Наша нова сторінка, присвячена реконструкції УПА

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Gavrylo
Member
Member

Наша нова сторінка, присвячена реконструкції УПА

Повідомлення Gavrylo » 29 березня 2013 12:56

Вирішили ми (хлопці з ГО "Пам`ять") створити і собі сторінку, що з того вийшло, прошу глянути: http://www.uparekon.net/
Наразі сторінка перебуває в розробці, тобто матеріал постійно додається та оновлюється (настільки, наскільки вистарчає часу). Ідея була така, щоб показати як нашу діяльність, так і подати базовий матеріал для тих, хто має намір зайнятися реконструкцією УПА.

Будемо вдячні Вам за пропозиції та зауваження.

полин
Member
Member

Re: Наша нова сторінка, присвячена реконструкції УПА

Повідомлення полин » 29 березня 2013 18:47

Загалом файно. Є пару зауважень по-секції Зброя.

​Карабіни та гвинтівки. Якщо вже згадувати Угорські гвинтівки то краще 35.M аніж 43.М, їх набагато більше зробили, та й показав би хто конкретно 43.Мінта на повстанських фото. Також М.95 малюнок є а опису нема.
​Пістолети-кулемети. Опис МП-40, а на малюнку МП-38 :) (але то деталь для затєтих). Про Кіралі 39.М, гонведи його не називали "ґей-пушка", так його могли називати незнаючі угорської упівці, гонведи називали то по-угорськи "гєппушка".
Кулемети, Solothurn 31.M - на малюнку MG-30.
Револьвери та пістолети, чому усі показують Браунінг ХП (німецький код P.640(b)) маючи на увазі Браунінг М1922 (німецькі коди P.626(b) та P641(b)), це вже не перший раз помічаю, можливо це пішло з тієї ж книжки де м1 карабін назвали стеном.
"Сотня Сіроманці" www.greywolvesupa.com

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 29 березня 2013 20:27

хлопці. але ж некрасиво брати чужі тексти без дозволу
http://www.uparekon.net/#!--/cxk6
правильник взяли з "Повстанця". лише незначно доповнили. навіть багато формулювань, що я писав у 2005-му не змінили.
для порівняння
http://povstanets.kiev.ua/index.php?do=statutes

"Впоряд ладу" взагалі передерли. ну добре вам впадлу було набрати текст Впоряду з Літопису(чим я зайнявся у свій час). але ж реконструкцію я робив самотужки брав Впоряд з Літопису, пластовий впоряд та радянські армійські статути. і на основі них компілював розшифровку впоряду.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Gavrylo
Member
Member

Повідомлення Gavrylo » 29 березня 2013 23:08

Дякую за зауваження, друже Полин. Якнайскоріше заміню всі "косяки". Також дякую за зауваження Грому, вибач, я знаю, що некрасиво плагіатити, тому зараз в тих розділах цієї інформації вже нема, сподіваюся якнайшвидше узупевнити її власним текстом

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 29 березня 2013 23:25

для використання матеріалів варто питати дозволу і ставити посилання на джерело(або хоча б ззначити). для сайту Повстанця я так і робив

Gavrylo
Member
Member

Повідомлення Gavrylo » 29 березня 2013 23:27

Я знаю, Грім, не хочу тут розписувати та пояснювати чому і як та інформація зявилася на сторінці. Її вже там нема, ще раз вибач.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 29 березня 2013 23:30

гаразд.
але обіцяне Львівське я так і не пив :wink: а тут знов така халепа :lol:

Gavrylo
Member
Member

Повідомлення Gavrylo » 29 березня 2013 23:34

гадаю, буде нагода ще попити Львівське і не тільки Львівське :)

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 31 березня 2013 14:44

http://www.uparekon.net/#!-/c1pie

почитав я цю сторінку, то у вас виявляється цілих 4 рої реконструкторів є, по структурі то цілих 68 чоловік. А на сусідньому форумі хтось рохповіав, що то все не реконсруктори, а лише переодягнуті люди для шоу, а реконструкторів всьоо 10 чоловік....

Це як розуміти?
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

voron77
Member
Member

Повідомлення voron77 » 31 березня 2013 15:46

Слава Україні !!!
Радий, що ви панове реконструктори побачили та звернули увагу на нашу сторінку http://www.uparekon.net/ і своїми порадами робите нашу сторінку більш змістовною та цікавою по змісту і наповненню.
Друже Запорожець, хто, хто , а ти знаєш, що в нас є багато прихильників і членів нашого товариства і що майже кожен вже має мінімально, а 15-20 вже максимально, спорядження на особисту зброю СХП для реконструкції УПА.
З пальця ми людей і їх псевд не висмоктали і ти теж це знаєш. Я тобі більше скажу, в списку є чоловік 6 , що тільки 2-4 рази на рік беруть участь у наших заходах, а всі інші значно частіше. Хоча для чого я це кажу.
Не розводь вже дуже славної на всіх форумах Запорожської демагогії, а скажи по ділу!!!

З повагою Ворон.

voron77
Member
Member

Повідомлення voron77 » 31 березня 2013 16:14

Хочу також сказати , що київські хлопці Запорожець і Грім ви є першопроходці в реконструкції УПА і на вас завжди найбільша увага, а ваше слово і порада важлива.
Так вам було важко, бо ви перші реконструювали, але ви це зробили. В дослідженнях одностроїв спорядженні та всього іншого ви одні знайкращих . Зараз по тематиці УПА є значно більше інформації та літератури.
Тай ціни на спорядження колись були дитячі)))))
На Львівщині є такох хлопці яким УПА духом і кровю (ДНК) дуже близь, бо наші діди ганяли з крісами Сталінських сотрапів по полях і лісах.
Ми теж вже вийли на певний щабель якості і реконструкції УПА і Запорожець перший, хто у цьому найбільше посприяв, щоб ми такими стали.
Ведучи активну діяльність ми вже трохи маєм, що показати і тому створили http://www.uparekon.net/.
Гадаю гріхом не показувати те, що маєш, коли є що показати людям.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 31 березня 2013 17:22

Вороне, я по ділу і написав.

Напишу прямо, якщо інакше не розумієш:
68 чоловік перелічених на вашому форумі - не є реконструкторами. То є члени товариства Пам'ять і переважна більшість з них не є реконструкторами. Для реконструкції їх любомир використовує як масовку. І це ваші слова - не мої. Навіть якщо частина з них і має свої власні елементи одностроїв - то вони не є реконструкторами.
Реконструкторів у вас тільки ваш рій (12 чоловік), хоча чомусь він на сайті відкривається коли тикаєш на ланку звязку. І ще пару чоловік, таких як Макар + його дружина, Елей тощо. (Рівненських свідомо не рахую, бо вони ніяк не визначаться реконструктори чого вони - НКВД,РККА чи УПА, чи представники підпіля ОУН).
Це ті хто дійсно займається реконструкторською складовою - досліджує і застосовую це на практиці - на тактиках, вишколах, польових виходах.

Всі інші приймають 1-2 рази участь в показухаха (тобто в шоу, згідно вашої класифікації, і зновуж згідно вашої класифікації є масовка).
І це все з ваших слів....

Тому конкретно пишу - повидаляйте всіх з тої сторінки окрім вашого рою.
Немає у вас неповної сотні реконструкторів УПА, немає і чоти реконструкторів УПА.
Писати це - є свідомим обманом.
Тому починати свій сайт з цього не варто.

П.С. У нас теж є багато прихильників та друзів, які виїжджали з нами на реконструкції (і навіть по кілька разів), але оскільки вони так і не стали реконструкторами УПА, ми на сайті їх ніколи не писали.
П.П.С. Рота мені закривати не варто. Пишу - що думаю, і маю на це право.
Зрештою тему Гаврило створив дляобговорення:
Будемо вдячні Вам за пропозиції та зауваження.

Ось вони і є, зауваження від мене.
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 31 березня 2013 21:22

Тай ціни на спорядження колись були дитячі)))))

ти так гадаєш?
німецький кітель що тоді, що зараз 120-130 баксів. самошитий що тоді, що зараз біля 60...
ти або не вкурсі, або я не розумію, що ти хотів цим сказати...

На Львівщині є такох хлопці яким УПА духом і кровю (ДНК) дуже близь, бо наші діди ганяли з крісами Сталінських сотрапів по полях і лісах.

а цей пасаж до чого? ти хочеш з нами таким чином піпісками мірятися? то марна справа.

це звичайно ваша справа, але я згоден з Запорожцем, всіх підряд симпатиків і залучених не варто записувати в лави.
бо одна справа намалювати сотню для краси. а інша справа виставити людей, що можуть обійтися без поліетилену, пластику, спальників і карематів.

але в будь-якому випадку, як казав Скрипка "отож у бон вояж". наповнюйте сайт цікавими фото і матеріалами. будемо і вас читати.

Gavrylo
Member
Member

Повідомлення Gavrylo » 31 березня 2013 22:01

Друже Запорожець, почну здалека. Метою створення сторінки було дати основну інформацію для тих, хто збирається почати займатися реконструкцією УПА. Наскільке це нам вдасться, покаже час. Ми намагатимемося зібрати багато корисної інформації, яка має відношення до реконструкції УПА. Ми маємо дуже хороший приклад - сторінка "Повстанець", через яку свого часу і я прийшов в реконструкцію, доречі за це моя особиста подяка тим, хто ту сторінку створив та підтримував.
Також нашою метою було інформування загалу про нашу діяльність (маю на увазі хлопців та дівчат з "Памяті"), з часом, як дасть Бог і все буде добре, ми наповнюватимемо та оновлюватимемо сторінку, будемо розміщувати інфу про наші заходи. Що стосується 68 "нереконструкторів", то як на мене, це твоя і лише твоя думка. Ти пишеш, що "68 чоловік перелічених на вашому форумі - не є реконструкторами. То є члени товариства Пам'ять і переважна більшість з них не є реконструкторами. Реконструкторів у вас тільки ваш рій (12 чоловік)... І ще пару чоловік..." Можливо тут можна було б погодитися, але, куди туди віднести людей, яких ти не перелічив, а ті люди мають комплекти однострою та амуніції, приймають участь в марші УПА щороку, приймають участь в зйомках фільмів чи кліпів, тактиках (цей же "Раковець" минулого року, "Теребежі" і ін). Можливо в тих людей покищо не все так добре, як би хотілося, але... свого часу ти "паплюжив" на чому світ стоїть і хлопців (ну, чи хлопця) з "нашого рою" і говорив, що вони/він не достойний зватися "реконструктором упа", але ж час пливе, і хлопці/хлопець набирається досвіду і вже зараз ти пишеш, що 12 чоловік (а в тому числі і ці хлопці/хлопець) вже є реконструкорами. Можливо з часом ти напишеш таке і про всіх 68 чоловік. То для чого забирати їх зараз "зі списку"?
Зрештою, як на мене це внутрішнє питання "Памяті" кого вписувати, а кого ні в структуру.

Але, в будь-якому випадку дуже дякую тобі за зауваження, запевняю, що всі вони будуть обговорені всередені "Памяті" і будуть прийняті рішення по кожному важливому зауваженні.

Gavrylo
Member
Member

Повідомлення Gavrylo » 31 березня 2013 22:07

Запорожець написав:... хоча чомусь він на сайті відкривається коли тикаєш на ланку звязку...

Виправив, Тепер відкривається, коли тикаєш на "Перший рій" :Yahoo!:

Далі

Повернутись до WWII

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість