Не Петр Первый дал стране имя "Россия"

Модератор: Global Moderators

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Re: Не Петр Первый дал стране имя "Россия"

Повідомлення Євген Пінак » 07 жовтня 2018 15:14

rutene написав:
Євген Пінак написав:мо-ло-дець!
Лозунги замість фактів - є.
Посилання із солідним виглядом на інформацію, яка немає ніякого відношення до предмету суперечки - є.
Пихата вимога не лізти "не в свій період" - є.
Залишилось ще спитати, чи не є я, часом, росіянином або євреєм? ;)

І знову ця дивна риторика... замість відповідей на задані запитання...

А яка ще має бути відповідь на агітпроп замість історичного обговорення фактів?
Щодо ж відповідей на задані запитання - тут мушу вибачитись: думки я читати не вмію. Тож як хочете отримати від мене відповідь, пишіть запитання в темі чи в приватному повідомленні.

rutene написав:
Євген Пінак написав:Є, правда, один недолік у Ваших постах - Ви не привели ЖОДНОГО доказу, який хоч якось би підтримував Ваші байки ;)

:shock:

Та невже? То Ви хоча б написали, про які саме "мої" "байки" у Вас йдеться?

Про оці байки: "Це не документ 1649 року, а публікація 1830 року, і викладено там не копії документів, а викладено текст друкований літерами 19 століття. З якого дива потрібно вірити, що там написано правду, З огляду на те, як росія фальшувала історію?"
Але жодних доказів того, що документ сфальшований, Ви не привели. І ні - загальні фрази, це не доказ.
А "Наука це не віра у щось, вона спирається на факти" (с)

І ще не можу не зазначити, що я в цій темі навів не один доказ того, що країна з назвою саме "Росія" яж ніяк не була вперше ОФІЦІЙНО проголошена лише в лютому 1917 р. Як я розумію, щодо них у Вас зауважень немає?

rutene написав:
Євген Пінак написав:Звичайно, для "справжнього патріота" (тм) якісь там докази зовсім неважливі

Ну то мабуть Ви, як справжній патріот, надали фсб-шному тролю повну свободу на Вашому форумі для псевдоісторичної пропаганди саме із патріотичних спонукань?

Цікаво, що про ті докази, які я в цій темі навів - жодного слова :)

rutene написав:
Євген Пінак написав:Власне саме тому я свої докази навів

Я Вам задав запитання щодо Ваших "доказів" але Ви їх проігнорували :D

Цікаво - я жодних запитань у Вашому агітпропі не побачив. Що саме Ви хотіли у мене спитати?

rutene написав:
Євген Пінак написав:про титул, як назву держави, писав не я, а Ost

Та невже?

Так. Перечитайте його пости, не ліниться.

Поперед.

Повернутись до Стародавні часи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей