Питання реконструкції Легіону УСС

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Askold
Member
Member

Питання реконструкції Легіону УСС

Повідомлення Askold » 29 вересня 2011 02:06

Чому УСС не може вдягнути на голову шoломи рогачі і під час ПСВ ходити на акції зі своїм прапором?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: WW2 Days at Midway Village museum in Rockford, IL.

Повідомлення Adam » 29 вересня 2011 08:14

Чому УСС не може вдягнути на голову шoломи рогачі і під час ПСВ ходити на акції зі своїм прапором?
1. У нас є "рогачі". У половини навіть є однострій, який ваикористався разом з "рогачами"! У нас нема заходів на 1917–1918 рр. І ми реконструктори, а не театральний колектив "Україна, яку ми загубили".
2. У нас нема прапору. Чому? По-перше, за винятком двох плохеньких фото, на яких важко щось розгледяти, предмета для реконструкції немає. По-друге, ми не міліонери і не можемо дозволити собі виготовити гаптований двосторонній прапор. А виготовити собі ганчірку засобом термосублімаційного друку не дозволяє реконструкторська гордість. По третє, прапор УСС ніколи на фронті не був. Ну, і по четверте, ми реконструктори, а не театральний колектив "Гей, соколи!" — кращє ніяк, ніж погано.

Хоча, із задоволенням примемо в дар від української діаспори гаптований прапор УСС. А то, як кажуть наші "північні браття", "П...ть — нє мєшкі ворочать!" (с)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

vonlemberg
Member
Member

Повідомлення vonlemberg » 29 вересня 2011 16:15

Adam написав:
1. У нас є "рогачі". У половини навіть є однострій, який ваикористався разом з "рогачами"! У нас нема заходів на 1917–1918 рр.(с)

а чому ВИ їх не організовуєте?

Adam написав:
І ми реконструктори, а не театральний колектив "Україна, яку ми загубили".
2. У нас нема прапору. Чому? По-перше, за винятком двох плохеньких фото, на яких важко щось розгледяти, предмета для реконструкції немає. По-друге, ми не міліонери і не можемо дозволити собі виготовити гаптований двосторонній прапор. А виготовити собі ганчірку засобом термосублімаційного друку не дозволяє реконструкторська гордість. По третє, прапор УСС ніколи на фронті не був. Ну, і по четверте, ми реконструктори, а не театральний колектив "Гей, соколи!" — кращє ніяк, ніж погано.
(с)

прапор виготовити вже і не так багато коштує
і я думаю що серед вас є вмільці які можуть сісти і самі пошити
а щодо прапору на фронті так він був, є фотографії де з прапором
на дефеляді ідуть стрільці перед Шептицьким
так це не є фронтові вали але це є фронтова зона з військовою управою

Adam написав:
Хоча, із задоволенням примемо в дар від української діаспори гаптований прапор УСС. А то, як кажуть наші "північні браття", "П...ть — нє мєшкі ворочать!" (с)

Дмитро, рік тому ви шилися на австрію,

коли я попросив у тебе телефон кравця - ти мені відмовив,

так за яку доброзичливість тобі дарувати прапор?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 вересня 2011 16:34

Оскільки ми дуже погані хлопці, то випали з формату місцевих заходів. Лише цього року у нас з'явився супротивник (вони також дуже погані хлопці) й перший захід ми вже провели. Хто каже про те, що не буде інших? Або ми створюємо враження, що пошили собі 2 комплекти (до 1917 р. та після) просто так, щоб нагодувати моль? А на "рогачах" досліджувати процес окислення металу?
Я не зберіг наше листування, але мені здається, що справа була "дещо інакшою": я одразу погодився допомогти (чого це мені ховати телефон кравчині? Чим більше вона завдяки нам заробить, тим лагідніше до нас тавитися буде!), але наголосив, що у себе крою не маю (він належить кравчині) та у нас нема можливості купити для вас сукно. Далі за твоїм проханням поцікавився, чи може кравчиня продати чи передати крій, оскільки люди позбавлені можливості шитися у Києві. Вона відмовила і (тут вже я не пам'ятаю хто — я чи вона) було зроблено пропозицію: пошитися дистанційно та використати цей мундир за взірець. АЛЕ У МЕНЕ НЕМА СУКНА!!! Що ж я мав для вас пошити?
:no:

Так що: "Доктор! Лікуй себе сам!"
Зображення

vonlemberg
Member
Member

Повідомлення vonlemberg » 29 вересня 2011 16:51

Adam написав:
Оскільки ми дуже погані хлопці, то випали з формату місцевих заходів. Лише цього року у нас з'явився супротивник (вони також дуже погані хлопці) й перший захід ми вже провели. Хто каже про те, що не буде інших? Або ми створюємо враження, що пошили собі 2 комплекти (до 1917 р. та після) просто так, щоб нагодувати моль? А на "рогачах" досліджувати процес окислення металу?
Я не зберіг наше листування, але мені здається, що справа була "дещо інакшою": я одразу погодився допомогти (чого це мені ховати телефон кравчині? Чим більше вона завдяки нам заробить, тим лагідніше до нас тавитися буде!), але наголосив, що у себе крою не маю (він належить кравчині) та у нас нема можливості купити для вас сукно. Далі за твоїм проханням поцікавився, чи може кравчиня продати чи передати крій, оскільки люди позбавлені можливості шитися у Києві. Вона відмовила і (тут вже я не пам'ятаю хто — я чи вона) було зроблено пропозицію: пошитися дистанційно та використати цей мундир за взірець. АЛЕ У МЕНЕ НЕМА СУКНА!!! Що ж я мав для вас пошити?
:no:

Так що: "Доктор! Лікуй себе сам!"

все що я просив так це контакт кравчині
яку ти відмовися дати.

у мене було свої крої і сукно з Луганьска

копія нашої кореспондеції у мене збереглася

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 29 вересня 2011 16:56

Адам:

1. У нас є "рогачі". У половини навіть є однострій, який ваикористався разом з "рогачами"! У нас нема заходів на 1917–1918 рр. І ми реконструктори, а не театральний колектив "Україна, яку ми загубили".

Я знаю що вони у вас є :)

Зображення

Зборів хіба не 17-тий?

Зображення

1. Думаю що є достатньо ілюстрацій щоб прапор можна було відновити.
2. На рахунох Української діаспори - то тут більшість є бідними студентами, я радий що завдяки Назару тема взагалі зрушилась з місця. Хоча з другої сторони - він пошив прапор для Галичини і де він є? Ніде не видно.
3. Не думаю що прапор би коштував аж так багато, ІМХО в Пакістані це могли би гарно вигаптувати, ось у сусідів гарний приклад:

Зображення

5. І під кінець, можна просто з жовто-синім чи ні?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 вересня 2011 20:38

vonlemberg написав:у мене було свої крої і сукно з Луганьска
копія нашої кореспондеції у мене збереглася

і як я мотивував свою відмову? :?:

Askold написав:Зборів хіба не 17-тий?

17-й, але він проводиться раз на 5 років. В 2007 ми ще псували заходи у Дубно, а до Чехії вперше поїхали наступного року. Нас за це прозвали клоунами, але цього року оброазники з'явилися там як конкуруючий цирк!
:D

Askold написав:1. Думаю що є достатньо ілюстрацій щоб прапор можна було відновити.

"Думаю" і "в мене є" — між ними провалля! Ось, найгарне зображення: http://ycc.milua.org/history/uss-1954/00.pdf

Askold написав:2. На рахунох Української діаспори - то тут більшість є бідними студентами

Ми також не гвалтуємо доньку Ротшильда! І не я перший почав дорікати за відсутність чогось.

Askold написав:3. Не думаю що прапор би коштував аж так багато, ІМХО в Пакістані це могли би гарно вигаптувати, ось у сусідів гарний приклад:
Зображення

Ага! Чехі його і зробили 2007 року. Виготовляли в Чехії (це чеські корніловці Добровольчої армії) й по цінам сьогодення воно їм коштувало близько 1500 євро. Гадаю, що з урахуванням девольвації ціна б сьогодні сягнула всіх 2000.
Але якщо є координати у Пакистані, то давай!

Askold написав:5. І під кінець, можна просто з жовто-синім чи ні?

По-перше (на повному серьйозі!), не пам'ятаю,щоб використовували. А по-друге, як на мене — моветон на 15 осіб. На паради ми не ходимо, а на намет його навіть важко причепити. Он, нещодавно командир "дойчмайстерів" причепив австрійський військовий прапор на сухе дерево. Але це було для нас, а не для глядачів.

Цього року ми привернули увагу учасників Блосдорфу іншим — повним похідним (а для рюкзака це одночасно й бойове!) екіпіруванням. Навіть командир "терезіанців", якого другий рік поспіль поставили нами керувати нарешті покинув своїх бійців й бігав лише з нами:
Приєднані файли
_VBO3673.jpg
_VBO3684.jpg
Зображення

vonlemberg
Member
Member

Повідомлення vonlemberg » 29 вересня 2011 21:00

Adam написав:і як я мотивував свою відмову? :?:

Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 вересня 2011 23:19

vonlemberg
І що було у срепні-вересні?
Зображення

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 30 вересня 2011 18:12

Адам:

17-й, але він проводиться раз на 5 років. В 2007 ми ще псували заходи у Дубно, а до Чехії вперше поїхали наступного року. Нас за це прозвали клоунами, але цього року оброазники з'явилися там як конкуруючий цирк!

- А чому вважали клоунами якщо не секрет? Я вважаю що з виглядом у вас все ок.

Ага! Чехі його і зробили 2007 року. Виготовляли в Чехії (це чеські корніловці Добровольчої армії) й по цінам сьогодення воно їм коштувало близько 1500 євро. Гадаю, що з урахуванням девольвації ціна б сьогодні сягнула всіх 2000.
Але якщо є координати у Пакистані, то давай!

- Ок, бо ми серйозно задумуємось з Назаром для наших УСС зробити такий прапор (може після дебюту в Листопаді) і будемо шукати варіанти виготовлення. Якщо вийдемо на доступний Пакістан то я дам тобі знати.

По-перше (на повному серьйозі!), не пам'ятаю,щоб використовували. А по-друге, як на мене — моветон на 15 осіб. На паради ми не ходимо, а на намет його навіть важко причепити. Он, нещодавно командир "дойчмайстерів" причепив австрійський військовий прапор на сухе дерево. Але це було для нас, а не для глядачів.

- Ну існує багато поштівок де УСС намальовані з таким прапором, на рахунок самого прапора як такого - для мене він передусім вказує іншим реконструкторам/публіці що це є Українська частина. Бо так будуть думати що Австріяки.

Цього року ми привернули увагу учасників Блосдорфу іншим — повним похідним (а для рюкзака це одночасно й бойове!) екіпіруванням. Навіть командир "терезіанців", якого другий рік поспіль поставили нами керувати нарешті покинув своїх бійців й бігав лише з нам.

- Дуже гарно екіповані! Ми теж у цьому напрямку стараємося рухатися. Доречі - чому вами командували терзіанці? Я чомусь думав що ти є командиром групи?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Питання реконструкції Легіону УСС

Повідомлення Adam » 30 вересня 2011 21:49

- А чому вважали клоунами якщо не секрет? Я вважаю що з виглядом у вас все ок.
Ну, це питання скоріше до тих, хто нас так назвав. Але я думаю, що це за бажання не коритися правилам, що для нас вигадали інши, не запитавши нашої думки. Тоді і виникло у вітчизняній реконструкції ПСВ розподіл на "правильних реконструкторів" (за духом! за покликом!) і "всіх інших" (в тому числі і нас, які більш переймалися матеріальним біком реконструкції). Ну, мабуть подекуди наші "закляті друзі" були й праві, оскільки ми не писали обурені листи до райкому партії, профспілки або "Спортлото", а своєю поведінкою висловлювали свій протест проти намагань загнати нас у хлів, призначити нам місце в ногах самообраних командирів, примусити непомічати, як розворовуються гроші, надані на рекострукторські заходи...

Так що, поки деякі на кожному розі гучно розповідали про свою винятковість та "легіони за моєю спиною", ми працювали над собою. І тепер я можу виокремити не більше, ніж с півдесятка європейських груп нашого рівня.
8-)

Ок, бо ми серйозно задумуємось з Назаром для наших УСС зробити такий прапор (може після дебюту в Листопаді) і будемо шукати варіанти виготовлення. Якщо вийдемо на доступний Пакістан то я дам тобі знати.
Бажаю вам здійснення планів! Не відмовлюся й від пакитанського контакту, але обіцяти виготовити прапор одразу (або взагалі виготовити :( ) не буду...

Ну існує багато поштівок де УСС намальовані з таким прапором, на рахунок самого прапора як такого - для мене він передусім вказує іншим реконструкторам/публіці що це є Українська частина. Бо так будуть думати що Австріяки.
Пропагандистські поштівки — одне, практика інше. Якщо відверто, то мене і не бентежить, що нас можуть сприйняти, як австрійців. Думка пересечного глядача для мене вже ду-у-у-уже давно байдужа, а реконструктор спочатку оцінить рівень, а потім дізнається, хто це? Крім того, існують і деякі відмінності в одностроях: чічка, петлиці на комірі, розташування гудзиків у унтер-офіцерів, "карлблюз" кінець кінцем.

Доречі - чому вами командували терзіанці? Я чомусь думав що ти є командиром групи?
По-перше, це приктика Блосдорфа: засунути іноземців подалі в с...у, щоб не псували сценарій та й завжди свої мають преференції. По-друге, я не знаюся на чеській мові й нічого не розумію, чого від нас чекають. А по третє, і наді мною є командири!
:D
Зображення

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей