Полк Чорних запорожцiв

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Полк Чорних запорожцiв

Повідомлення Adam » 19 жовтня 2011 22:24

Вони себе вважають вояками відродженого полку ЧЗ.
А яким боком ці перемишлянці до історії Наддніпрянської України? Їм що, замало власних героїв? Або вони їх героями не вважають? Або вони про них нічого не знають?
:shock:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 19 жовтня 2011 22:50

Adam
Старий, мудаки вони смішні, три крапки :)
Гриць, ти чувак з вродженим почуттям стилю, тобі ті грАблі не загрожують :beer:

один
Member
Member

Повідомлення один » 19 жовтня 2011 23:08

grinder, Ці, по вашому, "мудаки", частково профінансували видання мемуарів командира полку ЧЗ, встановили своїм коштом пам"ятний знак на його дивом уцілілій рідній садибі, і доглядають її, приїжджаючи аж сюди аж із Польщі.
Хотілось би знати, що ж такого видатного вчинив пан grinder, що вважає за можливе називати цих чудових перемишлян "мудаками"? :evil:

Adam, ці перемишлянці. як на мене, тим же боком до історії Чорних, як і я, наприклад(східняк щирий) до історії,наприклад, УГА: бо це наша спільна історія.Чи я неправильно Вас зрозумів? :?:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 19 жовтня 2011 23:30

За вшанування пам'яті та матеріальну допомогу — низкий уклін. Реконструювати можна все, що завгодно — он, я майже 20 років реконструював наполеонівське військо. Але, якщо б я, не дай Боже! заявив, що відродив Легіон УСС, то ведить мене хлопці до божевільні! Відчувати історичний та духовний зв'язок — це одне. Заявляти про те, що ти щось відродив — зовсім інше.

І ще з власного досвіду: колись ми розробляли проект однострою для вітчизняного козацтва, коли воно ще було однією організацією та її очолював "отаман" Лопата. Ми запропонували спеціальній комісії осучасненей, але з прозорими натяками на історію "національний військовий" одяг. Найзапеклими ворогами вивилися представники Запорізької та Львівської областей — перший вимагав повністю сучасний стрій, другий бачив лише 100% часів хмельниччини. Ось тоді я й пригадав, що в часи "Визвольної боротьби українського народу" львівяни до неї не мали жодного відношення та й козацький стрій за все життя могли вдягнути лише у якомусь етнографічному танцювально-співочому колективі. Пригадав та зробив для себе висновки.
Тому мені і весело від того, що нащадки (якщо вони звісно місцеві) якось зовсім забули (або не знають взагалі?) про українців, які 1918 року виборювали Пшемисль у поляків, а перекинулися "відроджувати" далекий для них полк "Чорних запорожців". Хоча, можливо, вибір на цю частину впав лише завдяки її далекій сожесті на есесівців — це також прояв комплексу меншовартості, притаманний нашому народу.
Зображення

один
Member
Member

Повідомлення один » 20 жовтня 2011 07:02

Adam написав:. Але, якщо б я, не дай Боже! заявив, що відродив Легіон УСС, то ведить мене хлопці до божевільні!

9\10 обивателів, побачивши реконструкторів- дорослих дядьків, що наряжаються у однострої неіснуючих і часто невідомих їм армій, які тратять на це купу грошей і часу,- покрутять пальцем біля скроні. То, може, не будемо про божевільню? :wink:
Adam написав:Тому мені і весело від того, що нащадки (якщо вони звісно місцеві) якось зовсім забули (або не знають взагалі?) про українців, які 1918 року виборювали Пшемисль у поляків,..

А звідки такий далекосяжний висновок?
Не знаю, як там у вас, реконструкторів, заведено, але якщо "де живеш - того і відтворюй",то як же бути з тим, що хлопці в Гамеріці реконструюють УПА?Чи їм теж можна тільки аборигенів та армію США або Англії? :pardon:

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 20 жовтня 2011 08:48

один
Шановний, давайте не будемо плутати тепле з мяким, ок?
1. Чудові перемишляни можуть займатися благочинністю не виглядаючи як клоуни.
2. Ви вимагаєте від мене звіту про мої вчинки? :?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 20 жовтня 2011 09:55

один написав:
Adam написав:. Але, якщо б я, не дай Боже! заявив, що відродив Легіон УСС, то ведить мене хлопці до божевільні!

9\10 обивателів, побачивши реконструкторів- дорослих дядьків, що наряжаються у однострої неіснуючих і часто невідомих їм армій, які тратять на це купу грошей і часу,- покрутять пальцем біля скроні. То, може, не будемо про божевільню? :wink:

По-перше, переважна більшість подумає, що це до них приїхали артисти. Тому реконструктори і люблять ховатися по лісам й проводити заходи без глядачів. Це ж хоббі! Тобто для себе!
Але є і серед реконструкторів (ну, чого ховати гріха?) "павліни": щоки надуті, грудь вперед, увесь обвішаний всяким мотлохом, як новорічна ялинка, і до глядачів! І дійсно, дивляться вони на нього, як на пацієнта Павлова або Кащенка... :crazy:
А є і рафіновані клоуни — вони ВІДРОДЖУЮТЬ полк, чапляють собі відзнаки не нижче старшинських, жінок (!!!) одягають, дітей до строю ставлять!..

Ви навмисно змішуєте реконструкцію, тобто потяг до вивчення історії, та... м-м-м... "відродство"?, тобто прояв комплексу меншовартості. А я кажу, що це різні явища і на перший погляд неосвіченої людини єднає їх лише потяг до військових одностроїв. Але реконструктор не дозволить собі начепити одразу офіцерські відзнаки, пошити однострій з першої тканини, що підійшла за кольором, начепити першу шаблю з магазину сувенірів. А ось "відроду" це байдуже — для нього головна своя постать, ніж історична правда.

один написав:
Adam написав:Тому мені і весело від того, що нащадки (якщо вони звісно місцеві) якось зовсім забули (або не знають взагалі?) про українців, які 1918 року виборювали Пшемисль у поляків,..

А звідки такий далекосяжний висновок?

Доведіть інше! :no:

один написав:Не знаю, як там у вас, реконструкторів, заведено, але якщо "де живеш - того і відтворюй",то як же бути з тим, що хлопці в Гамеріці реконструюють УПА?Чи їм теж можна тільки аборигенів та армію США або Англії? :pardon:

Ну, вони ж реконструюють! (Хоча після останньої дискусії у мене в цьому щодо окремих персон виникли сумніви.) А якщо вони "ВІДРОДЯТЬ" УПА, то прошу до лісу на пошук поляків, червоних та німців! Їх швидко виловить місцева поліція та відправить до... так-так! Не до в'язниці, а до божевільні!
Зображення

tsarenko
Member
Member

Повідомлення tsarenko » 20 жовтня 2011 10:36

Дозволю собі приєднатися до дискусії метрів. Ретельно прогорнув той сайт, тож почали мене мучити сумніви, що саме вони відроджують...
FedosjukJPG.jpg

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 20 жовтня 2011 11:08

:good:
Там взагалі є на що подивитися.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 20 жовтня 2011 11:15

:lol: :lol: :lol: :cry: :lol: :lol: :lol:

Зображення
Зображення

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 20 жовтня 2011 11:24

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 20 жовтня 2011 11:51

grinder
Ну, не реконструктор точно! :D
Зображення

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 20 жовтня 2011 11:56

Відрод-госпітальєр? :crazy:

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 20 жовтня 2011 12:08

Adam написав:А є і рафіновані клоуни — вони ВІДРОДЖУЮТЬ полк, чапляють собі відзнаки не нижче старшинських, жінок (!!!) одягають, дітей до строю ставлять!..

З точки зору здорового глузду, відродити полк можна було б, якби: а) УНР в екзилі не передала свої повноваження Україні в 1992 році; б) в УНР зараз існували б власні збройні сили; в) у цих збройних силах було б організовано полк, традиції якого прив'язали б його до Чорних запорожців.
У іншому випадку це або військово-історична реконструкція ("відродження" вигляду того, що було колись без претензій на якусь його роль у сучасності), або відгалудження "козацтва", яких зараз over 9000. А останнє, на мій погляд теж - це клоунада.
To grinder - кут хорунжого мав бути вдвічі тонший за цей жіночий прибамбас :D

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 20 жовтня 2011 12:12

To grinder - кут хорунжого мав бути вдвічі тонший за цей жіночий прибамбас

Так а якщо дууууже хочеться? :D

Поперед.Далі

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість