Реконструкция УВВ

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

grinder
Member
Member

Re: Реконструкция УВВ

Повідомлення grinder » 12 квітня 2013 09:46

А Каращук і "мурзілка" тепер вже мега-джерело? Нічого, що на його малюнку унтер носить "остівську" обшиву, використання якої в УВВ не підкріплено нічим? При всій повазі до пана Андрія, і як до художника, і як до реконструктора-на лівому плечі щитки майже не зустрічаються.

Орел
Member
Member

Повідомлення Орел » 12 квітня 2013 14:05

grinder, дякую за відповідь!

Це фото я з цікавості до УВВ вже подавав раніше в цій темі на стор.6, але тоді зауваження до шеврона на лівому плечі не було. От тепер це побачив і перепитав на всяк випадок.
"За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани"
(Т.Шевченко)

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 12 квітня 2013 20:02

Та біс з тим шевроном-таке також могло зустрічатися. Слід розуміти-ілюстрація робилася у 90-х роках, коли інформації про добровольців у Вермахті було набагато менше ніж зараз, от і все.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 12 квітня 2013 21:33

Орел
то нашивка, а не шеврон. шеврон це галун нашитий кутом.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 12 квітня 2013 21:54

Adam написав:Просто Артем звапитував про "підрозділи", а не "я тєбя слєпіла із того, что било". І з "голнадцем" справа така: одного шолома мало, треба докази того, що це не поодиноке явище. Оскільки "практіика" ("тут ідется про практику ношення емблеми по середині шолому - про що і ведется мова") це не один єдиний шолом, а явище. Може це якийсь післявоєнний дурень взяз декаль та начепив її на шолом зпереду? Або рух опору навмисно, як відзнаку НЕприналежності до вермахту? Хоча би три персонажи в однакових шоломах, як фінські СС, і питання знаято!
.

- На мою думку, маємо факт що така практика була серед різних народів. Наскільки вона була поширена, це вже інше питання.

Ось тобі історичне фото де 3 фіни під ряд - чим це не підходить? Відповідь на питання - чи була поширена практика малювання емблеми на лобі? - так. Відповідь на питання чи був це поодиночний випадок - Ні не був.

Доречі фото з УНРА - в побільшеному варіанті там двоє солдатів і в обох лобові емблеми на шоломах. Лобові емблеми є? - так. Більше ніж одна особа? - так. Мало того, це підтверджує практику малювання лобових емблем серед українців.

П.С. Хочу додати що така тема як добровольці взагалі є дуже маловідомою і тому назагал сподіватися на якесь масове фото не є правильним підходом. Ну де знайти скажімо фото три УBB доброволья підряд, якщо вже хоть одне фото є великим рарітетом? Цеж не те що кожний добр. відділ конче мусить бути зафіксований.

Гріндер:

Можемо звичайно піти і окружною дорогою - покажи мені зразки фото де на шоломах є такі правільної форми дефекти ;)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 12 квітня 2013 22:07

Ось тобі історичне фото де 3 фіни під ряд - чим це не підходить?
ВЖЕ не підходить тим, що запитання було про підрозділи вермахту.

Відповідь на питання - чи була поширена практика малювання емблеми на лобі? - так.
Я бачу велику різниці між "поширено" та "іноді".

Відповідь на питання чи був це поодиночний випадок - Ні не був.
Якщо взяти ірландську армію міжвоєнного періоду, то це просто було обов'язковим! Але у випадку, що ми обговорюємо за фотографією?!!... :?

Доречі фото з УНРА - в побільшеному варіанті там двоє солдатів і в обох лобові емблеми на шоломах.
А на інших фото УНРА?

Можемо звичайно піти і окружною дорогою - покажи мені зразки фото де на шоломах є такі правільної форми дефекти
На то воно і дефект, щоб бути поодиноким випадком. :no:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 12 квітня 2013 23:36

ВЖЕ не підходить тим, що запитання було про підрозділи вермахту.

- Питання було загальним, ось воно:

А взагалі які формування носили щиток на лобовій частині шолома?

Відповідь на питання - чи була поширена практика малювання емблеми на лобі? - так. Я бачу велику різниці між "поширено" та "іноді".

- Ок, раз формуліровка важлива то переформуємо питання: чи були випадки ношення емблем на лобі - так.

Відповідь на питання чи був це поодиночний випадок - Ні не був. Якщо взяти ірландську армію міжвоєнного періоду, то це просто було обов'язковим! Але у випадку, що ми обговорюємо за фотографією?!!...

- Друже, я трохи заплутався що ти мене питаєш.

А на інших фото УНРА?

- Фото що я виклав є частиною великого фото де стоять два чи тrи солдата з такими самими малюнками на фото. Я не маю під рукою цілого фото але тільки фрагмент (якщо хтось має то можете викласти). маємо фото де:

1. Укр. доброволець
2. Емблема на лобі
3. Доброволець з німецької армії

Насправді не знаю про що ще можна дискутувати. Може на настільки поширена, але така практика існувала.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 квітня 2013 09:26

Щоб припинити безкінечну фарисейщину, наголошу на головному: все це не доводить, що на фото, яке ми обговорюємо, є щиток.
Зображення

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 15 квітня 2013 16:29

Звичайно кожний бачить що хоче. Я ще раніше писав що хотів би побачити фото шоломів на яких є такі правільні бліки.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 15 квітня 2013 18:17

Я ще раніше писав що хотів би побачити фото шоломів на яких є такі правільні бліки.
А я відповів: на те воно й винятковий випадок, щоб бути поодиноким, а не "практикою"! :)
Зображення

Поперед.

Повернутись до WWII

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість