Новий кліп про УПА

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

AppS
Member
Member

Re: Новий кліп Т-ва "Память" - "Машингвери"

Повідомлення AppS » 26 грудня 2009 14:22

RZ
розширю запитання, щоб було зрозуміліше

а, який би Ви сценарій запропонували, які сюжети(з реально відбувшихся) порадили б ?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Грiм
Member
Member

Re: Новий кліп про УПА

Повідомлення Грiм » 27 грудня 2009 00:24

RZ написав:Не має кліп виховного моменту для молоді, а навпаки дискридитує повстанців. ніби вони тільки тим і займалися, що зрадників виловлювали.

точно. у "Пам"яті" в альбомах є фота де НКВДист стріляє у хлопця у вишиванці на колінах. не варто такі фоти робити, як на мене.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 27 грудня 2009 00:25

взагалі треба показувати не які "вони" погані, а які "ми" гарні.
самоствердження за рахунок інших - хибний шлях
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 27 грудня 2009 00:27

Грiм написав:взагалі треба показувати не які "вони" погані, а які "ми" гарні.

+1. :good:
Зображення

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 27 грудня 2009 02:44

Та візьміть будь-які українські художні книжки на цю тему, чи спогади правдивих повстанців (по котрих більшість з них писались)
Там такі сюжети, що фільми можна знімати, не те що кліп.
От хоча-б
http://chtyvo.org.ua/authors/Andrusiak_ ... aty_hromu/
Брати Грому М. Андрусяка
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 27 грудня 2009 04:09

Ось тут гляньте, наприклад. І героїчна боротьба, і сцени з побуту, і великодушність повстанців. :good:

"Стою на бойовій стійці. Капітан Гачіч кудись відлучився з табору. Вечірня темрява й злива наче змовились — накрили гори водночас. Темно, хоч око виколи. Коли це чую, хтось чалапає плаєм. Підпускаю близько, щоб не втік, а тоді: «Стій! Хто йде?» «Капітан Гачіч», — відповідає з ледь помітним акцентом. Капітана-то я впізнав, але мушу за статутом запитати кличку. Називає, проте стару, ще вчорашню. Я йому: «Руки вгору!» Підняв мовчки. «Кругом!» Повернувся, знову ж таки беззвучно. «Долів!» Капітан покірно розлігся в калабані. Мало того, що лежить у баюрі, ще й зверху дощ періщить, як праником. Викликаю чергового з вартівні, бо не маю права покидати стійку. Той поки почув умовний сигнал у шумі дощу, поки причвалав, то Гачіч вимок, мов конопляний сніп. Хоч тіпай. Розлютився на мене невимовно. Проте совість моя чиста, бо діяв за статутом. Викладач ніяк не міг пробачити мені нічного «вимочування». Як я не старався, як не зубрив його предмет, жодної «п’ятірки» капітан мені не поставив.
Заняття в школі тривали по дванадцять-чотирнадцять годин на добу. Часто були й нічні заняття. Теорію курсанти закріплювали в боях з німцями й мадярами. Розвідка донесла, що на околиці Космача з жаб’ївського боку з’явився підрозділ німецьких солдатів. На ліквідацію ворожої розвідгрупи відправили рій стрільців. Повстанці, що знали в тій місцевості кожен камінь, оперативно оточили німців. Втративши командира й кількох солдатів, німецькі розвідники здалися. Їх допитали, забрали зброю і радіопередавач. В якомусь часі переляканих вояків відпустили до своїх. Відходили повільно, збентежені й сторожкі. Не могли, либонь, повірити, що грізні в бою повстанці отак просто дарують їм життя.
На схід від Снідавки, на дорозі, що веде з Косова на Жаб’є, старшинська школа в повному складі влаштувала засідку на велику мадярську частину, яка відступала під натиском Червоної армії. Керував операцією поручник Степовий. Він щасливо розставив курсантів вздовж високого узбіччя кривулястої дороги. Позицію для повстан¬ців досвідчений командир вибрав напрочуд вдалу. Довжелезний вуж мадярської валки повільно повз на захід. Стрільці налічили понад двісті ворожих вояків. Вгодовані коні натужно тягли вісім повнющих возів з награбованим добром та військовою амуніцією. Ми пропустили мадярів до своєї чолової стійки. На команду Степового «Вогонь!» повстанці гримнули воднораз із сорока стволів. Курсанти били з крісів, старшини з автоматів. Три повстанські кулемети також мали роботу. Я стріляв із «дехтяра». Мій односелець і друг Михайло Малкович — Лобода строчив із чеського кулемета. Орлик з Кут поливав мадярів свинцем із їхнього вітчизняного скоростріла. Заскочені зненацька вояки заметушилися в розпачі, мов вовки в кошарі. Та справу вони мали не з ягнятами. Гори трупів навернули солдатів до рятівної думки — здатися. Покидали зброю й поздіймали над гарячими головами руки. Стріл припинився. Беззбройних ніхто не чіпав. Трофеї повстанці здобули знамениті. З тріумфом поверталися курсанти до табору на повнісіньких усякого добра возах. Вдалий, без жертв, бій вселив у всіх тверду віру в перемогу. Роззброєних і нажаханих мадярських солдатів відпустили.
"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 27 грудня 2009 11:15

Грiм написав:взагалі треба показувати не які "вони" погані, а які "ми" гарні.

+100!!! :yes:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 27 грудня 2009 19:19

Пісня про скараного зрадника, а кліп тре було зняти про масакрування мадярів? :)
Напишіть пісню про мадярів і зробіть кращий кліп. Якби кількість тих, хто хоч щось робить, дорівнювала хоча б половині критиків, то ми б зараз жили б в країні-мрії.
Дивіться на речі простіше. Просто сучасна пісня. Просто кліп. Молодець автор і Пам`ять, за те що це зробили.
А про УПА хоч про ангелів кліп зніміть - все одно шавки гавкатимуть.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 27 грудня 2009 22:12

Та взагалі про сюжет мова йде. можна і іншу пісню

Miller
Member
Member

Re: Новий кліп Т-ва "Память" - "Машингвери"

Повідомлення Miller » 28 грудня 2009 14:25

RZ написав:Як на мене - хлопці перестаралися. Не ту тему вибрали. Не має кліп виховного моменту для молоді, а навпаки дискридитує повстанців. ніби вони тільки тим і займалися, що зрадників виловлювали.

А по-моему, этим они как раз активно и занимались - потому как это было необходимо. Плюс клипа в том, что он показывает не некие абстрактные романтические сюжеты, а вполне конкретную ситуацию. Колхозника завербовали органы НКВД-МГБ, заставили его проверенными способами слить инфу и дали в награду сапоги. А потом пришли хлопці :) Разве только не показали, как селянина традиционно привязали к дереву и разожгли под ним костерок.
Вообще в том-то и соль, что в такой войне от наличия агентуры, липовых явок, информаторов и т.д зависит гораздо больше, чем от избытка оружия и боеприпасов.

По качеству исполнения - клип снимал не Тарантино и не Михалков, располагая бюджетом несколько сотен тыс. долларов - а энтузиасты, реконструкторы. Так что не справедливо было бы их упрекать авторов клипа в том, что их творение не дотягивает до голивудского уровня. Вообще прикольно было увидеть в клипе знакомые лица :)
Белоруссия родная, Украина золотая

sever
Member
Member

Повідомлення sever » 28 грудня 2009 20:39

повторюсь, предатель сыгран душевно(актер старался) а в остальном- Рэмбо 1 кровь :(
Добро должно быть с кулаками

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Ярослав » 30 грудня 2009 19:19

Запорожець написав:Erelion

Кліп хлопці знімали за свої гроші і фактично на коліні (як і решту своїх кліпів - можите на їх сайті подивитись), так що які можуть бути професійні кліпмейкери? Ви знайте скільки коштує кліп у такого кліпмейкера? 50000 доларів США! А ще він приведе свого оператора якій візьме ще тисяч 20 доларів. Хто зможе такі гроші на кліп зібрати? Це нереально!

ААА!! це ви про кого розповідаєте? :P це якщо кліп для Віагри то такі розцінки - авторські роботи набагато дешевше , більш того якщо режисер зацікавлений в темі то буде і зовсім за так чи за незначні гроші працювати - більше грошей піде на аренду нормальної техніки

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 30 грудня 2009 20:09

Ну я саме таких іменитих режисерів і мав на увазі! Народуж кліп-бомбу подавай.
а гарних режисерів, щоб на шару знімали кліпи, навіть якщо їм тема подобається, я не бачив! Цеж їх хліб!
І взагалі небачив режисерів, щоб їм тема УПА подобалась, хіба Янчук. але його сюди допускати не можна - не його це!
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

sever
Member
Member

Повідомлення sever » 30 грудня 2009 20:37

ептель, паццаны сделали то что им нравится, и т что они смогли(по деньгам) и я им завидую :) завидуйте, те кто вооще етого хотел но не сделал :)
Добро должно быть с кулаками

Ярослав
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Ярослав » 30 грудня 2009 21:01

Запорожець написав:Ну я саме таких іменитих режисерів і мав на увазі! Народуж кліп-бомбу подавай.
а гарних режисерів, щоб на шару знімали кліпи, навіть якщо їм тема подобається, я не бачив! Цеж їх хліб!
І взагалі небачив режисерів, щоб їм тема УПА подобалась, хіба Янчук. але його сюди допускати не можна - не його це!

і чим тобі Тарас Химич неподобається? "Не кажучи нікому" вельми гарний кліп , і тема УПА йому близька

про іменитих.... ну Алана Бадоєва дійсно не варто запрошувати :D :D :D
а інші ... ну а кого з іменитих ти вважаєш гідними зняти кліп ?

Поперед.Далі

Повернутись до WWII

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість