Пробоєвий відділ УСС

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Пробоєвий відділ УСС

Повідомлення Adam » 27 квітня 2012 18:19

Ні, штани якраз і є крою М 16 з невеликим завуженням.
Хм... Навіщо я надав фото? Чи на них не видно, що М.16 відрізані під коліном й нижче — це окрема, завужена частина? :shock:

зрештою прототип штанів шився з одностроя відомого WW1 українського (з україни) реконсруктора
А ми шили як М.16 (в Алчевську), так й М.08 та М.15 (у Києві). Якщо ім'я доброї людини невідоме, то я й не можу знати, з якої моделі робився зразок.

Гранати є копією Австрійської Роргранате і виточені з дерева.
Якщо з дерева, то вони не можуть бути такими тяжкими. :no: Таким чином й ви слідкуйте за тим, щоб підтягувати ремінь. Звертайте більше уваги на оригінальний фотоматеріал.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 27 квітня 2012 18:37

Adam написав:
Ні, штани якраз і є крою М 16 з невеликим завуженням.
Хм... Навіщо я надав фото? Чи на них не видно, що М.16 відрізані під коліном й нижче — це окрема, завужена частина? :shock:

зрештою прототип штанів шився з одностроя відомого WW1 українського (з україни) реконсруктора
А ми шили як М.16 (в Алчевську), так й М.08 та М.15 (у Києві). Якщо ім'я доброї людини невідоме, то я й не можу знати, з якої моделі робився зразок.

Гранати є копією Австрійської Роргранате і виточені з дерева.
Якщо з дерева, то вони не можуть бути такими тяжкими. :no: Таким чином й ви слідкуйте за тим, щоб підтягувати ремінь. Звертайте більше уваги на оригінальний фотоматеріал.

Вони в нас і є з швом нижче коліа і з завуження. Проблема в тому що кравець не зробив їх достатньо вузькими в ногавицях. Так як він вже іх пошив то не було сенсу воювати - під обмотками їх не буде видно (як варіант - можна самому змісити ґудзики щоб поправити). На рахунок штанів з України - шилося за зразком штанів Макса Попова.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 27 квітня 2012 21:49

шилося за зразком штанів Макса Попова.
М.15! :yes: Якщо ваші штані дійсно відрізні під коліном, то їх треба перешити — ваш кравець помилився. Але така переробка краще за те, щоб М.16 переробляти у М.15 — це просто неможливо!
Зображення

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 27 квітня 2012 22:12

Сорі, але ти мене трохи заплутав. Штани шилися по Максових, але так само з ними ми приклали і таку саму ілюстрацію з Кайзеррок. Тобно штани пошиті саме так як на ось ці картинці. Як я кажу - єдиний недолік - кравець зробив ногавиці недостатньо вузькими. Думаю що це не проблема бо їх завжди легше звузити. Зрештою з обмотками цього і так не буде видно. Чи я пропустив може ще якусь деталь?

Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 27 квітня 2012 22:37

Ні, по фото видно, що не так. Артіллерієхозе — це "напівгаліфе з легким бриджем", тобто вони спочатку звужуються від бедр до коліна, а потім іде частина по ширині ноги. У вас — прямий крій, нехай і відрізаний під коліном. Це добре видно у хлопців без обмоток. Так, можно сховати зайве під обмотками, але ж ви будуте знати, що у вас штані із суттєвою помилкою!
;)

Так я посварився з кравцем з Алчевська — домовились, що він спочатку зробить пробний китель з будь якого матеріалу, а я затверджу. Але моча йому вдарила в голову й він неправильне пошив його одразу з коштовного сукна. А потім вмовляв мене, що, мов, я один знаю, що він неправильний, а всі інши — ні! :evil: Але ж я — ЗНАЮ!
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 квітня 2012 17:18

Зінгер з Алчевська мені зробив неякісно і не має сенсу доводити мені, що іншим він робить правильно. Я — не інший, помилки або треба виправляти, або нести за них відповідальність.

Щодо крою штанів, то я виходжу із ваших фото в строях — вони неправильні. Достатньо порівняти з тогочасними.
Зображення

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 28 квітня 2012 21:01

Щодо крою штанів, то я виходжу із ваших фото в строях — вони неправильні. Достатньо порівняти з тогочасними.

- Ок, але як ми раніше писали - хлопці їх повдягали без обмоток і підтяжок, як результат штани спадали і тому здавалися іншої моделі. Тепер коли Назар виклав тобі чітке фото то думаю все стало на свої місця. :beer:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 квітня 2012 22:52

Ну, сам порівняй фото Артема та виаші — невже зовсім не бачити різницю? :shock:
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 травня 2012 21:45

Если знать КАК и С ЧЕМ носились эти штаны, то никаких "на мий погляд" не будет.
Зображення

Поперед.

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей