Не Петр Первый дал стране имя "Россия"

Модератор: Global Moderators

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Re: Не Петр Первый дал стране имя "Россия"

Повідомлення Євген Пінак » 07 жовтня 2018 15:14

rutene написав:
Євген Пінак написав:мо-ло-дець!
Лозунги замість фактів - є.
Посилання із солідним виглядом на інформацію, яка немає ніякого відношення до предмету суперечки - є.
Пихата вимога не лізти "не в свій період" - є.
Залишилось ще спитати, чи не є я, часом, росіянином або євреєм? ;)

І знову ця дивна риторика... замість відповідей на задані запитання...

А яка ще має бути відповідь на агітпроп замість історичного обговорення фактів?
Щодо ж відповідей на задані запитання - тут мушу вибачитись: думки я читати не вмію. Тож як хочете отримати від мене відповідь, пишіть запитання в темі чи в приватному повідомленні.

rutene написав:
Євген Пінак написав:Є, правда, один недолік у Ваших постах - Ви не привели ЖОДНОГО доказу, який хоч якось би підтримував Ваші байки ;)

:shock:

Та невже? То Ви хоча б написали, про які саме "мої" "байки" у Вас йдеться?

Про оці байки: "Це не документ 1649 року, а публікація 1830 року, і викладено там не копії документів, а викладено текст друкований літерами 19 століття. З якого дива потрібно вірити, що там написано правду, З огляду на те, як росія фальшувала історію?"
Але жодних доказів того, що документ сфальшований, Ви не привели. І ні - загальні фрази, це не доказ.
А "Наука це не віра у щось, вона спирається на факти" (с)

І ще не можу не зазначити, що я в цій темі навів не один доказ того, що країна з назвою саме "Росія" яж ніяк не була вперше ОФІЦІЙНО проголошена лише в лютому 1917 р. Як я розумію, щодо них у Вас зауважень немає?

rutene написав:
Євген Пінак написав:Звичайно, для "справжнього патріота" (тм) якісь там докази зовсім неважливі

Ну то мабуть Ви, як справжній патріот, надали фсб-шному тролю повну свободу на Вашому форумі для псевдоісторичної пропаганди саме із патріотичних спонукань?

Цікаво, що про ті докази, які я в цій темі навів - жодного слова :)

rutene написав:
Євген Пінак написав:Власне саме тому я свої докази навів

Я Вам задав запитання щодо Ваших "доказів" але Ви їх проігнорували :D

Цікаво - я жодних запитань у Вашому агітпропі не побачив. Що саме Ви хотіли у мене спитати?

rutene написав:
Євген Пінак написав:про титул, як назву держави, писав не я, а Ost

Та невже?

Так. Перечитайте його пости, не ліниться.

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 22 жовтня 2018 21:42

Євген Пінак написав:тут мушу вибачитись: думки я читати не вмію. Тож як хочете отримати від мене відповідь, пишіть запитання в темі чи в приватному повідомленні

Навіщо "читати думки", коли запитання ще й досі є в темі, але Ви їх проігнорували і продовжуєте ігнорувати.

Євген Пінак написав:Про оці байки: "Це не документ 1649 року, а публікація 1830 року, і викладено там не копії документів, а викладено текст друкований літерами 19 століття. З якого дива потрібно вірити, що там написано правду, З огляду на те, як росія фальшувала історію?"
Але жодних доказів того, що документ сфальшований, Ви не привели. І ні - загальні фрази, це не доказ.

Жодних доказів того, що "документ" НЕ сфальшований, Ви не привели. І ні - загальні фрази, це не доказ.
А "Наука це не віра у щось, вона спирається на факти" (с)

Євген Пінак написав:Цікаво, що про ті докази, які я в цій темі навів - жодного слова

По-перше, Ви проігнорували (вже бозна в який раз) моє запитання за фсб-шного троля ...
По-друге, від Вас не було жодного доказу, окрім посилань на книжки 19-го сторіччя, які Ви намагались видати за "документи" 17 - 18 ст. )))

І до речі, можливо саме Вам буде корисна наступна інформація, яка (можливо) допоможе Вам усвідомити деякі корисні речі:

"ВАЛЕРІЙ СТЕПАНКОВ. РЕЦЕНЗІЯ НА: ТАИРОВА-ЯКОВЛЕВА Т. ИНКОРПОРАЦИЯ: РОССИЯ И УКРАИНА ПОСЛЕ ПЕРЕЯСЛАВСКОЙ РАДЫ (1654-1658). К.: КЛІО, 2017. 320 С.

Рецензована книга – нове вагоме дослідження політичної історії, посталої в ході революційних подій середини XVII ст. Української держави. Її автор – талановитий російський вчений, один з найкращих у Центрально-Східній Європі фахівців з проблематики національно-визвольних змагань української політичної еліти середини XVII – початку XVIII ст., спрямованих на виборення суверенітету (у сприятливіших геополітичних умовах) або збереження обширної автономії (у гірших), соціально-політичних процесів у Гетьманщині й зовнішньої політики її уряду. Присвятивши науково-дослідну творчість вивченню фундаментальних аспектів ранньомодерної історії України, Тетяна Таїрова-Яковлєва проявила себе надзвичайно сумлінним, відповідальним, об’єктивним дослідником, для котрого досягнення правдивості висловлюваних суджень й зроблених висновків є альфою й омегою методологічних засад проведення наукового пошуку. Безперечно у цьому відношенні її постать слугує яскравим зразком громадянської мужності й професійної честі вченого, непідвладного впливам імперських ідеологем, породжених офіційною доктриною «русского мира», що істерично захлиснули сучасну російську історіографію, котра вдалася до масштабного фальшування історії України з часів раннього середньовіччя до сьогодення..."

Читати далі: http://www.historians.in.ua/index.php/e ... 2017-320-s

Зображення

Євген Пінак
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Євген Пінак » 24 жовтня 2018 21:21

rutene написав:
Євген Пінак написав:Про оці байки: "Це не документ 1649 року, а публікація 1830 року, і викладено там не копії документів, а викладено текст друкований літерами 19 століття. З якого дива потрібно вірити, що там написано правду, З огляду на те, як росія фальшувала історію?"

Жодних доказів того, що "документ" НЕ сфальшований, Ви не привели.

Тобто до кожного доказу я маю ще додавати доказ, що цей доказ не сфальшований? ;) А чого Ви так не робите? - Ах, я ж забув: Ви ж жодних доказів у цій темі взагалі не приводили :D

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 27 жовтня 2018 12:39

Євген Пінак написав:доказ не сфальшований?

Наукова та фейкова Історія Росії:

https://www.youtube.com/watch?v=eNqSYhi2x-M

Євген Пінак написав:Ах, я ж забув...

Може насправді Ви "забули" про щось зовсім инше, а саме - надати відповіді на задані Вам запитання в цій темі?

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 16 листопада 2018 05:16

Історичне джерелознавство. Підручник (2005). - С. 140

http://chtyvo.org.ua/authors/Paliienko_ ... oznavstvo/

Зображення

Taller
Member
Member

Повідомлення Taller » 18 листопада 2018 15:48

rutene написав:
Євген Пінак написав:доказ не сфальшований?

Наукова та фейкова Історія Росії:

https://www.youtube.com/watch?v=eNqSYhi2x-M

Ты на какой помойке находишь эту грязь? Это же для идиотов! Ни доказательств, ни документов подтверждающих слова, ничего нет, одна ЛОЖЬ.
Ну это для удивительных людей норма- або про москалей грязи було побольше, а брехня это и ли правда , то то такэ.:).

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 15 липня 2019 07:31

Мифотворчество российской т.н. истории

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 15 липня 2019 07:39

ost написав:Євген Пінак - не про книжні нази писав, а визнання офіційного титулу "императора Всероссійскаго" іншими монархами та проголошення (самопроголошення) цього титулу і відповідно назви монарших володінь.
Швеція визнає титул імператора Всеросіййського в 1723 році, Османська імперія в 1739 р, Англія та Австрія 1742 року, Франція та Іспанія в 1754 р. і нарешті король Польський з правками що титулатура не стосується історичних земель Русі які є в складі Речі Посполитої в 1764 р.

П.М. На мапах, парканах та пресі можна писати все що заманеться, а тут визначально як визнають цю титулатуру інші монархи, особливо сусіди.

Саме так але нажаль, чомусь багато-дехто не взмозі це второпати.

Taller
Member
Member

Повідомлення Taller » 08 серпня 2019 12:25

rutene написав:

Зачем ты опять выложил это видео-фуфло?! Эту брехню!!! Там Фарион БРЕШЕТ, что Перт "украл" слово "Россия" в 1721 году. :)
Петр Первый еще в 1682 году был царем всея Великие Малые и Белые Руси. И его отец Алексей Михайлович был царем всея Великие Малые и Белые Руси. И его отец Михаил Федорович тоже был царем всея Руси. И так до самого Ивана Калиты!
И далее до Юрия ДоЛгорукого(не ДоВгорукого) и до Рюрика!

Князь Киевский и Владимиро-Суздальский Юрий ДоЛгорукий князь ВСЕЯ РУСИ
Зображення

Князь Московский Иван Данилович Калита ВСЕЯ РУСИ 1328 год.

Зображення

Князь Московский Иван Данилович Калита ВСЕЯ РУСИ

Зображення

Князь Московский Семеон Гордый ВСЕЯ РУСИ, 1341 год

Зображення

Князь Московский Семеон Гордый ВСЕЯ РУСИ

Зображення

Князь Московский Дмитрий Иванович Донской ВСЕЯ РУСИ , 1371 год

Зображення

Князь Московский Дмитрий Иванович Донской ВСЕЯ РУСИ , 1372 год

Зображення

Князь Московский Василий Васильевич ВСЕЯ РУСИ, 1462 год.

Зображення

Князь Московский Иван III Васильевич ВСЯ РУСИ, 1488 год.

Зображення

Князь Московский Василий III Иванович ВСЕЯ РУСИ. 1506 год.

Зображення

Царь Русского царства Иван Васильевич Грозный ВСЕЯ РУСИ. 1546 год.

Зображення

Taller
Member
Member

Повідомлення Taller » 08 серпня 2019 13:22

rutene написав:

Зачем ты опять выложил это видео-фуфло?! Эту брехню!!! Там Фарион БРЕШЕТ, что "русины цэ ми". :)

Читай: РУСИНЫ это и РУССКИЕ Новгорода и Смоленска:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

"Украиные городы" - это ОКРАИННЫЕ города РУССКОГО царства.

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 08 серпня 2019 13:41

Не витрачай даремно зусилля.
Не Петр Первый дал стране имя "Россия"
Так, Пьотр не первий дал стране имя "Россия"

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 15 серпня 2019 19:36

Taller написав:
rutene написав:

Зачем ты опять выложил это видео-фуфло?! Эту брехню!!! Там Фарион БРЕШЕТ, что Перт "украл" слово "Россия" в 1721 году. :)
Петр Первый еще в 1682 году был царем всея Великие Малые и Белые Руси. И его отец Алексей Михайлович был царем всея Великие Малые и Белые Руси. И его отец Михаил Федорович тоже был царем всея Руси. И так до самого Ивана Калиты!

Невігласе, Таляр-Кудрявцева, тобі вже пояснювали, неуку, що по-перше, титул, це не є назвою держави, а по-друге, що навіть "всія Русі" не є титулом аж до 1485 р.

Общим же в историографии является мнение о том, что дополнение "всея Руси" внутри государства (мається на увазі Московська держава) утвердилось с 1479 г., а во внешних сношениях - с 1485 г.

Taller написав:
rutene написав:

Зачем ты опять выложил это видео-фуфло?! Эту брехню!!! Там Фарион БРЕШЕТ, что "русины цэ ми". :)

Читай: РУСИНЫ это и РУССКИЕ Новгорода и Смоленска:

Бреше тут лише Кудрявцева-Таляр.

По-перше, русини це - історична назва українців і це відомий факт:

Василь Балушок:
З історії української етнонімії (як русини стали українцями)

Як русини стали українцями (трансформація української етнонімії в ХІХ-ХХ століттях)

По-друге, ніякими т.зв. "руССкими" мешканці Смоленська не були аж до 1760 року, тому що Катерина 2, видала настанову, що їх треба "обрусить" щоб вони "не смотрели как волки к лесу":

Зображення

по-третє, невігласу Таляру-Кудрявцевой вже було пояснено, що життя новгородців, це життя окремого від московитів народу зі своєю мовою, а також цьому неуку було пояснено, що Київські князі і народ, розмовляли староукраїнською мовою =@ :

viewtopic.php?f=3&t=19269&start=975#p289175

viewtopic.php?f=3&t=19480&p=289189#p289189

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 15 серпня 2019 20:02

Taller написав:Зачем ты опять выложил это видео

Ще цікавий момент, що Кудрявцева-Таляр, навіть не розуміє, що відповідає в іншій темі.
Бо в цій темі ніхто не викладав це відео : "Українська мова є основою для русского языка" :D :lol:

Поперед.

Повернутись до Стародавні часи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість