Росія, Україна: чи можна довіряти "національним історикам"

Модератори: Historical, Global Moderators

congo
Member
Member

Re: Росія, Україна: чи можна довіряти "національним історика

Повідомлення congo » 04 жовтня 2015 08:12

кювернат Ювяшжт так, ретельно прочитавши Ваші пости, знайшов там перл:
"жид" не був євреєм через походження, а тому що тримав шинок і до церкви не ходив,

або
відмінності між народами розуміли лише освічені люди

і так далі :lol:
нерозуміння любителями зловживати тегами "quote" сутності обговорення

ну давайте про сутність обговорення поговоримо?
Ви пишете
XVIII ст. українці та їх сусіди перестали користуватися цим етнонімом щодо населення українських земель, віддавши перевагу "русинам" і "малоросам"

або
Для того, щоб говорити про націю без лапок, треба, щоб до неї почали залучатися всі без виключення верстви населення, а такого не відбулося до ХІХ ст., коли діяльність представників "національного відродження" спрямувалася на поширення освіченості у народі, підтримання народних традицій, поширення уявлень про спільне минуле як селян, так і інтелігенції.

можете обгрунтувати? чи знову почнете співати
ігноруйте мене, ігноруйте?
здесь водки нет

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 04 жовтня 2015 14:17

кювернат Ювяшжт написав:
rutene написав:Ви знову бачите відомості, які не укладуються у Вашу схему

По-перше, у мене немає жодної "схеми"...

:o

Ну мабудь тоді потрібно нагадати Вам пару Ваших схем у цій темі:
кювернат Ювяшжт написав:...на XVII ст., і до нації в той час входили переважно ті, хто долучався до управління цією державою.В випадку українських земель існувала лише ранньомодерна польська шляхетська "нація" та відбувалося становлення політичної ранньомодерної козацької "нації", яке не мало особливих успіхів"

"От Ви зараз знаєте, що то були русини/українці, а люди того часу бачили головним чином хлопів і шляхтичів, і лише еліти задумувалися над тим, хто всі ці люди, як їх назвати всіх разом"

20 травня 2015

кювернат Ювяшжт написав:щоб виникло усвідомлення, що і селянин, і пан, і піп - одного народу, знадобилися покоління і покоління вчителів, які розповідали про героїзм козаків, які воювали з татарами і яких обирали "жиди"-шинкарі, про те, що "за Русі" ми жили так і так, а за царя - так і так

23 травня 2015

_______

кювернат Ювяшжт написав:по-друге, Ваше посилання відсилає до повідомлення congo

Посилання на повідомлення congo, це спроба показати Вам, що не тільки один я бачу Ваші схеми, але як видно, Ви відмовляєтеся від того, що маєте їх.

кювернат Ювяшжт написав:Єдине, що я тут, в цій темі, бачу - це (від часткового до інколи повного) нерозуміння любителями зловживати тегами "quote" сутності обговорення, тому і Ваша кропітка праця з видьоргування з інтернету цитат і образів, і цитати, які Krutywus намагається видати за підтвердження уявної "теорії Коннора", яскраво ілюструють лише це моє глибоке переконання.

Моє "видьоргування з інтернету цитат і образів", на мою думку, лише тільки доповнює цитати Krutywusа, які яскраво ілюструють як працює теорія Коннора в світі. І якщо Вам не подобається, що не обговорюють ваші тролінг-повідомлення, подібні до цього, або цього, то звиняйте :pardon:

кювернат Ювяшжт написав:якщо я Вас так дратую, просто ігноруйте мене, бережіть свої нерви

Ну, якщо Ви будете продовжувати в такому ж дусі, то мабуть, так, краще буде Вас просто ігнорувати, хоча і є надія, що Ваш флейм, можливо, себе нарешті вже вичерпав :) ).

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 04 жовтня 2015 16:37

congo написав:ну давайте про сутність обговорення поговоримо?

Ні, мені з хамовитими персонами спілкуватися не хочеться.

rutene написав: пару Ваших схем

rutene написав:як працює теорія Коннора в світі

Будь ласка, перш ніж почати обговорювати, дайте визначення (у Вашому розумінні):
- поняттю "схема";
- "теорії Коннора".

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 04 жовтня 2015 16:49

кювернат Ювяшжт таким чином, БРЕХАТИ Вам, хочеться, а коли Вам, делікатно вказують, кандитатність ваших наук, Ви
починаєте ах, ігноруйте мене, ігноруйте :)

приклад Вашої брехні:
а такого не відбулося до ХІХ ст., коли діяльність представників "національного відродження" спрямувалася на поширення освіченості у народі, підтримання народних традицій, поширення уявлень про спільне минуле як селян, так і інтелігенції.

ага так і бачу, як представники "національного відродження" - вчать селян мазанки будувати,плести віночки, ткати полотно, робити толоку і водять на вистави до Карпека-Карого, пишуть фолькльор.

ну і головне, де Ви побачили українську освіту в ХІХ сторіччі?
здесь водки нет

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 04 жовтня 2015 17:16

congo
Ви не могли б залишити 19 століття в спокої. Ми вже всі в 17-му!
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 04 жовтня 2015 17:23

AppS Можу, 8-) звичайно можу.
я задоволенням почекаю поки Ви дорозвинетесь принаймі до ХІХ ст.
здесь водки нет

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 04 жовтня 2015 17:25

congo написав: кандитатність ваших наук

Ааа, так ви банально заздрите "корочці" :lol: Повірте, тут нема чому заздрити!

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 04 жовтня 2015 18:46

Шановний пане congo, будь ласка, не відповідайте на їхнє марнослів'я, Ви ж напевно самі бачите і розумієте, що з їхнього боку йде звичайнісінький тролінг ; також цілком можливо, що хочуть знову зафлудити тему, щоб вона зникла з нету, пішла вниз форуму (як це вже сталося з темою "Етнонім Українці").

кювернат Ювяшжт написав:
congo написав:ну давайте про сутність обговорення поговоримо?

Ні, мені з хамовитими персонами спілкуватися не хочеться.

rutene написав: пару Ваших схем

rutene написав:як працює теорія Коннора в світі

Будь ласка, перш ніж почати обговорювати, дайте визначення (у Вашому розумінні):
- поняттю "схема";
- "теорії Коннора".

Даруйте, добродію, але я поки що не бачу з Вашого боку нормального обговорення теми, тому, як я вже написав вище, поки Ви продовжуєте спілкуватися в такому дусі, я буду ігнорувати ваші повідомлення. :pardon:

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 04 жовтня 2015 20:26

Обговорення з паном кювернат Ювяшжт не буде.
Практика спілкування з паном кювернат Ювяшжт показує, що він не заморочується аргументами і джерелами.
Єдиний авторитет для нього це Ільдар Каюмов. Принаймні більше нічого конкретного від нього я не витягнув, як не намагався.
Всі інші його "одкровення" це просто мантри, джерелом яких (підозрюю) є засалений ВУЗівський конспект.
В випадку українських земель існувала лише ранньомодерна польська шляхетська "нація" та відбувалося становлення політичної ранньомодерної козацької "нації", яке не мало особливих успіхів"

Більшої нісенітниці годі пошукати і я б пояснив, звичайно пану, кювернат Ювяшжт чому я так вважаю,
але він вибрав тактику школярки-зубрилки, що вискакує із дразнилками, а потім коли її смикнуть за косичку, біжить до вчителя із сльзами:
"Мене ображають!"
Єдине розумне рішення пана кювернат Ювяшжт це не вступати більше (після кількох провалів) у дискусію.
І правильно: "Не можеш - не берись.
А пан AppS дуркує просто за компанію. Із корпоративної солідарності.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 04 жовтня 2015 23:28

rutene написав:я буду ігнорувати ваші повідомлення

Ну нарешті зустрів тут розумну думку. Ображатися на мене нема за що, бо ви з самого початку, заздалегідь, не почувши мене, солідаризувалися моїми критиканами, тому на який-небудь конструктив від вас я не очікував, і не бажав давати його взамін.
Порадьте ще іншим моїм "друзям" по темі зробити те саме, буду вдячний :good:

Krutywus, якщо ви вважаєте, що вели колись зі мною "дискусію", чи продемонстроване вами в черговий раз щойно хамське ставлення до співбесідника можна назвати "дискусією", то мені вас відверто шкода. Не знаю, яку травму ви отримали і в який період формування особистості, але мені прикро. Особисто з вами я ніколи не мав наміру спілкуватися, я давно бачу хто ви такий. Що від вас очікувати, якщо ви пам'ятаєте, і пригадали це зараз, як багато років тому модератор на моє прохання витер ваш флейм у моїй темі. Чи як якимось дивом ви пам'ятаєте ім'я та прізвище власника сайту, на який я колись, роки зо три тому, давав посилання. Це ж повний дурдом! :P

Прикро також через те, що жодною дискусією тут не пахло через небажання окремих персонажів почути співрозмовників, камуфльоване під "таємне знання", підтвердження якому вони намагаються шукати в інтернеті. Як би ви не намагалися завалити своє очевидне нерозуміння предмету обговорення купою цитат, рівень (не)володіння темою і культури спілкування був вами вже неодноразово продемонстрований, і, як на мене, скочується все нижче. З чого б це мені "заморочуватися" якимись "аргументами", вони пасують для нормальної дискусії (без лапок) і для нормальних людей, а те, що демонструєте ви, шановні "опоненти", називається перехід на особистості (обговорення замість теми моєї особи), що є ознакою відсутності культури спілкування. Шкода, мені також не вдавалося завжди її триматися, позавчора наприклад я скотився до вашого рівня - тут ви мене і задавили своїм досвідом :crazy:
Востаннє редагувалось кювернат Ювяшжт в 04 жовтня 2015 23:41, всього редагувалось 1 раз.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 04 жовтня 2015 23:40

Krutywus написав:А пан AppS дуркує просто за компанію. Із корпоративної солідарності.

Пропустив. А в якій корпорації у вашій уяві ми з AppS працюємо разом, якщо не секрет? :D

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 05 жовтня 2015 00:18

megalomania детектед
кювернат Ювяшжт написав:(обговорення замість теми моєї особи)

Ваша особа, не дуже й цікавить
а такого не відбулося до ХІХ ст., коли діяльність представників "національного відродження" спрямувалася на поширення освіченості у народі, підтримання народних традицій, поширення уявлень про спільне минуле як селян, так і інтелігенції.

скільки школ українських було відкрито у ХІХ ст. ? який охват населення був?
який наклад газет, який охват населення був? 1500 шт. "Зорі Галицької"(1848)? Наступним був лубенський "Хлібороб" (1905)
ну і про "підтримання народних традицій" цікаво, якусь конкретику

далі буде....
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 05 жовтня 2015 00:38

Корпорация — вид общественных союзов Энциклопедический словарь Брокгауза и Ефрона

існують наприклад студентські корпорації
(Фуксы, коммильтоны, филистры... Очерки о студенческих корпорациях Латвии
Зображення
Светлана Рыжакова
Новое Литературное Обозрение, 17 июля 2015 г.

Работа этнолога, доктора исторических наук, ведущего научного сотрудника Института этнологии и антропологии РАН Светланы Рыжаковой посвящена истории, социальному контексту и культурной жизни академических пожизненных объединений — студенческих корпораций Латвии. На основе широкого круга источников (исторических, художественных, личных наблюдений, бесед и интервью) показаны истоки их формирования в балтийском крае, исторический и этнокультурный контексты существования, общественные функции. Рассказывается о внутреннем устройстве повседневной жизни корпораций, о правилах, обычаях и ритуалах. Особенное внимание привлечено к русским студенческим корпорациям Латвии и к биографиям некоторых корпорантов — архитектора Владимира Шервинского, шахматиста Владимира Петрова и его супруги Галины Петровой-Матисс, археолога Татьяны Павеле, врача Ивана Рошонка и других. В книге впервые публикуются уникальные иллюстрации из личных архивов и альбомов корпораций. )

так що думаю малось на увазі щось на кшталт, безмертного Пушкінського «ДУШОЙ ФИЛИСТЕР ГЕТТИНГЕНСКИЙ» , а не співробітник компанії
здесь водки нет

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 05 жовтня 2015 10:09

кювернат Ювяшжт
продемонстроване вами в черговий раз щойно хамське ставлення до співбесідника

Перша брехня.
Перечитайте свої тексти і Ви зрозумієте, що насправді криється під терміном "хамство".
Але, знаючи Ваше цілковите незнання термінів, я не здивований.
Особисто з вами я ніколи не мав наміру спілкуватися

Друга брехня.
Наші дискусії бували досить тривалими.
Коли знайду вільну хвилинку, я Вам пригадаю.
багато років тому модератор на моє прохання витер ваш флейм у моїй темі

По перше я ніколи не думав, що число "три" може потрапити в категорію "багато". Я вважаю, що це можна охарактиризувати словом "кілька", "пару" і аж ніяк не "багато".
Але тут все зрозуміло. Дивись пункт другий.
По друге. Пошукайте в Інтернеті слово "флейм". Це не тяжко.
Я зовсім не флеймив, а вказав Вам на Вашу помилку. Ви ж не знайшли іншого способу довести свою правоту, як попросити Вашого знайомого модератора знищити мої тексти.
У мене немає знайомств серед модераторів, але навіть якби і були, я б не користувався такими сумнівними методами.
Але кожному своє.
як якимось дивом ви пам'ятаєте ім'я та прізвище власника сайту, на який я колись, роки зо три тому, давав посилання. Це ж повний дурдом!

Я пам'ятаю, бо цей любительський сайт поки що єдине посилання на щось конкретне.
Все інше порожні і при тому плутані Ваші власні думки і припущення.
Прикро також через те, що жодною дискусією тут не пахло через небажання окремих персонажів почути співрозмовників

Третя брехня.
Я чудово почув і не втомлююсь повторювати єдину Вашу завершену репліку по темі:
В випадку українських земель існувала лише ранньомодерна польська шляхетська "нація" та відбувалося становлення політичної ранньомодерної козацької "нації", яке не мало особливих успіхів"

Це Ви не хочете почути аргументів проти.
обговорення замість теми моєї особи

Четверта брехня.
Ваша особа мене цілковито не інтересує. Я відповідаю тільки на Ваші висловлювання по темі.
Усе решта, що заповнює проміжки називається хамством і чванство.
Чи не забагато брехні для такого невеликого тексту.
Якщо хочете, можемо обговорити вищенаведене Ваше припущення.
Але тільки спокійно і серйозно. Слюні і соплі як аргументи не сприймаються.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 05 жовтня 2015 12:29

Krutywus Якщо не "інтересує", якщо "хамство і чванство", чого ви весь час до мене звертаєтеся? Ви мені особисто набридли з самого початку, отож підтирайте самі свої "слюні і соплі" і припиняйте мене про щось питати. Я ж нецікавий і цілковито нетямущий.

Поперед.Далі

Повернутись до Загальні історичні питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей