Українська Імперія

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

Аватар користувача
Askold
Member
Member
 
Повідомлень: 1577
З нами з:
23 березня 2006 22:06
Звідки: Lemberg

Українська Імперія

Повідомлення Askold » 14 грудня 2006 20:00

Якщо вже фантазувати то на повну шкалу. Пропоную вибрати один з ключевих моментів в Українські історії з якої міг бути шанс розбудувати Українську імперію. Коли затвердимо якийсь з варіантів, то можемо його дальше розвивати. Ось деякі варіанти від мене.

1. Хмельницький вирішує іти на Варшаву, бере її і вимушує Короля зректися прав на Україну. Переговори з Московитами і Татарами закінчуются просто нейтральністю і на додачу Хмель. дістає кваліфіковану допомогу від анти-Папської коаліції в виді іструкторів. Козацька армія перекфаліфіковуєтся на регулярний Европейський лад чим забезпечує собі стабільність на Сході. Тим часом коз. корпус вторгаєтся в Білорусь і загрібає її під себе, на Заході кордони \"Козакії\" включають Львів, який Хмельницький робить \"вільним містом\". Себе він титулиє \"генералус супремус\" і править на зразок Кромвеля.

2. Гетьман Скоропадський арештовує заколотчиків і проти нього ніколи не піднявся бунт. При підтримці німців і бувших білих генералів він утворює нову монархію і відбиває атаки Червоних. Використовуючи розкол в Рос. Імперії, він бере під свій протекторат Донську республіку, анексує Кубань і завдяки своїм маніпуляціям створує дружну Грузинську монархію. Флот на Каспійському морі підняв Українські прапори, починаєтся інтенсивний діалог з Украінською республікою Зеленого Клину яка теж долучаєтся до Домінії. ЗУНР злучаєтся з рештою Україною, Й.Я.В. Гетьман проводить кампанію протів Румунії і анексує обі Буковини. Через звязки Біло-емігрантів Франція прислуховуєтся до Гетьмана і дає тиск на Польщу щоб вони поступилися Галичиною, кордон доходить до Перемишля. На півночі під претекстом протекторату Укр. населення вводятся війська до Мінска, на Півдні флот прикриває Гетьманське панування в Криму.

3. 1990. До влади приходять націоналісти, як результат, весь ЧФ піднімає Українські прапори. Президент скрито підтримує сепарастичні тенденції в Дону і Кубані і розвиває в них 5-колону (вам нічого не нагадує? ;). Так само спонсоруются сепаратисти в Чечні і Інгерманляндії. Кубань оголошує суверенітет і з криками \"Кубань=Київ=Україна\" проводить референдум на обєднання з Україною. Рос. війська (на момент розпорошені через масу сепаратичних конфліктів) не в змозі нічого зробити. На 2000 рік Україна значно побільшена в розмірі і надалі з ядерним арсеналом проголошує себе наслідником СССР і дістає ще одне крісло в Секюриті Консул в Обєднаних Націях.
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 15 грудня 2006 01:48

Нумер третій не треба. Був би варіант що й Гамсхурдією. Вже забагато 5-го елементу до того часу розмножилось. А от Варіант №2 цікавий. От тільки, що робити з революцією у Німеччині?
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
Askold
Member
Member
 
Повідомлень: 1577
З нами з:
23 березня 2006 22:06
Звідки: Lemberg

Повідомлення Askold » 15 грудня 2006 04:51

Ну з цим будемо розбиратися якщо виберемо варіант нр.2. Давайте пропонуйте свої варіанти а тоді виберемо один і почнемо фантазувати :)
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 15 грудня 2006 09:09

Можна по регіонах? У Зеленьках лютує відділ сотника Дудки, що при підтримці німецьких багнетів відбирає в селян чесно награбовані клавікорди та годинники з маєтку.
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
Юрій
Member
Member
 
Повідомлень: 530
З нами з:
01 березня 2006 00:52
Звідки: м.Львів

Повідомлення Юрій » 15 грудня 2006 13:40

Ще одна точка для розгалуження:
На Калці об'єднані сили завдають ніщивної поразки монголам. Загроза згуртовує усіх князів навколо Київа, через деякий час Батий зі своїм військом огрібає по сусалам і направляється на південь, до Константинополю та Ієрусалиму. Західноєвропейські хрестоносці та монголи винищують один одного. У Європі лишається єдина сильна держава - Київська Русь.
Слухайте бояри, що князь брешуть.
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3055
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Re: Українська Імперія

Повідомлення thrary » 15 грудня 2006 14:22

Askold написав:2. Гетьман Скоропадський арештовує заколотчиків і проти нього ніколи не піднявся бунт. При підтримці німців і бувших білих генералів він утворює нову монархію і відбиває атаки Червоних.


Фєнтезі. Подивиться на кого він спирався - на білих офіцерів які мріяли про "єдіну та нєдєлімую" а самого гетьмана зневажали.
 

Аватар користувача
Sav
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 3203
З нами з:
07 березня 2006 18:05

Повідомлення Sav » 15 грудня 2006 14:26

И у меня есть тоже нефиговый вариантец - в 2004 году, привлеченные оранжевыми огнями Майдана, на планету Земля высаживаются Мега-Украинцы-Из-Космоса. Они привозят с собой - много-много украинской литературы, большой-пребольшой препарат для синтеза газо-нефтепродуктов, установку излучающую секретные лучи под действием которых повышается гражданское и национальное самосознание граждан, рождаемость, ВВП, крепнут моральные устои и исчезают корупция и кариес. На планете Земля остается вообще одно единственное государство - Несравненная Империя Украина. Грициану вручаются ключи от полномасштабной копии родового поместья с полным набором фамильного столового серебра, космические чайки бороздят просторы Вселенной...
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"
 

Аватар користувача
Chestnut
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 6229
З нами з:
22 лютого 2006 15:07
Звідки: Київ-Лондон

Повідомлення Chestnut » 15 грудня 2006 14:33

Sav написав:большой-пребольшой препарат для синтеза газо-нефтепродуктов


Да чего мелочиться -- пусть уж сразу дают установку холодного термояда (хотя могут и не дать, во всяком случае ненадкушеную :) )
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"
 

Аватар користувача
Askold
Member
Member
 
Повідомлень: 1577
З нами з:
23 березня 2006 22:06
Звідки: Lemberg

Повідомлення Askold » 15 грудня 2006 18:23

Ну добре якщо ви так критично ставитеся до цієї ідеї то який сенс взагалі мати секцію Альтернатива? Чи нам комплекс позволяє гадати лишень над маленькими альтерантивами на зразок що би було як Петлюра не пив каву? :)
 

thrary
Member
Member
 
Повідомлень: 3055
З нами з:
06 квітня 2006 19:40

Повідомлення thrary » 15 грудня 2006 19:19

Askold написав:Ну добре якщо ви так критично ставитеся до цієї ідеї то який сенс взагалі мати секцію Альтернатива? Чи нам комплекс позволяє гадати лишень над маленькими альтерантивами на зразок що би було як Петлюра не пив каву? :)


Та ні, з Зіновієм альтернатива гарна. Що йому насправді заважало пійти на Краків?
 

Аватар користувача
Sav
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 3203
З нами з:
07 березня 2006 18:05

Повідомлення Sav » 15 грудня 2006 19:37

Та ні, з Зіновієм альтернатива гарна. Що йому насправді заважало пійти на Краків?


Краков это несерьезно. Надо было идти прямиком на Рим и балотироваться в Римские Папы (естественно, успешно) - таким образом, вся католическая Европа уже у нас в кармане. Первым делом, я считаю, следовало бы упразднить унию. Далее возможны два варианта:

1) разобраться с некатолическими частями Европы
2) организовать крестовый поход против Турок. Освободив Царьград, не забыть балотироваться во Вселенские Патриархи и в Императоры Восточной Римско-Украинской империи.

Более перспективен, на мой взгляд, второй вариант - таким образом Император Богдан Непопедимый становится сюзереном царя московитов и дальнейшая експансия сводится к элементарной двухходовке - получение титула Императора Священной Римской Империи Германской Нации (после чего получится Священная Восточная Украинско-Римская Империи Германской Нации) а затем - остается только подмять континентальных протестантов. Предлагаю обсудить перспективы десантной операции \"Морской Вепрь\" - высадка сил Континентальной Империи в Британию силами \"императорской, императорской, папской и королевско-царской\" флотилии козацких чаек.
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"
 

Аватар користувача
Гриціан
Member
Member
 
Повідомлень: 3351
З нами з:
12 квітня 2006 19:43
Звідки: Зеленьки- Гарносільськ на Лимані

Повідомлення Гриціан » 15 грудня 2006 20:08

Sav написав:Грициану вручаются ключи от полномасштабной копии родового поместья с полным набором фамильного столового серебра
Пардон, але за національними інтересами родинні меркантильні питання залишати категорично відмовляюсь (запишіть до протоколу). От тільки ключі від маєтку справи не порятують, за ними можна хоч завтра до сільради пертися. Давайте ліпше, шановний пане Сав, шліть від інопланетян конвеєрний прилад для масової лоботомії по прививанню свідомості щодо приват-посідань. А то насаджу у тій повномасштабній копії гарбузів, а їх прийдуть і конфіскують для голодаючих Голопупенського повіту.

Думаю, що якби Держава протрималась ще хоч пару років, то, оглядаючи прєлєсті совдепії, нашим малоросійським генералам різко б розхотілося єдіної й неділімої з головнокомандуючим Лейбою Бронштейном (не на ніч згадувати). Побурчали б як той дід з дхвустволкою, що встрелив клоуна з общепіту, і пішли б їхні благородія потроху асимільовуватись до нового ладу.

Отже як відносно такого варіанту: Вільгельм ІІ сидить і не рипається, а в гості з України направляють інтсрукторів по технологіям розвішування товаріщей на ліхтарях Александрплацу. Революція відміняється, а вдячні німці відправляють кілька ешелонів з дефіцитними мастилами для укр-залізниці. За єдно (хоча й залізши в борги) міняють систему рейок і вже нічого просто так до Тамбова не відігнати. На всякий випадок варта при локомотивах підвищена, і Сашко Островський ніколи не пише своїх мемуарів, бо його запхали до топки за прикладом японських колег. Липинський видурює замість репарацій такий бартер: всю лівизну разом з Петлюрою й Винниченком відправляють до Березини (чи як там той санаторій Франца Йосипа звався) де вони допомогають суспільству на якійсь оборонці. Коновальцю ставиться вибір, він все правльно вирішує і йде у Постшутц.

Грушевського за відмову брати участь у керуванні мін освіти, віправляють на посаду повітового дяка десь у Слобожанщині.
Ну й ще там щось...
Я сам собі Петлюра!
 

Аватар користувача
Chestnut
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 6229
З нами з:
22 лютого 2006 15:07
Звідки: Київ-Лондон

Повідомлення Chestnut » 15 грудня 2006 20:46

Askold написав:Ну добре якщо ви так критично ставитеся до цієї ідеї


Аскольде, ну де Ви там побачили критику? Навпаки, Вас всіляко підтримали, і запропонували таку ж реалітичну й настільки ж корисну для обговорення альтернативу, до того ж набагато ближчу до нашого часу, так що сама собою знімається проблема некомпетентності учасникі обговорення в обговорюваному питанні :)
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"
 

Аватар користувача
Askold
Member
Member
 
Повідомлень: 1577
З нами з:
23 березня 2006 22:06
Звідки: Lemberg

Повідомлення Askold » 15 грудня 2006 20:53

О, то ми вже на \"ви\"? Чудово! Пан Олег запропонував розвинути ідею Української імперії. Хоча я в альтернативах не беру участи, але ідея видалася цікавою тож я висунув свої думки. Якщо Ви або пан Сав не бажаєте долучатися до проєкту то значим ехиднічати? Можна просто не дописувати.
 

Аватар користувача
Sav
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 3203
З нами з:
07 березня 2006 18:05

Повідомлення Sav » 15 грудня 2006 22:01

Не сердитесь, Аскольд - пятница день тяжолый, можно и поехидничать. Лучше послушайте Грициана - он дело говорит. Строительство империи действительно стоит начинать с утряски вопросов земвлевладения и упаковки опонентов в топки/кацэты и прочие Соловки. Увы...
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"
 

Далі

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість