Козак 17 ст. 90 mm

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Мініатюра

Askold
Member
Member

Re: Козак 17 ст. 90 mm

Повідомлення Askold » 04 грудня 2013 18:13

Rogala написав:
Askold написав:Рогаля - дякую за пояснення. На рахунок галунів, то думаю що автор не знав тонкостей деталів (здаєтся саме так малювали галуни на донських козаках). Все інше, то трохи перегнути але на жаль це найближче що ми до реальності маємо по 90 мм фігурках.

Пробач але я ані трохи не перегнув. під кожне зауваження можу підвести доказову базу.
До реальності ця фігура немає ніц. Це халтура.

Що до 90 мм , фігури ІСТОРОИЧНІ і на цьому я наголошую ( фентезійні в тому числі і оці що тут були я не рахую) -є, як мінімум один козак є один в металі, а може й ще.

Коли я написав "перегнув" то мав на увазі не тебе а автора фігурки :) Я знаю що ти дуже прискіпливий до деталей!

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 04 грудня 2013 22:08

Rogala написав:KaiserAdler
Ні ви помиляетесь, це має назву- непрофесійний підхід до справи.
це херня і профанація.
Як що пропонувати публіці завідомо халтуру, то вона до неї звикає, то вона й далі буде під впливом тої халтури.
Цікаво що коли на фігурках з цього ж жанру ( ВІМ ) якась там випушка в гренадера не на місті. то це викликає в публіці обурення, а коли фігура на тему нашої історії одна суцільна мачня. то тут одразу починаються розмови про якійсь там художній образ, тобто знущатись з нашої історії, та козацтва- це нормально? :evil:

Одне діло, коли мова йде про чітко регламентований однострій. Але ж козаччина інша справа, вони його не мали, тому й досі існує простір для художнього домислу...Справа не обмежується фігурками. А чому, скажем так, театральні костюми, костюми музичних/інших колективів народної самодіяльності не викликають такої реакції?..Адже їх історичність така сама мала.

кювернат Ювяшжт написав:Це абсолютно не так. Ніхто такої мети не ставить.Зазвичай фігурки роблять з дотриманням максимальних історичних деталей, а якщо вони відсутні - це халтура.

Це треба власне питати в митця - який сенс він вкладав в свій твір. Я не думаю що він буде надто високої думки про історичність свого твору. Ну ми ж не засуджуємо там, скажем...середньовічні картини, де біблійні персонажи намальовані в європейському одязі. Чи щось таке. ...Тому, НМСД....треба ставитись якось нейтрально...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 04 грудня 2013 23:04

Це треба власне питати в митця - який сенс він вкладав в свій твір. Я не думаю що він буде надто високої думки про історичність свого твору.

а автор написав свою думку:
There is no better detailed cossack-figure at the market.

Там далі сама "слава-слава-слава!"
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

ron32
Member
Member

Повідомлення ron32 » 04 грудня 2013 23:57

KaiserAdler написав:Справа не обмежується фігурками. А чому, скажем так, театральні костюми, костюми музичних/інших колективів народної самодіяльності не викликають такої реакції?..Адже їх історичність така сама мала.

в театральних, музичнихі т.д. сценічних костюмах є такі характеристики як:
1.можливість актору рухатись і виконувати танці (всяка зайва навіска - зась),
2.художній образ (підкреслена комедійність, мужність або ще щось, що потрібно)
3. вибір тканини (вона повинна не сильно зношуватися, бути недорогою, не мятися і т.д.)
4. кольорова гамма (залежить від цілісної художньої картини вистави, номеру і т.д.)
5. "фурнітура" на костюмі, як і зброя - те що є або те що можуть недорого зробити або купити (козак з шаблею, а шо за шабля - всім все одно і де її носять - також)
і головн - режисер: "я так вижу....!!!"

Так що ці костюми не розглядаються як "Історичні" ніким хто хоть якось на цьому розуміється.
Немов хитрий скунс

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 09:10

KaiserAdler написав:
Rogala написав:KaiserAdler
Ні ви помиляетесь, це має назву- непрофесійний підхід до справи.
це херня і профанація.
Як що пропонувати публіці завідомо халтуру, то вона до неї звикає, то вона й далі буде під впливом тої халтури.
Цікаво що коли на фігурках з цього ж жанру ( ВІМ ) якась там випушка в гренадера не на місті. то це викликає в публіці обурення, а коли фігура на тему нашої історії одна суцільна мачня. то тут одразу починаються розмови про якійсь там художній образ, тобто знущатись з нашої історії, та козацтва- це нормально? :evil:

Одне діло, коли мова йде про чітко регламентований однострій. Але ж козаччина інша справа, вони його не мали, тому й досі існує простір для художнього домислу...Справа не обмежується фігурками. А чому, скажем так, театральні костюми, костюми музичних/інших колективів народної самодіяльності не викликають такої реакції?..Адже їх історичність така сама мала.

кювернат Ювяшжт написав:Це абсолютно не так. Ніхто такої мети не ставить.Зазвичай фігурки роблять з дотриманням максимальних історичних деталей, а якщо вони відсутні - це халтура.

Це треба власне питати в митця - який сенс він вкладав в свій твір. Я не думаю що він буде надто високої думки про історичність свого твору. Ну ми ж не засуджуємо там, скажем...середньовічні картини, де біблійні персонажи намальовані в європейському одязі. Чи щось таке. ...Тому, НМСД....треба ставитись якось нейтрально...

Вибачте, а до чого тут регламентований однострій? тут мова не про однострій, а про те що зображені речі на фігурі не наслідують відомі історичні та археологічні зразки.
А домисли це тема для тих кто не вважає за портібним вивчати орігінальні речі, археологію, крої.
Істоичність фігури майже на нульовому рівні.
Середньовічні картини якщо ви не вкурсі є всеж таки істоичним джерелом. і там багато що є цікавого для дослідників.
Нейтрально можна ставитись або байдужому до історії козцтва, або невігласу.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 09:12

AppS написав:
Це треба власне питати в митця - який сенс він вкладав в свій твір. Я не думаю що він буде надто високої думки про історичність свого твору.

а автор написав свою думку:
There is no better detailed cossack-figure at the market.

Там далі сама "слава-слава-слава!"

Молодець! вздрочнув сам на себе, і навіть не встидається тої пурги що наліпив. :bad:

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 09:41

Askold
Що до "ірбіс"
На першй погляд ніби то все гаразд, але якщо уважно придивитись то вилазе той таки " хор імені Верьовка". кінний персонаж невідомо на який період, з вигаданими речами-збірна солянка, а ті що ніби то мають прототипи - зроблені неправильно. так само і з пішим .
Скульптори замість того аби злизувати з різного рівня реконських та псевдо реконськіх фото,усі ці зворушливі предмети ужитку( новороби, по мотивамречей 17 сторіччя. гуцульськи пряжки, торби, фляшки та решта з єтнографії 19-поч 20 ст.), краще б вивчали першоджерела, та наукову, чи науково- популярну літературу що вісвітлює тему козацтва, але знову наголошую їм напевно Заратустра недозволяє вивчати та сприймати з повагою, нашу історію.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 11:05

Що цікаво той "Ірбіс" прям таки пече такі "історичні "фігурки, ще одну таку ж псевдоісторичного козАка вже запустили. а коли кажеш що хлопці в вас тут помилки, так ображаються, хамят у відповідь. ось вам і ставлення до справи та "професійність".

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 12:35

KaiserAdler єєє сподобався вираз одного кінокритика
"Невозможно оставаться ценителем прекрасного годами потребляя тухлятину" .

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 05 грудня 2013 20:00

Рогаля:

На рахунок Ірбіс то навіть не треба пояснювати - то і так видно що халтура. Доречі часто козаків зоображують з оселедцями але тогочасна мода вимагала хоть якоїсь шапки. На рахунок першої фігурки, то якщо оперувати тим що автор окрім ілюстрації Дзися нічого не мав (ну де йому взяти твою книжку?), то думаю що козак здалеку виглядає ок, бо автор нахалтурив по малих деталях (знаю що ти це критикуєш, просто тільки моя особиста думка).

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 22:01

Askoldну я вже основні моменти висвітлив. можу й ще розгорнути , але чи є сенс?
Ще раз друже. в мережі моїх реконструкцій- купа. лише бажання трохи покопирсатись в мережі, і все буде і статті де все детально описано. і іллюстраивний матеріал. з той таки статті моєї в тому ж Цейхгаузі. та на мілхісті. є блог спільноти 17 с. де також є посилання, та картинки, і Свешников є в мережі. і тоді автор зрозумів би наскільки те що він навилпив відрізняється від реальних речей, то ж інформацію потрібно було лише пошукати....

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 05 грудня 2013 22:20

а ось свіжак звідти від
Hello friends! New figure of december: Zaporozhian cossack "Otaman". Sculpted by D.Shevtsov & S.Zlobov. 75 mm. HQ Resine. 29 pieces, 2 heads.
Sincerely, Alexey Lukanev

Зображення

То як все погано, чом би не написати відгук по пунктам там на сайті?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 22:44

AppS
ДІЙСНО ПОГАНО. І ЦЕ ОЧЕВИДНО, ЛИШЕ УВАЖНО ПОДИВИСЬ.....
Я написав на спец форумі де анонсувалась оця фігура, ну і що з того? мої зауваження просто потерли, а той власНик Луканев так щей нахамив, та ледь не почав звинувачувати ,крім того я там виклав матеріал як можна знівілювати помилки та як переробити деякі моменти , ну іщо? так само до дупи.... також до дупи той матеріал що вивішував раніше. тобто ніхто не може сказати що не було матеріалу по якому можна було зробити . І я остаточно зрозумів що ВІМ при смерті, що історична мініатюра виробнику непотрібна, а потрібна попса по мотивах.

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 05 грудня 2013 23:03

Очевидно бояться, що історично достовірна мініатюра вийде менш комерційно привабливою...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 05 грудня 2013 23:14

KaiserAdler
Чому? ні ні і тут скоріш інше. просто не бажання вивчити тему, розрахунок що і так проканає.

Поперед.Далі

Повернутись до Військово-історична мініатюра та моделізм

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей