Комплект австрійських одностроїв

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Cozak19
Member
Member

Комплект австрійських одностроїв

Повідомлення Cozak19 » 12 листопада 2006 19:22

Ну чомуж я не проти! Отже колір фельдграу( Сіро-зелений якщо не помиляюсь!). І ви так і не відповіли чи такий набір форми є придатним на початок! Крім того вибачте не привітався добрий вечір! Просто дуже хочу пришвичити свою справу! Також є до вас нове питання, що майже аналогічне попередньму тут тільки пункти міняються:
1.Піхотний ранець М 1887
2.Амуніційний ранець М 1887
3.Подсумки М 1880 чи 1890?
4.Лопатка
5.Сухарна сумка
6.Фляга
Далі, чи є у вас викройки форми і чи можете ви їх викласти, аба кинути на домашню скриньку? Крім того де взяти амуніцію? І макет зброї? Вибачаюсь що задаю багато запитань, але я теоретик, а тому потребую вашої допомоги, щоб стати практиком! :D

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 листопада 2006 21:13

Запитань не багато, тим більше, що сьогодні, у неділю олекса повіз до московського спонсора кошторес на проведення наступного року реконструкції на ПСВ. Місце проведення залишається старим - Луцьк, а ось час мабуть змінеться на початок серпня й буде присвячений початку війни взагалі, а не лише \"Галиційськітй битві\".

Ось перелік спорядження, що запропонований Дмитром Філоненко (мінімум мініморум):
- ремень
- подсумки
- байонет в ножнах с жабой
- лопатка в чехле
- желательно сухарка, но не обязательна

Вогнепальна зброя (гвинтівки та кулемети) будуть надані кіностудією.

Далі з підробицями.

Деяки речі легше й дешевше придбати, ніж виготовляти. Це, наприклад, стосується підсумків. Особисто я жодного разу не бачив у продажу односекційні М.1868 або М.1888, але доволі часто зустрічаються майже автентичні двосекційні угорські, болгарські й радянські М.1895. Можна використати маленькі односекційні кавалерійські підсумки й того ж розміру ерзаци.

Якщо вдасться зробити ранець М.1887 та амуніційний ранець М.88 - то честь герою! Якщо ні - пропонується виготовити єгерський ранець М.1910.

Фляга необов'язкова, позаяк мала носитися й сухарці й тому була не видна. Але ж якщо вона є, то хто ж її покладе в сухарку?!! ;)

Додатково Дмитро пропонує мати (в мїй редакції :) ):
- бачек противогазный;
- чехол для противогазного бачка;
- противогаз (но это для тонких ценителей);
- лямки разгрузочные кожаные (від себе - якщо є ранець М.1887 й/або амуніційний ранець М.1888);
- шинель;
- котелок (можно мадьяра на ВМВ, теже яйца только алюмминиевые );
- плащ-палатка;

На 17-й:
- шлем М16 или М17, можно андриан М15 трёхсоставный без эмблемы;
- чехол на горшок;
- макет штурмового кинжала;
- макеты гранат.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 листопада 2006 21:43

На сьогодні ми можемо допомогти з виготовленням:
- польових мундирів М.1915, М.1916, \"карлблуз\" та \"Легіон УСС 1917 рік\";
- польових штанів М.1915 та \"артиллеріхозе\";
- польового кепі М.1915 (\"мазепинка\" під питанням);
- обмотки вже закінчилися, але можливо щось залишеться після пошиття одностроїв;
- манжети замість обмоток;
- шинелі М.1915
- єгерського ранцю М.1910;
- сухарка досі залишається під питанням, позаяк гроші з нас взяли, але нічого не виготовили. Але ж тканина є!;
- чоботи під питанням;
- чехол на \"рогатий шолом\" під питанням;
- плащ-палатка під питанням, але тканина є.
Зображення

Cozak19
Member
Member

Повідомлення Cozak19 » 12 листопада 2006 22:40

Друже Адам дуже дякую за ціний пайс-лист! Тобто я міг би вище перелічені речі замовити у вас? Якщо так то чи не важко тобі буде дати мені їх цінову характеристику! Бо якщо ви домовитесь я б хотів поїхати в Луцьк ( Ну хочаб подивитися!) Я так розумію що у вас у клубі досить таки старше покоління, чи не буде поблемою що мені лише 19?? І ще якщо вам не важко то я буду вам час від часу задавати питаня по бойвому шляху легіону!? Та деяким іншим речам! :)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 листопада 2006 08:55

\"Молодість - це вада, що щвидко проходить з роками!\" (с)
Е. Хемінгуей.
:wink:
Зображення

Cozak19
Member
Member

Повідомлення Cozak19 » 14 листопада 2006 09:42

Вітаю Адаме! То як можна замовити у вас що небуть?
І звісно запитання: \"10-го вересня 1914 року генерал Гофман віддав наказ провведеня у бій легіону. Деякі сотні легіону були використані на передовій, проти наступаючих частин 2-ї Кубанської дивізії, де і понесли значні втрати.\" Чи відомо вам які саме сотні участвували в боях і проти яких частин. Та які саме втрати понесли?

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 листопада 2006 23:37

До питання \"замовлення\" повернемося трохи згодом. По-перше, зараз є тканина для мундирів, але її обмаль й невідомо, скільки метрів витрачається на комплект. По-друге, бажано, щоб Ви спочатку щось придбали з тогочасного екіпірування, що ми не виготовляємо (на кшалт бляхи, кокарди, можливо гудзиків (дуже рідкісна, між іншим, річь!), фляги...), щоб ми не витрачали на Вас зайвих матеріалів та зусиль, якщо Вам, даруйте за припущення, це швидко набридне. \"Завяз коготок - птичке смерть!\" Ми повинні побачити, що у Вас \"коготок зав'яз\"!
:wink:
Зображення

Cozak19
Member
Member

Повідомлення Cozak19 » 16 листопада 2006 18:21

Нема питань пане! Тоды скажу інакше у вас у Киевы щось тогочасного придбати можна? У мене в місті не дуже дайте мені пораду де це шукати! И я придбаю! Ну наприклад мене цікавить де придбати муляж багнету!!!

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість