Хто нав'язує росіянам концепцію "русского мира"?

Модератори: Historical, Global Moderators

Аватар користувача
zapadeniec
Member
Member
 
Повідомлень: 147
З нами з:
19 травня 2010 10:36

Хто нав'язує росіянам концепцію "русского мира"?

Повідомлення zapadeniec » 11 травня 2011 15:02

Насправді дуже подібна концепція вже втілювалася в життя менш ніж 100 років тому. Тільки не в Росії, а в Німеччині. Розглянемо аналогії.

1. Росія: ідея панславізму.
Німеччина: ідея пангерманізму.

2.Росія: Росія - батьківщина арійської раси. Світлоокі світловолосі росіяни - нащадки аріїв.
Німеччина: Світлоокі світловолосі німці - нащадки аріїв.

3.Росія: Світова мафія банкірів- капіталістів єврейської національності прагне заволодіти світом і зробити всіх своїми рабами. Лише мужній і благородний російський народ здатний протистояти силам зла, а саме масонам-глобалістам, котрі прагнуть правити світом.
Німеччина: Світова мафія банкірів- капіталістів єврейської національності прагне заволодіти світом і зробити всіх своїми рабами. Лише мужній і благородний німецький народ здатний протистояти силам зла, а саме масонам-глобалістам, котрі прагнуть правити світом.

І т.д. і т.п.

Ознайомившись докладніше з ідеологією "русского мира", я зробив висновок, що для більшості його симпатиків "Русский мир"=антиглобалізм.
Як стверджують нинішні російські антиглобалісти, масонська мафія спеціально привела до влади Гітлера, щоб його руками розв'язати світову війну, спеціально роздувала в Німеччині антисемітизм, від якого постраждали прості євреї, в той час як найбагатшій нєврейській верхівці Гітлер дав можливість виїхати з Німеччини. Але є схожа версія й щодо Росії:

Зображення
(http://www.grkontrol.org/jus/hodos/sindrom3/hodos-j-sindrom3.html)

Антиглобалісти називають расистською присутню в юдаїзмі (принаймні деяких його течіях) тезу богообраності євреїв. (Я теж, чесно кажучи, не вірю ні в чию богообраність). Але головна, НМСД, помилка адептів "русского мира" полягає в тому, що, говорячи про якусь особливу історийчну й духовну місію росіян, про "народ- переможець" і "народ-визволитель", вони мимоволі наділяють російський народ ореолом богообраності. Що ж, прапор їм в зуби, німецькі солдати в другій світовій війні теж йшли в бій з написами "з нами Бог".

З цієї "богообраності" і випливають майже усі інші судження адептів "русского мира": хто не дружить з Росією, той продався жидомасонській мафії, того покарає російський православний бог і т.д.

Згідно тверджень російських антиглобалістів, з німців в другій світовій війні зробили "цапа-відбувайла", і їхні діти тепер виплачують компенсації дітям жертв голокосту.
А чи не відведена така ж роль росіянам в третій світовій війні? І яку роль буде відведено в цьому трагічному шоу українцям, котрих так активно намагаються нині втягнути в орбіту "русского мира"? Як завжди, роль "колабораціоністів" і "фашистських пособників"?

P.S. Все вищенаписане є лише теорією, вигадкою моєї хворобливої уяви :)
між Сходом і Заходом України нема поділу, є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить. (Архиєпископ Любомир)
 

klo4ko
Member
Member
 
Повідомлень: 74
З нами з:
15 січня 2011 16:47

Re: Хто нав'язує росіянам концепцію "русского мира"?

Повідомлення klo4ko » 11 травня 2011 17:17

А может их просто пучит от комплекса неполноценности?Вот и впадают в крайности,вылазит на поверхность грязь всякая.Самое интересное,ну для меня-ярые анти-сталинисты 90г.резко развернулись на 180г.став ярыми сталинистами,и подымают дикий вой по малейшему поводу,вот сейчас обсасывают со всех сторон Львовскую провакацию.
 


Повернутись до Загальні історичні питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість