Новий погляд на козацтво (2)

Модератори: Historical, Global Moderators

тугай
Member
Member

Re: Новий погляд на козацтво (2)

Повідомлення тугай » 30 липня 2010 17:37

даже если их было 7 000 это что мало?

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 30 липня 2010 17:42

докажите эту пустопорожнность..

Зачем мне это надо? Вы видвинули тезис о том, что кн.Дм.Вишневецкий заложил фундамент чего-то там - вот и доказывайте, с опорой на научную фактологию, а не на свои собственные прикидки в стиле "ну не может солдат сожрать два мешка брюквы!". "приведите исследования..какие то цитаты и т.д.."
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 30 липня 2010 17:49

тугай - кстате, Мистер Троеточие, тут группа товарищей интересуется, вот это вот:

http://zhurnal.lib.ru/s/spesiwcew_a_f/aa-1nf.shtml

Ваше?
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 30 липня 2010 17:55

тугай написав:А як Сіу могли інтегруватися? от я інданець-що мені робити ?стати інженером в чикаго? На словах все просто..

Ага, сіу виселили за Місісіпі. Ясно.

Про інтеграцію черокі я вже Вам писав, але явно даремно.
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 30 липня 2010 18:02

Sav написав:тугай - кстате, Мистер Троеточие, тут группа товарищей интересуется, вот это вот:

Ваше?

впервые вижу...а что за группа товарищей? меня мало кто знает..

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 30 липня 2010 18:04

Chestnut написав:
тугай написав:А як Сіу могли інтегруватися? от я інданець-що мені робити ?стати інженером в чикаго? На словах все просто..

Ага, сіу виселили за Місісіпі. Ясно.

Про інтеграцію черокі я вже Вам писав, але явно даремно.

вы перекручиваете..я ничего не писал о выселеннии сиу за Миссисипи..я писал о депортации Чероки

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 30 липня 2010 18:09

[quote="тугай"][quote="Sav"]тугай - кстате, Мистер Троеточие, тут группа товарищей интересуется, вот это вот:

а почему они решили что это мое

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 30 липня 2010 18:21

тугай написав:а почему они решили что это мое

по стилю

тугай написав:вы перекручиваете..я ничего не писал о выселеннии сиу за Миссисипи..я писал о депортации Чероки

тогда совсем непонятно к чему была Ваша фраза "А Сіу як інтегруватися?"
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 30 липня 2010 18:38

Chestnut написав:
тугай написав:а почему они решили что это мое

по стилю

[quote="тугай"]
да не...это скорее под Пикуля закос ...его влияние, 100 процентов..просто я не совсем понял,что это? детектив?или истор. проза?но автору желаю здоровья и тв. успехов..а поводу стиля?. У меня нет стиля..я не литератор..Иногда могу вставить народное, субкультурное..Но это многие делают..даже политики в своих выступлениях..Публицисты..я не употребляю апостроф, потому что не знаю где он на клавиатуре..и т.д..для форумов это нормально..На российских истор. форумах вообще на это не смотрят..

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 31 липня 2010 14:33

Sav написав:
докажите эту пустопорожнность..

Зачем мне это надо? Вы видвинули тезис о том, что кн.Дм.Вишневецкий заложил фундамент чего-то там - вот и доказывайте, с опорой на научную фактологию, а не на свои собственные прикидки в стиле "ну не может солдат сожрать два мешка брюквы!". "приведите исследования..какие то цитаты и т.д.."

Мне кажется , что здесь просто много эмоций...То есть в стиле -козаки это хорошо или плохо ? Это в корне не неверный подход .Это как с викингами- это хорошо или плохо? Они были и все..Или Конкиста? это плюс или минус?это и плюс и минус..так и козаками..мы не можем переиграть историю, вернуться в прошлое и и повести ее по другому пути..Так вышло..Мы же не можем вернуться в 1648 год и ликвидировать Хмеля и всю его компанию? Ради прогресса и торжества цивилизации в Вост. Европе? Ради победы над дикостью и жестокостью..Действительно, может тогда был упущен шанс интеграции в европейское пространство, в западные институты.. Может и так...И это был огромный регресс для украинцев..И главной причиной этому были козаки , к усилению которых приложили руку авантюристы вроде Вишневецкого..не понимавшие ,какими бедами для укр. народа обернется появление и усиление этих людей..
Но история не знает слова Если бы, к сожалению..
Понятно, что если бы их не было бы , мы жили бы получше..В этом у меня нет сомнения..Имели бы нормальные европейские зарплаты и без виз ездили в Лондон, в Париж. А не в долбаное Улан-Уде и Барнаул..были бы чем то вроде малополяков..и в этом нет никакой трагедии.Но случилось то ,что случилось..Поэтому все-таки нужно понять ту эпоху, ее проблемы, противоречия

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 02 серпня 2010 11:51

тугай написав:То есть в стиле -козаки это хорошо или плохо ? Это в корне не неверный подход .

Я перепрошую, але в мене таке враження, що і Ви, і інші мої опоненти якраз не дотримуються такого підходу -- який я якраз всіляко вітаю. Вони (і Ви) якраз і намагаються довести, що "козаки єто хорошо" і все тут

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 02 серпня 2010 16:26

Chestnut написав:
тугай написав:То есть в стиле -козаки это хорошо или плохо ? Это в корне не неверный подход .

Я перепрошую, але в мене таке враження, що і Ви, і інші мої опоненти якраз не дотримуються такого підходу -- який я якраз всіляко вітаю. Вони (і Ви) якраз і намагаються довести, що "козаки єто хорошо" і все тут

чому?Поляки ж все одно пишаються своїм минулим, хоча в великій мірі це історія еволюції шляхти та магнатів...чисельність якої сягала 10 відсот..хоча , можливо, через цю шляхту РП не змогла використати багато істроричних шансів та можливостей..на відміну від пруссії.. чи шведів і т.д..але історію не перепишеш.. Те ж саме з нами.Так вийшло , що саме козацтво взяло гору та повернуло хід нашої історії..потім воно зійшло нанівець, стало слабким та зникло з арени..Але все одно це великий шмат нашої історії..

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 02 серпня 2010 16:42

тугай написав:чому?Поляки ж все одно

Що це за комплекс меншовартості -- кивати на когось там іще? Ми зараз про поляків говоримо, чи про козацтво (у всякому разі, я намагаюся, незважаючи на постійні спроби опонентів звести розмову "на огірки")?

тугай написав:Але все одно це великий шмат нашої історії

З цим хтось сперечається?

Petro Bagmet
Member
Member

Повідомлення Petro Bagmet » 03 серпня 2010 00:41

Chestnut написав:

Да, це "хорошо", бо це наші діди-прадіди. Це наша історія. Це наш споконвічний анархо-комуністичний менталітет, наше прагнення до волі, до рівності, до братерства. І якщо поглянути сьогодні навкруги, то ні Польща, ні Росія, ні Туреччина сьогодні не є передовими державами ні в науково-технічному сенсі, ні в плані добробута своїх громадян. Тоді чому ми повинні соромитися своїх коренів, якщо результати в зрівннянні з сусідами в нас не гірші?
Шо толку, шо вони імперії створювали, пупи надривали? І де вони тепер, ті імперії? Як у Марка Твена вустами Тома Сойєра сказано: "Он Росія велика, а який з неї толк?" :-)

Petro Bagmet
Member
Member

Повідомлення Petro Bagmet » 03 серпня 2010 00:45

тугай написав: Понятно, что если бы их не было бы , мы жили бы получше..В этом у меня нет сомнения..Имели бы нормальные европейские зарплаты и без виз ездили в Лондон, в Париж. А не в долбаное Улан-Уде и Барнаул..

Тобто, до трагедії 1917-го року теж приклали руку запорожські козаки??? Бо ж до 17-го року і зарплатня була європейська і їздили без віз:-)
У всякому разі Ленін зі Сталіним ніяких проблем з візами не знали:-)

Поперед.Далі

Повернутись до Загальні історичні питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей