Військово-патріотичне виховання майбутніх офіцерів України

Модератори: Historical, Global Moderators

Писар Тарас
Member
Member

Військово-патріотичне виховання майбутніх офіцерів України

Повідомлення Писар Тарас » 01 липня 2009 13:57

В українських військових вишах нині пора підготовки до нового навчального року, етап річного планування, в тому числі й такої важливої складової процесу підготовки майбутніх офіцерів, як військово-патротичне виховання.
Одним з напрямків виховання українського мілітарно-патріотичного духу у військовослужбовців є належне відзначення пам'ятних дат вітчизняної військової історії.

Пропоную знавцям історії українського війська долучитися до цього важливого процесу.

Які знаменні дати, на вашу думку, варто не оминути увагою в 2009-2010 навчальному році, та кого з дослідників-науковців можна залучити до відповідних просвітницьких заходів, зокрема в регіонах Львова (Академія Сухопутних військ), Харкова (Університет повітряних сил), Севастополя (військово-морський інститут)?
Плоть нічтоже, дух животворить... (Сковорода)
Зображення

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 01 липня 2009 14:38

А може, хай краще матчасті більше уваги приділяють?
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Писар Тарас
Member
Member

Re:

Повідомлення Писар Тарас » 01 липня 2009 15:06

Chestnut написав:А може, хай краще матчасті більше уваги приділяють?

Добре вивчену матчасть можна повернути і проти своїх - якщо немає патріотизму. Все треба робити паралельно - точніше, системно.
Зображення

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 01 липня 2009 15:25

Якщо треба виховувати патріотизм аж на етапі військового училища, а без того \"можна повернути проти своїх\" -- то його виховувати запізно. А вивчати їм краще світову історію військового мистецтва, бо набагато більше користі у пофесіональному плані.
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 01 липня 2009 15:30

щось у мене таке враження, що автору теми дали завдання на роботі, але він в ньому плаває. і ось таким чином хоче знайти матеріал....
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Писар Тарас
Member
Member

Повідомлення Писар Тарас » 01 липня 2009 15:38

Грому - Ви праві у тому, що дана тема входить, серед іншого, в коло моїх службових обов'язків. І, звичайно, порівняно з фахівцями-істориками, у цій спеціальній темі я маю менші знання. Тому не вважаю для себе зазорним проконсультуватись з розумними людьми. Тож хай і розумним людям буде \"не впадло\" посприяти суспільно-корисній справі. :)

Честнату - Кожен робить свою справу на своєму місці і на своєму етапі. Ясно, що і в більш ранньому віці цим повинні займатись. А в світовій історії воєнного мистецтва акценти теж можна по різному розставляти - прикладів безліч.
Зображення

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 01 липня 2009 15:44

я екстрасенс. пыду запишуся на \"битву екстрасенсів\" %)
так Ви б так чесно і відверто і сказали б: \"Мені дали таке завдання, прошу вашої допомоги. як не зроблю обіцяли звільнити\"
дивись і допомогли б всім форумом. хоч конкретно, хоч дотично....

Писар Тарас
Member
Member

Re:

Повідомлення Писар Тарас » 01 липня 2009 15:55

Грiм написав:чесно і відверто і сказали б: "Мені дали таке завдання, прошу вашої допомоги. як не зроблю обіцяли звільнити"

На щастя, від виконання цього завдання не залежить питання звільнення-незвільнення, так само як і розмір мого грошового забезпечення.
На щастя, також, працюю, не за страх, не за гроші, а за совість і в своє задоволення. До чого і вас запрошую :)
Востаннє редагувалось Писар Тарас в 01 липня 2009 16:18, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 01 липня 2009 16:09

Писар Тарас написав:На щастя, від виконання цього завдання не залежить питання звільнення-незвільнення, так само як і розмір мого грошового забезпечення.

ну то я так пофантазував, "краскі згустіл" :D

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 01 липня 2009 16:28

Писар Тарас написав:Які знаменні дати, на вашу думку, варто не оминути увагою в 2009-2010

Гм, дай-то я подумаю... Перемогу великого українського полководця великого гетьмана коронного Станіслава Жолкевського над російсько-шведським військом під Клушино у 1610 році... Перемогу великого українського полководця фельдмаршала Паскевича над угорцями у 1849 році... Перемогу ведикого українського полководця фельдмаршала Дибича над турками у 1829 році...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 02 липня 2009 09:31

Chestnut
Дотепний гумор, старий! З одного боку - вони дійсно українці за походженням, а з іншого - ти будеш перший обурений, якщо їх українцями назовуть!

Також хочу наголосити, що скільки б ти не казав: \"В першу чергу - бойова підготовка!\" або \"Нехай вивчають історію оперативного мистецтва!\" (в обох випадках я з тобою згоден!), краще вже нехай вивчають історію загальну, ніж крокують на плацу.

Писар Тарас
Зверніть увагу на \"Перші визвольні змагання\", подіям яких виконується 90 років.
З іншого боку не забувайте, що українці без незалежності брали активну участь у військах країних, на терених яких мешкали, тому дійсно - будь які воєнні події у Східній Європі без них не відбувалися. Вивчаючи звитягу тих армій, ми вивчаємо звитягу нашого солдата.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 02 липня 2009 09:43

Adam написав:вони дійсно українці за походженням, а з іншого - ти будеш перший обурений, якщо їх українцями назовуть

якщо ти помітив, я їх не називав українцями ;)

Adam написав: нехай вивчають історію загальну, ніж крокують на плацу

абсолютно згоден

ymj
Member
Member

Повідомлення ymj » 02 липня 2009 14:39

Adam написав:вони дійсно українці за походженням

Станіслав Жолкевський теж?

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 02 липня 2009 14:47

ymj написав:Станіслав Жолкевський теж?

А то як же? Родом із села Туринка Жовківського району Львівської області ;)

ymj
Member
Member

Повідомлення ymj » 02 липня 2009 14:57

Маю на увазі етнічний аспект. Серед його предків були русини?

Далі

Повернутись до Загальні історичні питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей