[ВТК] Однострої в 1925 та в 1935

Модератори: Global Moderators, Альтернатива

Однострій УНР в 1935 році

батл-дресс
6
30%
класичний варіант
7
35%
австрійський стрій УСС
5
25%
російська \"гімнастьорка\"
2
10%

Всього голосів : 20

georg
Member
Member

[ВТК] Однострої в 1925 та в 1935

Повідомлення georg » 07 грудня 2007 13:52

Шановне товариство! Пропоную змоделювати однострої та екіпіровку нашої армії. Гадаю, потрібно спершу поглянути, як змінилася європейська уніформа в міжвоенний проміжок, особливо нових країн.
Востаннє редагувалось georg в 30 серпня 2009 22:09, всього редагувалось 1 раз.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 07 грудня 2007 17:59

Хм!... Цікава ідея! :yes:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 07 грудня 2007 20:46

Нарешті, чекав цю тему :)
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 07 грудня 2007 22:43

десь в болоті інтернета я знайшов був цікаву інформація про \"поліську січ\"-нажаль, ссилка в мене не вижила, а шукати безглуздо! так от, там говорилося що в \"січі\" збирались запровадити однострої на базі польської форми зр. 1936 (чи 1935???-не знаю точно :oops: ) навіть приводилась фотка тараса бульби ніби саме в оцій новій формі. щось знаете про це? це цікаво, адже \"січ\" була ініційована саме екзильним урядом УНР.
і взагалі яким шляхом підемо??? якщо на традиціях армії УНР періоду івизвольних змагань-то це має бути схоже щось на британську уніформу, адже саме вона стала основою для унрівських одностроїв
а взагалі ось цікаве з уніформи 2 світової http://pilotka.org:8080/

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 08 грудня 2007 00:59

з 1925 роком все зрозуміло-такі самі, як і під час возвольної. не думаю, щоб щось змінилося. а от щодо 1935-які будуть думки???

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 12 грудня 2007 14:57

нарешті я знов з інетом!!!!!!!! заходжу сюди-і тиша як на цвинтарі в безвітрену погоду :o сам з собою тему обговорюю :( але я поки сидів без нета часу не витрачав і розробив таки зразок однострою армії зразка 1934 ( :) :oops: ) от тільки біда-чомусь не можу викласти малюнок!!!!!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 12 грудня 2007 16:08

Для стимуляції розмови викладаю зображення європейських одностроїв 20-х-30-х років (взято із Кньотель-Кньотель-Зіґ):

Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 12 грудня 2007 17:30

Не буду оригінальним. Запропоную таку схему:
однострій будьякої сучасної на той час армії із додатком українських елементів
Мені імпонує чехословацька форма
Прийшла повістка - іди служити!

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 12 грудня 2007 17:58

Chestnut - просто чудові ілюстрації!!!! дуже дякую! особливо порадували італійці-півжиття мріяв роздивитись їхню форму в 1 світовій :good:

і мені доречі чехи близькі, тим більше, що їх форма скидаеться здаеться на УНРівську останнього періоду боротьби
Грабитель, вор, убийца и бандит
Наказанным быть имеют право.
Двуглавый монстр должен быть убит,
Должна погибнуть подлая держава.(c)

Krutyvuss
Member
Member

Повідомлення Krutyvuss » 12 грудня 2007 18:22

Варіант на основі польського однострою... :D
Зображення
Демократія - це уряд, який створює чи намагається створити народу ілюзію того, що народ панує!
Демократія є обдурення народу за допомогою народу ради блага народу.

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 12 грудня 2007 20:33

непогано :yes: тільки чому якісь зелені? наскільки знаю, в славному війську польському була сіра форма. а як щодо головного убору? мені задаеться, запровадили б \"мазепинку\" в якості польового кепі (для козаків та підстаршин без канту по верху, в старшин-з кантом), а в якості форменного кашкету залишили б стару добру \"петлюрівку\" . тепер каска. теж головний убір? головний убір. до 30-х рр це були каски адріана-переважно! (як найпоширеніші) та ще німецькі м16... в 30-х приймаємо новий шолом. наприклад під означенням м30 (як прототип радянський м29-був такий) на основі нього потім поляки (знов вони!!!!) зклепали свій М 31. осьо дивіться http://www.helmets.ru/catalog.htm ціла купа \"горшків\", серед них і м29. відзнака на шапку-кокарда-тризуб, в мене десь фотка була, знайду-викладу, загалом-така як прийняли в 1919. ще одне питання-щодо камуфляжу на каску. знаю що ще в 1 світову у французів були чохли (захисного кольору) на свої адріани, німці розмальовували шоломи плямистим камуфляжем (десь бачив фотку в чохлі-не знаю, правда чи ні), в британців були офіційні чохли чи ні, не знаю :oops: але знаю, що солдати самі замотували каски ганчірками. тож як? якщо приймаємо-то певно лише як однобарвну тканиу.
P.S. будем зараз спускатись нижче (в гарному смислі)
P.P.S ледь не забув! колір одностроїв???? хакі? польовисірий? захисний?

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 12 грудня 2007 20:51

ще одне питання-флота в нас нема?
Грабитель, вор, убийца и бандит
Наказанным быть имеют право.
Двуглавый монстр должен быть убит,
Должна погибнуть подлая держава.(c)

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 12 грудня 2007 22:22

Ну УНР свого часу орієнтувалось на уніформу Британії та трохи США. Тож назвіть мені причину, чому вони повинні змінити свої вподобання. Уніформа і спорядження цих країн і в 20ті і в 30ті зручні, стильні, сучасні.

georg
Member
Member

Повідомлення georg » 13 грудня 2007 01:20

я знаю. і не збирався відступати від добрих традицій :wink: я там десь напочатку запитував чи будувати однострій на традції. однострій не міг залишатись без змін аж до 35 року. поглянте, як борсалися в ссср з уніформою-місця нагріти не могли!!!! і повернулись таки до перевіреного 1 світовою. та все одно фріци не переставали дивуватися-як можна воювати в такій незручній формі, як совецька. це в австрії форма залишилася з 1 світової-вони її не міняли (до речі, піля \"аншлюсу\" австрійська армія була включена до вермахту, і австріяки носили свою форму доки не закінччились її запаси, лише з вермахтівськими знаками) угорці ввели в 1920 р. форму кольору хакі і практично такою ж вона залишилася аж до війни.
а от англійці всеж змінили свою форму і воювали в новій-гарній і зручній! про янкі скажу-не зовсім в них вдала форма була до війни, але от та, в якій вони воювали та перемагали-просто клас! найліпша певно серед усіх армій. от тільки якось не зовсім вона як на мене для нашого війська. занадто якась \"не наша\".
базіувлися однострої армії УНР на британській-найпрактичнішій на той час, вона була предметом наслідування ряду європейських країн. але ж зроблена самобутньо, зі своїм колоритом. і змінювалася б вона, певно, не наслідуючи вже те нове, що зявлялось в британії, а пропонувала б своє.
а про \"польський слід\" - так я дійсно десь читав про це, тому стало цікаво, оскільки сама поліська січ зьявилася з легкої руки екзильного уряду. :) і може бути правонаступницею наддніпрянської армії (:oops: :wink: )

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 13 грудня 2007 02:23

Так, американська форма початку війни була не самою вдалою (хоча і не самою невдалою, бо розробили просту зручну форму яка не тримала рухів і зручно носилася)! Френчі амереканці перевели до класу А (тобто небоєвої форми, повсякденної) а армію вдягнули в просту зручнц форму. А їх М43 взагалі передова думка бойової уніформи.

30ті:
Що як і ми стиль \"Френч\" переведемо до повсякденної форми (розкривши за модою відкладні воротнички та вдягнувши галстуки, а для бойових дій візьмемо якийсь варіант батлдрес (за британським взірцем), згадаємо і проєкт уніформи УПА, теж досить батлдресово :) , але вже під тонким німецьким соусом, якого на мою думку в 30х не було-б.

20ті:
На мою думку все повинно залишитися в стилі УНР, єдині зміни б полягали в покращенні стилю того що в світі називають ensign.

Далі

Повернутись до Альтернатива

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей