Airsoft команда \"Лісові чорти\"

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Денис
Member
Member

Airsoft команда \"Лісові чорти\"

Повідомлення Денис » 08 червня 2009 22:44

Сайт ейрсофтників з \"натяком\" на повстанців:
http://www.lisovi-chorty.info/

Окрім \"типу мазепинок\"- більше нічого, здається нема з реконструкції.
Ну, ще прапор червоно-чорний(пластунський?)

Зброя- вундерваффе, як на той час...

Може, дарма написав у \"реконструкцію\".
Модератори, якщо що не так, то, може, у \"посилання\" його треба?
Зображення

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 08 червня 2009 22:49

Щось в них емблема дуже насосна. Шкода :(

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 08 червня 2009 22:53

О, знайшов опис у них:
Команда Лісові Чорти моделює умовний підрозділ сучасної повстанчої армії. Назва команди - наша данина пам'яті підстаршинській вишкільній школі \"Лісові Чорти\". Зауважте, що команда \"Лісові Чорти\" не займається реконструкцією або моделюванням УПА в ейрсофті, але проект реконструкції УПА в межах WW2A (World War 2 Airsoft) існує на базі клубу реконструкторів \"Повстанець\" (див www.povstanets.kiev.ua та розділ по 2й світовій на форумі militarist.com.ua). Тобто це різні проекти, хоч і деякі люди ті самі.
Зображення

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 09 червня 2009 10:20

Володимир Мороз написав:Щось в них емблема дуже насосна. Шкода

ну вже що вийшло ))) малював я )))
хотілося "і рибку з"їсти..." і щоб на тризуб з мечем схоже, і в той же час і не тризуб а стилізація.
а в реконструкції таки не місце темі. це суто ейрсофт проект і до реконструкції не має відношення
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 09 червня 2009 11:52

Шановні, власне двоє людей, які заснували цю команду є на цьому форумі. Це др. Грім і я. Грім, на жаль не мав надалі достатньо часу на ейрсофт, тому залишився я і я відповім на всі питання.
1. До реконструкції команда не має жадного відношення. Коли ми це задумали, то реконструкцію і страйкбол не можна було поєднати ну ніяк. Це за декілька років з'явився РЕС. Ми вибрали строї, які мають більш класичний дизайн ніж сучасні BDU та інше, тому що нам так подобалося. Ми, якщо так можна сказати, моделюємо умовний сучасний повстанській підрозділ. Доречі, на той час не було жадної страйкбольної команди, яка позіціонувала себе б як \"українська\", всі американці, німці, хто завгодно, тільки не українці, а нам то все чуже. Так, наша ідея - це фантазія чистої води, але це є ефективним шляхом об'єднання у страйкболі патріотично налаштованих людей. Назва теж - данина пам'яті, + одна з найулюбленішех пісень :) Доречі, я пропонував назву \"Повстанці\", але Грім аргументував вагоміше :) Відповідно і зброя наша сучасна. не треба ліпити нас до УПА, подивіться на стрільців Ореста і Князя в \"Повстанці\" - там ми робимо УПА, і там все правильне, включаючи зброю.
2. Наша символіка і її схожіть із деякими сучасними правими рухами. Символіку розробив др Грім. Також ми додали червоно-чорні прапорці - як символ нашої умовної політичної орієнтації, як символ революційної збройної боротьби за Україну. Буквально в цьому році ми побачили, що деякі праві рухи використовую дуже схожу символіку.
Ось - http://photoshare.com.ua/pro/files/31/A ... _03/15.JPG
і ось - http://sna.in.ua/
Чому так - не знаю, можливо однакові ідеї авторам прийшли, можливо вони бачили нашу. Наша існує давно. Стверджувати щось напевно не можу. Але. Ми не будемо міняти символіку, тому що у нас є чітка позиція, що випливає із правил страйкболу. Airsoft команда \"Лісові Чорти\" ся знаходить поза політикою. Не приймає участі в ніяких політичних акціях, не займається ніякою діяльністю, ніякою пропагандою, взагалі нічим, крім участі в страйкбольних акціях. Стрільцям заборонено з'являтися у строях із нашивками будь-де крім страйкбольних виїздів. Природньо, що як і всі люди стрільці мають свої політичні переконання, і вони, повірте мені як командиру, дуже ріжні і не є об'єднучим фактором команди. Об'єднуєчим є повага до історії Визвольних Змагань і захоплення страйкболом.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Гурвіник
Member
Member

Повідомлення Гурвіник » 09 червня 2009 13:16

Я напряму пов'язаний із СНА, тому дещо проясню щодо символіки.
Chill, символ Ідея Нації - це не стилізований Тризуб, а монограма із двух літер \"І\" і \"Н\", тому казати, що він схожий на стилізований Тризуб вашої команди гадаю є хибним. Це лиш менти у своїй брошурі назвали Ідею Нації \"стилізований під Тризуб свастику\". Ну що ж.. вони толерантні долари відробляють. Хай за них нас рекламують.
А щодо першого фото, то СІЧ також входить у СНА і їхня регіональна символіка була теж дуже давно. Гадаю всі стилізовані Тризуби схожі між собою.
Соціал-Націоналісти використовують окрім ІН також [url=http://patriotukr.org.ua/index2/logo.jpg]Рунічний Тризуб.
[/url]
[url=http://rid.org.ua/]Зображення
Закінчення війни - привід для війни.[/url]

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 09 червня 2009 13:30

Гурвіник написав:тому казати, що він схожий на стилізований Тризуб вашої команди гадаю є хибним

а такого ніхто і не стверджував. а загальна стилістика і кольорова гама - схожі

Гурвіник написав:Це лиш менти у своїй брошурі назвали Ідею Нації "стилізований під Тризуб свастику"

ну то від обмеженості. правильніше сказати в руну "вовчий гак" вклали інший смисл - "Ідея Нації"

Гурвіник
Member
Member

Re:

Повідомлення Гурвіник » 09 червня 2009 13:35

Грiм написав:
ну то від обмеженості. правильніше сказати в руну "вовчий гак" вклали інший смисл - "Ідея Нації"

Автори Ідеї Нації про руну "вовчий гак" навіть не думали, коли розробляли символіку СНПУ. Хоча символіка схожа. У всякому випадку прапор УПА ще схожий на прапор Анголи, але сумніваюся, що хтось із них в когось брав символіку. Паралельно все придумувалось, хоч і із різницею у часі.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 09 червня 2009 13:38

Гурвіник написав:Автори Ідеї Нації про руну "вовчий гак" навіть не думали, коли розробляли символіку СНПУ

щось дуже сумніваюся. чи може Ви мали відношення до створення цієї емблеми і напевне можете це ствердити?

Гурвіник
Member
Member

Re:

Повідомлення Гурвіник » 09 червня 2009 13:44

Грiм написав:
щось дуже сумніваюся. чи може Ви мали відношення до створення цієї емблеми і напевне можете це ствердити?

Я спілкувався із людьми, що були біля витоків СНПУ. І розроблялася символіка саме від словосполучень "Ідея Нації"/"Національна Ідея".

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 09 червня 2009 14:59

Володимир Мороз написав:Щось в них емблема дуже насосна. Шкода :(

А Вам ліпше рожевих конвалій на блакитнім тлі? Ну клонить хлопців вправо, спасибі Хуґо Боссу й Баухаузу, добре попрацювали чорти в свій час. Однак ще невідомо, чи коньяк смердить вошами, чи воші пахнуть коньяком

Грім: Концепція однострою дуже сподобалась. Власне саме таку збираюся забубенити, коли нарешті (ой ще як не скоро) дозбираю касси на вирядження кишенькового підрозділу по цей бік калабані.
Я сам собі Петлюра!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 09 червня 2009 15:06

Гриціан написав:Концепція однострою дуже сподобалась

ну це більше Чіл настояв, але мені сподобалося. а от мазепинку я придумав зробити )))
а ще є одна задумка по мазепинці: з кепі 8-кутної маринерської, дошити вилоги. буде ще краще

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 09 червня 2009 15:12

Це кого клонить вправо? Airsoft команду нікуди не клонить. Як команда ми поза політикою. Що взагалі ця тема робить в цьому розділі? Це звичайні балачки за життя, а не реконcтрукція WW2.

Гурвіник Малося на увазі кольорова гамма і стилістика. Вони схожі.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Гурвіник
Member
Member

Повідомлення Гурвіник » 09 червня 2009 15:14

Chill, Грiм. Зрозумів. Я подумав ви більше маєте на увазі сам символ.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 09 червня 2009 15:27

Chill написав:Це кого клонить вправо?

Ой, Чіл, ще візьміть пацьорки до рук :twisted: . Я не про команду, а про символіку. Чи може вашу групу надихали тамільські тигри коли робили дизайн? Хлопці в мазепинках перешитих з фельдмютце й червоночорними опасками на рукавах... поза політикою аж свистить. Пояснете це черговій журналюзі, коли забубенить статтю в стилі "8-го березня українські нацисти вправлялися у зачистці дитячого садка для перетворення останнього в бордель НАТО". :lol:
Я сам собі Петлюра!

Далі

Повернутись до WWII

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей