Козак 17 ст. 90 mm

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Мініатюра

борменталь
Member
Member

Re: Козак 17 ст. 90 mm

Повідомлення борменталь » 29 листопада 2013 13:16

ні я просто не знаю..ніколи не перетинався з цими колами.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 листопада 2013 14:19

Крім того подібні вироби це профанація історії козацтва, створення фентезійних казачків. Це фактично чергова деверсія, що не може не обурювати.
Та, ну!.. Просто ж халтура! :yes:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 29 листопада 2013 14:56

а чому б їм не взяти Ваші ,Сергію,малюнки і не заморачуватися? а робити просто з Ваших козаків? :?:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 листопада 2013 15:02

Тому що книги Сергія нема у вільному доступі в і-неті. А журнал "Цейхгауз" із малюнками Ігоря є. «Навіщо витрачати більше?» (с) :D
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 29 листопада 2013 15:03

борменталь написав:а чому б їм не взяти Ваші ,Сергію,малюнки і не заморачуватися? а робити просто з Ваших козаків? :?:

Хм, так їм напевно Заратустра не дозволяє... :oops: :D
Хоча один так і зробив ( Бородин)

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 29 листопада 2013 15:07

Adam написав:Тому що книги Сергія нема у вільному доступі в і-неті. А журнал "Цейхгауз" із малюнками Ігоря є. «Навіщо витрачати більше?» (с) :D

Але ж малюнки з книги вже давно гуляють по мережі, є цейх з моєю статтею та малюнками, і в мережі, він є., є мої ж статті та іллюстрації до них у вільному доступі на мілхісті, та й той таки Свешников також є в мережі, немає лише бажання зробити історичну фігурку, бо для цього потрібно почитати, повивчати фактаж і зробити висновки, .. а є бажання збацати щось, та бабла зрубити..

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 03 грудня 2013 02:22

Якщо не складно, то можна все таки дізнатися по пунктах що не так y перші фігурці?

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 03 грудня 2013 14:58

Askold
ну ок
Дивись
1 що це за жупан ? крій напів фентезійний, бо те що показано як йдуть шви - це від балди
крім того немає джерел на те що б в такий спосіб на козацьких жупанах ставили нашивки- ( разговори- галуни)
2 всі речі що на ньому навішені( ледунка та торби,- від балди -фентезі. бо це не справжні речі а якісь мутанти по мотивах знахідок з берестечко. в реальності ці речі мають іншій розмір , форму, теж саме і з порохівницями.та не відомо ще щось там підвішено.
3 в такій спосіб пістоль кавалерійський не носили на це знов таки джерел немає.
4 що за маленький бунчук висить біля сердця? що це взагалі?
5 те що намотано на поясі і напевно мало би показувати пас тканий. а це якась коряга невідомо як пов язана, а нам доречі відомо як були пов язані паси. кінці яких виходили по боках на спині .
6чоботи не козацького ні польського крою. якись кірзачі...
7на плечах висить якась шняга , яку напевно підгледів автор на відомій репінській картині про запорожців...на такий одяг в середині 17 сторіччя в козаків данних немає.
8 самопал, не відомої конструкції. адже відомо що приклад козаки використовували іншої форми, конструкції
9 сабля скоріш не на17 сторіччя..
10- шолом також по мотивам ....

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 03 грудня 2013 15:43

Rogala написав:7на плечах висить якась шняга , яку напевно підгледів автор на відомій репінській картині про запорожців...на такий одяг в середині 17 сторіччя в козаків данних немає.

Це хутряна шуба, 90-ті роки ХХ ст. :D На Заході побутує такий штамп, що у нас всі в шубах ходять.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 03 грудня 2013 16:08

і ведмідь з бадурою?

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 03 грудня 2013 16:54

Як на мене, мета цього та подібних мистецьких витворів - за допомогою яскравого образу пробудити зацікавлення широких кіл публіки до періоду та епохи.
Спрощення, узагальнення, ідеалізація - все це вповні допустимі художні засоби для вироблення потрібних стереотипів. А потім за цим вже більш зацікавлені і допитливіші починають копати глибше.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 03 грудня 2013 17:13

KaiserAdler
Ні ви помиляетесь, це має назву- непрофесійний підхід до справи.
це херня і профанація.
Як що пропонувати публіці завідомо халтуру, то вона до неї звикає, то вона й далі буде під впливом тої халтури.
Цікаво що коли на фігурках з цього ж жанру ( ВІМ ) якась там випушка в гренадера не на місті. то це викликає в публіці обурення, а коли фігура на тему нашої історії одна суцільна мачня. то тут одразу починаються розмови про якійсь там художній образ, тобто знущатись з нашої історії, та козацтва- це нормально? :evil:

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 03 грудня 2013 20:32

Рогаля - дякую за пояснення. На рахунок галунів, то думаю що автор не знав тонкостей деталів (здаєтся саме так малювали галуни на донських козаках). Все інше, то трохи перегнути але на жаль це найближче що ми до реальності маємо по 90 мм фігурках.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 03 грудня 2013 21:43

KaiserAdler написав:Як на мене, мета цього та подібних мистецьких витворів - за допомогою яскравого образу пробудити зацікавлення широких кіл публіки до періоду та епохи.

Це абсолютно не так. Ніхто такої мети не ставить.
Зазвичай фігурки роблять з дотриманням максимальних історичних деталей, а якщо вони відсутні - це халтура.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 03 грудня 2013 23:11

Askold написав:Рогаля - дякую за пояснення. На рахунок галунів, то думаю що автор не знав тонкостей деталів (здаєтся саме так малювали галуни на донських козаках). Все інше, то трохи перегнути але на жаль це найближче що ми до реальності маємо по 90 мм фігурках.

Пробач але я ані трохи не перегнув. під кожне зауваження можу підвести доказову базу.
До реальності ця фігура немає ніц. Це халтура.

Що до 90 мм , фігури ІСТОРОИЧНІ і на цьому я наголошую ( фентезійні в тому числі і оці що тут були я не рахую) -є, як мінімум один козак є один в металі, а може й ще.

Поперед.Далі

Повернутись до Військово-історична мініатюра та моделізм

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість