Сторінка 1 з 1

Мільйон гривень за дослідження прадавньої історії Донеччини

ПовідомленняДодано: 09 червня 2017 13:46
rutene
Павло Жебрівський. Мільйон гривень виділяю на дослідження прадавньої історії Донеччини.

https://www.facebook.com/zhebrivskyi/po ... nref=story

Дав доручення протягом двох тижнів розробити Положення про конкурс міні-грантів на створення ТВ-програм, написання історичних нарисів та публіцистичних матеріалів.
Хочу подолати міфи, які насаджувалися на цій землі протягом десятиліть (а то й століть!), про те, що до Катерини-блудниці тут було дике поле. Потрібно зануритися у прадавню історію цього краю, і тоді величні кургани, якими вкрита ця земля, нам розкажуть: коли терени Московії ще були вкриті чагарниками, тут вже розвивалося скотарство, ремесла, рільництво. Впевнений: знати свій край - одна з основних потреб мешканців Донецької області.

Хочу максимально активізувати саме місцевих краєзнавців, хоча рамки конкурсу звужувати не будемо: матимуть бажання дослідники з інших областей України взяти участь у конкурсі - будь ласка. Нам аби роботи були цікаві, правдиві й ґрунтовні.

Для відбору створюємо конкурсну комісію, до складу якої обов’язково увійдуть представники громадськості. Оцінимо ефективність і затребуваність конкурсу. І за потреби – повторимо або й збільшимо фінансування.

Зображення

Re: Мільйон гривень за дослідження прадавньої історії Донечч

ПовідомленняДодано: 09 червня 2017 15:36
sokyrnyk
Хочу подолати міфи, які насаджувалися на цій землі протягом десятиліть (а то й століть!), про те, що до Катерини-блудниці тут було дике поле. Потрібно зануритися у прадавню історію цього краю, і тоді величні кургани, якими вкрита ця земля, нам розкажуть: коли терени Московії ще були вкриті чагарниками, тут вже розвивалося скотарство, ремесла, рільництво.


Ну, з таким запитом скоро дізнаємося багато цікавого про Арату-Трипільську імперію та міста-мільйонники часів битви на Калці посеред донецьких степів.

Re: Мільйон гривень за дослідження прадавньої історії Донечч

ПовідомленняДодано: 09 червня 2017 22:31
balik2
краєзнавці вже потирають руки, в повітрі літає запах грошей :D