древньоруська народність

Модератор: Global Moderators

rutene
Member
Member

Re: древньоруська народність

Повідомлення rutene » 05 січня 2016 13:04

в його бібліографічному списку є першою позицією

Ви знайшли цю першу позицію в списку і в цій першій позиції не можете прочитати назву книги і номер сторінки? :shock:
Востаннє редагувалось rutene в 05 січня 2016 13:05, всього редагувалось 1 раз.

sokyrnyk
Member
Member

Повідомлення sokyrnyk » 05 січня 2016 13:05

rutene, дякую в черговий раз за нагадування цього Вашого поста.
Однак, з нього все-ж таки не зрозуміло, який саме документ цитує передовий фахівець в галузі етнології.
Мені достатньо дізнатися, що за текст є першою позицією в бібліографічному списку наведенної Вами наукової роботи передового фахівця в галузі етнології В. Балушка.

sokyrnyk
Member
Member

Повідомлення sokyrnyk » 05 січня 2016 13:09

rutene написав:
в його бібліографічному списку є першою позицією

Ви знайшли цю першу позицію в списку і в цій першій позиції не можете прочитати назву книги і номер сторінки? :shock:

Та ні ж, вельмишановний пан rutene. Я якраз й хочу знайти цей список.
Просто зробив висновок що цифра "1" у дужках за гарвардської системи посилань повинна відповідати першій позиції списку. Ось тепер же хочу дізнатися, чому саме відповідає ця цифра "1".

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 05 січня 2016 13:22

sokyrnyk написав:Просто зробив висновок що цифра "1" у дужках за гарвардської системи посилань повинна відповідати першій позиції списку. Ось тепер же хочу дізнатися, чому саме відповідає ця цифра "1".

Якщо Ви ще не закінчили школу, то запитайте про це у своєї вчительки.

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 05 січня 2016 13:38

sokyrnyk написав:я тут писав вже, можете самостійно пошукати.

rutene написав:Де з Вашого боку справедливе та чесне обговорення? Я вище задав Вам питання і Ви мене відіслали на пошуки вашої писанини по форуму і тепер після цього Ви хочете щоб я все підносив Вам "на блюдечку"?

"Підношень на блюдечку" з мого боку тепер не чекайте, це вже принципово.

Бажання критикувати маєте? - Тоді придбайте до нього і аргументи, але вже самостійно).

sokyrnyk
Member
Member

Повідомлення sokyrnyk » 05 січня 2016 13:40

Високоповажний пан rutene, мені інколи стає цікаво, це Ви симулюєте "недогадливість", чи дійсно від природи такий?

Я вважав що максимально доступно пояснив, що хочу дізнатися від Вас задля повернення обговорення теми в конструктивне русло.
Як не бажаєте - продовжуйте і далі вдавати (?) з себе дурня.

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 05 січня 2016 14:10

Я максимально доступно пояснив, що якщо маєте бажання критикувати, то надайте аргументи критики. Джерело вказане в книзі Балушка "Як русини стали українцями", відкрийте її та прочитайте.
Так само я Вам ясно дав зрозуміти, що допомагати Вам не збираюся і пояснив чому не збираюся Вам допомагати.
Якби Ви дійсно хотіли "повернення обговорення теми в конструктивне русло", то вже б надали свої аргументи, замість Вашого розігрування "недогадливості" (та ще й плюс це - 2.2.4. ПФ).

Ps: Цікаво те, що з 11:47 до 13:40 sokyrnyk навіть не заглядаючи в книгу Балушка, міг кілька разів переглянути всі джерела і кілька разів знайти потрібну йому цитату, але замість цього, він робив вигляд, що він "повертає обговорення теми в конструктивне русло".

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 19 січня 2016 01:48

rutene написав:2. Весь народ знає, що він одного роду:

Топографічний опис Харківського намісництва (1788), С. 15

viewtopic.php?f=3&t=17185&p=258882#p258882

"Червоноруссцы, не взирая на безконечное свое иноплеменное подданство, которое переносятъ съ терпѣніемъ, - сохраняють по сю пору привязанность къ своему происхождению и имени и слѣдовательно и къ Россіи; Украина, Малороссія, есть для ихъ сердца обѣтованная земля, куда стремится всѣ ихъ помыслы и думы. Съ какою заботливостію Галичанинъ распрашиваетъ заѣзжаго изъ Россіи гостя о судьбѣ своихъ братьевъ Украинцевъ, онъ съ радостію раздѣлитъ съ нимъ свою убогую трапезу, чтобы узнать что новаго объ Украинскихъ Козакахъ! Кто бы повѣрилъ, что Галицкій пастухъ знаетъ гораздо болѣе думъ о герояхъ Украйны и ея исторію, нежели посѣдѣлый Малороссійскій Козакъ.
Онъ гордится подвигами Малороссіянъ, какъ своими собственными. Онъ радуется ихъ счастію и успѣхамъ и тужитъ въ прекрасныхъ своихъ пѣсняхъ "о пригодѣ Козацькои". Прочитайте со вниманіемъ Галицкія пѣсни, въ нихъ - если молодой Червонорусецъ хочетъ понравиться своимъ красавицамъ - то говоритъ, что онъ Козакъ изъ Украины и Козакъ "зъ роду"; въ одной пѣснѣ, мать описываетъ своей дочери богатства Украйны и ея Козаковъ - враговъ Полякамъ, журитъ ее, чтобы она не любила "Ляховъ", а Козаковъ; въ другой, дѣвушка умираетъ за любезнымъ ея "Козаченькомъ"; въ третьей, жена грозитъ своему мужу, что она оставитъ его и пойдетъ "на Украину съ дѣтьми на свободу"; въ четвертой описываются похороны Козака и пр. и пр. Но важнѣйшія изъ пѣсень Червоноруссцовъ, это есть безъ сомнѣнія малороссійскія думы; извѣстно что содержаніе ихъ есть исторія Южныхъ Русиновъ противъ угнѣтителей своихъ Поляковъ..."

Платон Лукашевич. Малороссийскія и червонорусскія народныя думы и песни. 1836. стор. 103-104
http://www.ex.ua/view/77743604

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 21 січня 2016 22:07

хтось з приймаючих участь у обговоренні може навести прізвища дідичів?

Бо, я вибачаюсь гілка зараз настільки ганебна, як би виглядала гілка з обговорення проблем Гісторії КПРС людьми, що не можуть назвати членів ІІ з`їзду РСДП у Лондоні.

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 27 січня 2016 19:28

Chestnut написав:Богдан Мишко

"називали, очевидно", "мали існувати" - тобто це все спекуляції на рівні "здорового глузду", quod erat demonstrandum

Україна не могла означати "покордоння", оскільки "окраїною" свою землю жоден народ не називав

А назва "Україна" поширилася на всю територію сучасної України лише в кінці 19 ст якнайраніше. До того не було єдиної загальної загальновживаної назви для цієї території - хоча б тому, що вона була політично розділена

Ну і проти тези що "україна" не могла означати "покордоння" просто волає саме таке вживання цього терміна у Московщині. Ви про "Рязанську Україну", "Тульську Україну" що, не чули ніколи?

Посилання на сторінку з дописом: viewtopic.php?f=3&t=17185&start=15

Існують оригінали цих документів, де вказані ці "Рязанські і Тульські України" або є тільки їх копії? Або Ви це написали за чутками?

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 27 січня 2016 20:27

Chestnut написав:Случ

я так і знав, що ви не цей мед теж прилетите :)

Ви хоч чули/читали лемківську говірку? Селянину з Сумщини тлумач треба буде ще більше ніж полякові
viewtopic.php?f=3&t=17185&start=45

Та невже? Ну от лемківська говірка наприклад: https://www.youtube.com/watch?v=tsSB89B3Rno

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 27 лютого 2016 01:37

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 29 лютого 2016 14:43

rutene

Попередження за систематичний і переважно беззмістовний флуд у цій і інших темах
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 13 березня 2016 18:57

Chestnut
Ви не відповіли на мої питання як учасник форуму і вирішили зловжити "владою" модератора? Але це не робить Вам честі і від того, що Ви пишете про мій нібито "беззмістовний флуд у цій і інших темах" - посилання на першоджерела, якими я підкріплюю свій "беззмістовний флуд" - не зникли.

(Це повідомлення заархівоване: 1, 2)

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 14 березня 2016 15:57

rutene

Попередження за самомодерацію
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Поперед.Далі

Повернутись до Стародавні часи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей