Олег Скрипка поповнив ряди реконструкторів :-)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Otaman
Member
Member

Повідомлення Otaman » 27 червня 2006 15:21

Тинченко
А про публікування? Коли і де?
Ви опублікуєте ці таблиці?

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 27 червня 2006 15:28

Чесно -- все опублікую, все розкажу. Соррі -- не можу доки-що розголошувати подробиці -- це жорстка умова моїх видавців

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Євген Пінак » 27 червня 2006 15:47

Тепер щодо запиту \"Євгенчика\". А де ти взагалі на фото 1919 року бачив тризуби на рукавах? Може, покажеш хоч одне
Я дійсно робив тризуби хлопцям за зразком 1920 року.

Що і треба було довести. Ти цю красу вигадав, бо красивіше виглядало.

Поясню про оригінальні фотки. За останні два роки мав змогу дещо витягнути з США... Дуже смачні речі Обіцяю -- що все незабаром опублікую.

Дежа-вю :D Пам'ятаю як на ВІФ-і ти розповідав, які в тебе є розкішні матеріали і по УГА, і по УНР, і як ти їх надрукуєш... Пройшов рік, і я чую ті ж самі слова. Ярославе, друкуй будь-ласка - ми усі із задоволенням їх придбаємо. Чимось насолодимось, щось полаємо :) - але для цього ти маєш їх надрукувати, а не розповідати нам про те, як ти їх надрукуєш.

Просто за них, часто, дуже великі гроші сплачуються, а потім \"Євгенчики\" їх по інтернету футболяють, звичайно -- без дозволу власників (\"Євгенчику\" не хочеш у московського колекціонера Олексія Зайсарського запитати про дозвіл на показ фотки двох запорожців біля панцирки \"Швидкий\"? Він за них 400 баксів сплатив, а ти порушенням його манового та авторського права займаєшся.

Та невже цей Олексій Зайсарський має договір із автором цього фото??? Цікаво-цікаво :)
Бо інакше діе частина 3 статті 28 Закону України \"Про авторське право і суміжні права\", яка каже: \"Для творів, оприлюднених анонімно або під псевдонімом, строк дії авторського права закінчується через 70 років після того, як твір було оприлюднено.\"
Щодо \"майнового права\": я отримав це фото від знайомого, який сам взяв його на форумі - причому він не просив мене не викладати її. Але якщо ти вважаєш, що цей Олексій Зайсарський може бути ображений тим, що я її виклав, то можеш дати йому мій е-майл чи мені - його е-мейл, і я з ним зв'яжуся щодо цієї фотографії.

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 27 червня 2006 15:49

Тинченко написав:І ще вже про "лють та ядучість"... Займаємося, начебто, спільною справою. Кліп "ВВ" - чудова популяризація АУНР. Чому я і робив це для Олега на шару, і чому і не притягав його до суду. І там (маю на увазі даний форум), де, начебто, я мав би зустріти цілковиту підтримку та схвальність, я зустрічаю.... Ви самі все знаєте

Ну так кое-кто заявил, помнится,что знает "архивы СБУ как свои пять пальцев". Какое после этого трепа может быть отношение?

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 27 червня 2006 15:58

Уважаемые господа участники! Прошу ВСЕХ обратить внимание на это сообщение! Сим творческая встреча известного историка Тынченко с фонатами объявляется закрытой.

Все воспоследующие далее сообщения, не относящиеся НЕПОСРЕДСТВЕННО к тематике форума будут мной беспощадно и тщательно удалятся.
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

RAO
Member
Member

Повідомлення RAO » 28 червня 2006 17:58

Дещо про прапор полку Чорних Запорожців...
Пане, Тинченко, вікриваю вашу книжку \"Армии Украини, 1917-1920\" на стор. 123 і читаю: \"Еще проще обстоит дело со знаменем полка Черных Запорожцев. В мемуарах его командира Петра Дяченко, очень щепетильного человека (виділення наше - РАО), неоднократно цитировавшегося в настоящей книге, нет ни одного упоминания о каком бы то ни было полковом знамени. Нет его и в работе историографа полка Бориса Монкевича\". Далі йде таке:\"Это описание очень похоже на рисунок знамени повстанцев Холодного Яра, помещенный в журнале \"Литопис Червоной Калины\".
Виникає, пане Тинченко, слушне питання - то чи був прапор у Чорних Запорожців, й коли вам вірити тоді чи зараз.
Якщо тоді ви помилились, знайдіть сміливість і визнайте свою помилку. Нічого старшного в тому немає. \"Чарівні слова\" взагалі говороити дуже приємно і корисно :D
До речі, про самі спогади. У згадуваній вище книзі вашій є посилання такого змісту \"Дяченко П. Чорні запорожці, газетні вирізки на правах рукопису. А ні року чи місця видання (тоді вказується б/р та б/м), а ні місця зберігання - може це відділ рукопису якойсь бібліотеки, а може у власному архіві автора. Де шукати, якщо хтось, як то ось я, наприклад, захоче перевірити ваші посилання.
Наступна справа. Доводилось бувати в ЦНБ ім.В.Вернадського і гортати журнал \"Вісті...\" - дуже цікаве видання. Однак, щось 121 номера не знайшов. Є у них 122, 119, а 121 та 120 немає. На всякий випадок піду завтра подивлюсь ще раз, перевірю. Я дивився у відділі україніки, що у філії №1 на вул. Володимирській 62 (біля Червоного корпусу університету). А ви, пане Тинченко, де бачили 121-й номер?
Та біс з ним 121-м номером.
Тепер декілька слів про форму Чорних запорожців. Були у них доломани. Зокрема, його носив сотник Бурда. Так, принямні, стверджує Валентин Сімянців, що служив у полку (див. \"Вісті...\" №126.)
Про тризуб на рукаві у Чорних запорожців. Сам Петро Дяченко пропонував у 1920 р. зробити його \"чорним! з білою оторочкою\", а не жовтим чи якогось іншого кольору. А штани бріджи з білим плетеним шнуром у вас є? А \"жовтого металу розетка з білим черепом на чоботях з високими халявами\"? Питаєте де знайшов, а там де ви знайшли спогади Дяченка...

RAO
Member
Member

Повідомлення RAO » 28 червня 2006 18:00

Ярослав Мезенцев

Якби Тинченко знав \"як свої пять пальців\" архів СБУ, то називав би його не ДА, тобто Державний Архів, а ГА, - Галузевий архів.

RAO
Member
Member

Повідомлення RAO » 28 червня 2006 18:02

Євген Пінак

Ну, так шо \"Євгенчику :D твоя чергова перемога :D Не було тризубів на рукавах у 1919 р. Тинченко це сам щойно визнав. До речі а якого він у нього кольору вийшов?

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 28 червня 2006 22:03

Ще раз -- прикольно...

1. П.Дяченко \"Чорні запорожці\" та \"Вісті братства\" ч.121 є у Центральній науково-довідковій бібліотеці Головного архівного управління України. І в моєму особистому розпорядженні теж (майже всю ппідшивку \"ВБ\" нещодавно придбав у однієї людини з цього форуму, за що їй не перестаю дякувати :))

2. Є у моїй колекції і ч.126 \"Вістей братства\" (1967, С.65-96). Тут є статті П. Шандрука, Л. Шанковського, С. Яськевича, М. ліщинського, М. Кураха, В. Стечишина, Є. Загачевського, нарешті -- хроніка.
Але статті Валентина Сімянціва тут немає. Переглдаю спогади С. Самійленка (\"Дні слави\", 1958, Нью-Йорк), П. Дяченка, Б. Монкевича та інших... Щось теж не бачу там ані білих доломанів, ані сотника Бурду

Добре, пошукаю я цього загадкового сотнтка Бурду у загальному списку підвищень старшин АУНР у 1921-1923 роках (ЦДАВОУ, ф.1075, оп.1, спр.94)... Теж нема ані Бурди, ані Бурденка, ані когось іншого :((

3. Нарешті, про прапор полку Чорних запорожців. Що ж моя вина... знайшов я його опис вже після виходу книжки у статті або Д. Гонти (Атака Чорношличників під Товстенькими з \"ЛЧК\"), або у статті Б. Монкевича (звідти ж) -- зараз не згадаю. В наступному виданні обов`язково виправлюсь :)

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 28 червня 2006 22:14

Ярослав Мезенцев написав:Ну так кое-кто заявил, помнится,что знает "архивы СБУ как свои пять пальцев". Какое после этого трепа может быть отношение?

Категорична заява до адміна: такого персонажа, як "Ярослав Мезенцев", я ніколи не чув, не бачив і не знаю. А цю фразу вважаю провокацією. У разі, якщо це моє повідомлення буде затерте -- ноги моєї більше на цьому форумі не буде!

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 28 червня 2006 22:26

Між іншим, всім-всім бажаючим (включаючи Євгена, Адама, і навіть трансформерів під ніками)!!!

Готовий надати для ознайомлення \"Вісті братства\" ч.121 та ч.126, Петра Дяченка, Бориса Монкевича, Степана Самійленка, також спогади Валентина Сімянціва (вони в мене теж є) та всю-всю літературу про чорних запорожців! Скануте, ксерокопіюйте. Гадаю, найкраще буде зустрітись на наступному сльоті.

Прошу -- ще які будуть питання по літературі? Може, посилання на \"уніформу чорних запорожців 1920 року\" дасте???

RAO
Member
Member

Повідомлення RAO » 28 червня 2006 23:10

Тинченко
Отож, дивіться, пане Тинченко, виявляється йти треба не до ЦНБ, а до науково-довідкової бібліотеки на Соломянці. Різниця є?!
То може це різні \"Вісті...\" У вас які? В мене Орган військово-політичної думки Крайової Управи Братства колишніх вояків 1 УД-УНА в Німеччині.
Білий доломан і сотник Бурда, це не у мене. Це до Валентина Сімянціва, знаєте такого? Чесно скажу сотника Бурду в списках полку чорних запорожців у 1921 р. я теж покищо не знайшов. Однак, це зовсім не означає, що його там не могло бути раніше. Чи не так?
Може загинув до 1921 р. сотник Бурда, от і нема його в жодних списках...
Ну от, з прапором розібрались.
А що там з тризубами, то як були вони у Чорношличників у 1919 р.? А як виглядали в 1920 р.? Відповіді покищо немає. Чекаємо....

Sav
Moderator
Moderator

Повідомлення Sav » 29 червня 2006 09:58

Категорична заява до адміна: такого персонажа, як \"Ярослав Мезенцев\", я ніколи не чув, не бачив і не знаю. А цю фразу вважаю провокацією.

Хорошо, господа историки - воля ваша, не хотите прислушаться к голосу разума, доставайте шайзеверферы, будем веселиться дальше. Тынченко, у меня все ходы записаны:

http://vif2ne.ru/nvk/forum/0/archive/682/682259.htm

\"Они хранятся лишь в ЦДАВОУ, чуть-чуть ЦГА г. Киева и чуть-чуть ГА СБУ. Все три архива я знаю, как свои пять пальцев.\" - вот, эта Ваша фраза произвела неизгладимое впечатление на Ярослава Мезенцева, под воздействием которого он до сих пор пребывает. В чем тут по-Вашему мнению состоит провокация?

У разі, якщо це моє повідомлення буде затерте -- ноги моєї більше на цьому форумі не буде!

А это еще что такое?! Смешно, Тынчеко. Весь эффект от Вашего пребывания на этом форуме в основном сводится к высокосодержательным мессиджам типо \"следите за публикациями в прэссе\", \"у меня есть такииие артифакты! Тока я вам их не пакажу\" и \"Вы все глупые дураки\". Не стоит переоценивать свою значимость - Вы находите и публикуете, а другие покупают, читают и обсуждают (с Вашим участием или без Вас). Все стороны процесса абсолютно равноправны.
"Пора уже, наконец, всем хорошим людям собраться и убить всех плохих людей"

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 29 червня 2006 11:24

Тинченко написав:
Ярослав Мезенцев написав:Ну так кое-кто заявил, помнится,что знает "архивы СБУ как свои пять пальцев". Какое после этого трепа может быть отношение?

Категорична заява до адміна: такого персонажа, як "Ярослав Мезенцев", я ніколи не чув, не бачив і не знаю. А цю фразу вважаю провокацією. У разі, якщо це моє повідомлення буде затерте -- ноги моєї більше на цьому форумі не буде!

Категорически отвечаю: мы с вами виделись лет 10-12 назад в стенах истфака КНУ имени Шевченко. Тему встречи могу напомнить приватно, например, в клубе. Самой фразой вас уже ткнули носом в архивы.

Тинченко
Member
Member

Повідомлення Тинченко » 29 червня 2006 11:50

1. В мене ті ж самі \"Вісті Братства...\" ч.126, на які ви посилаєтесь. Чекаю від вас -- конкретне посилання -- назва статті, сторінка. Потім цю сторінку у відсканованому вигляді вивішу на цьому форумі...

Отже, точне посилання в студію, пліз...

2. Готовий у найближчі дні зустрітися з Otamanom та Bohdanom, та пред`явити їм всю літературу по чорних запорожцях, а також -- числа \"Вістей Братства...\", ч. 121, 126. Може -- вони там знайдуть міфічну статтю про білі домоломани.

Поперед.Далі

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей