Новий кліп про УПА

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Chill
Member
Member

Re: Новий кліп про УПА

Повідомлення Chill » 31 грудня 2009 11:57

Доречі, док фільм про 1шу дизвізію УНА знімала якась група, що спеціалізується на кліпах, на скільки я пам`ятаю. Так от, зйомки реконструкторів там просто бомба. Якщо колись хтосьби зняв нормальний фільм про УПА, а не "український радянський кінематограф" в виконанні Янчука, то це мала б робити ця група. Це був би філь на рівні We Were Soldiers та Red Thin Line (я маю на увазі операторсько-монтажну чостину фільма)
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

doctorfootball
Member
Member

Повідомлення doctorfootball » 04 січня 2010 17:15

нормальний кліп і пісня хороша
звичайно є нюанси, але де їх немає?
знімають спастірядавовараяна і миізбудущего за купу грошей і ліплять там таке шо на голову не налазить, а тут все своїми силами!
хлопцям респект! :beer:
Горе переможеним.

я поважаю культурну різноманітність і вважаю, що треба підтримувати нещасну російську мову. З метою більшої підтримки треба її називати малоукраїнською(с)

Vold
Member
Member

Re: Новий кліп Т-ва "Память" - "Машингвери"

Повідомлення Vold » 11 травня 2010 23:16

RZ написав:Як на мене - хлопці перестаралися. Не ту тему вибрали. Не має кліп виховного моменту для молоді, а навпаки дискридитує повстанців. ніби вони тільки тим і займалися, що зрадників виловлювали.

йой, на цьому терені ще стільки роботи - непочатий край..))

_Aleksandr_
Member
Member

Повідомлення _Aleksandr_ » 11 червня 2010 23:06

Хороша пісня, нормальний кліп, актуальна тема. Все інше - питання бюджету. І закидати це "інше" людям, що працюють лише на ентузиазмі, принаймні некоректно.

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 25 червня 2010 20:26

Ось цікавий варіант пісні "Через ліс, понад став" у виконанні співачки Кет. Під пісню "нарізані" фрагменти фільму "Вишневі ночі" (автор запису і "кліпу" відома інтернет-журналістка Олена Білозерська). Як на мене, набагато краще, динамічніше і емоційніше, ніж виконання цієї ж пісні "Рутенією". Нажаль, якість запису місцями не дуже...

http://www.youtube.com/watch?v=tYGiQXb5 ... r_embedded

Зи: або я щось не розумію, або тег youtube не працює.

_Aleksandr_
Member
Member

Повідомлення _Aleksandr_ » 29 червня 2010 12:20

Добре, дійсно добре. Сподобалось.
Але знову-таки, це аматорський запис. Зробити професійний запис, змонтувати більш професійно і на ТБ. Тобто проблема та сама, що й в попереднього твору - банальный брак коштів на створення якісного продукту.

П.С. Все ж як жаль - стільки талановитих людей і як мало в них шансів вийти до широкого глядача ... :no:

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 29 червня 2010 16:42

Мені пісні у виконанні Кет не подобаються. Просто така манера не подобається. Та й не кліпи це. Але я вітаю будь-яку патріотичну творчість.

Як тільки людина виходить за межі аматорства, її творчість починають затискати. Як трапилося із патріотичним фестивалем "Традиції Духу Русь", якого на днях розігнали СБУ та МВС за подачки "Русскогаварящєй України" відомого українофоба та ще парочки організацій "недоторканої нації". І це за наявності всіх потрібних документів.
http://sna.in.ua/?p=3980
Дядько Орест.

_Aleksandr_
Member
Member

Повідомлення _Aleksandr_ » 29 червня 2010 17:45

Наявність організацій, що дають відсіч мусорському та державному свавіллю відверто радує.
Але хлопців дискредитує їх ідеологія - це не націоналізм, це вже нацизм. На превеликий жаль :( .

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 червня 2010 18:54

Chill написав: Як трапилося із патріотичним фестивалем "Традиції Духу Русь", якого на днях розігнали СБУ та МВС за подачки "Русскогаварящєй України" відомого українофоба та ще парочки організацій "недоторканої нації".

:no:

_Aleksandr_ написав:Але хлопців дискредитує їх ідеологія - це не націоналізм, це вже нацизм.

:yes:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 30 червня 2010 10:44

_Aleksandr_ написав:Наявність організацій, що дають відсіч мусорському та державному свавіллю відверто радує.
Але хлопців дискредитує їх ідеологія - це не націоналізм, це вже нацизм. На превеликий жаль :( .

Не смішіть. Ви кидаєтеся штампами як комсомолець, який ніколи не читав текстів KISS про любов-морков, але клеймить їх нацистську ідеологію.
В списку є весь спектр - починаючи від право-радикальних гуртів, але ж є і просто патріотичні, як-то хедлайнер Тінь Сонця, кобзарі. До нациму ви також віднесли реконструкцію бої русів та проводи Купала.
Дядько Орест.

_Aleksandr_
Member
Member

Повідомлення _Aleksandr_ » 30 червня 2010 11:22

Chill, мій пост стосувався Націонал-соціалістичної асамблеї та організації "Патріот України". Невже це не зрозуміло :) ?

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 30 червня 2010 13:34

Chill
Згоден
_Aleksandr_ написав:Chill, мій пост стосувався Націонал-соціалістичної асамблеї та організації "Патріот України". Невже це не зрозуміло

аби ще не перекручувати їх назву було б зовсім чудово. і це вони самі вам розповіли про те що
_Aleksandr_ написав:їх ідеологія - це не націоналізм, це вже нацизм
?
і чого розігнали любителів техно?
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 30 червня 2010 13:43

Erelion написав:Ось цікавий варіант пісні "Через ліс, понад став" у виконанні співачки Кет

суміш Арєф"євої та Мельніци. якщо ще Мельніца хоч трохи подобається, то подібні до Ареф"євої просто бісять. жіночий русскій рок за манерою виконання геть не подобається
у Рутенії гарна похідна пісня. і або біля вогница.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

_Aleksandr_
Member
Member

Повідомлення _Aleksandr_ » 30 червня 2010 17:25

Ніколаускасс, а в чому причина такої агресії до моєї особи ...? Я наступив комусь на хворий мозоль?
Щодо "перекручування" - вибачте, просто помилився. Не мав наміру когось ображати. А от щодо ідеології, шановний, чужі розповіді мені не потрібні - націоналізм від нацизму я відрізнити здатен. Бажаю і вам чітко розрізняти ці два поняття.
Маю честь :) .

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 02 липня 2010 13:52

_Aleksandr_
жодної агресії, то вам здалося. що до
_Aleksandr_ написав:я відрізнити здатен

бажано до своїх постів тоді додавати б ІМХО. Ці питання я ІМХО :D розрізняю а пораду дякую
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Поперед.Далі

Повернутись до WWII

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей