Військово-історичні анекдоти

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Флейм

atez
Member
Member

Re: Військово-історичні анекдоти

Повідомлення atez » 08 червня 2013 22:00

У розвиток теми:
Зображення
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 08 червня 2013 22:14

atez
Та я дивлю, сессія в багато кого з "присутніх", причому переважна більшість з них на тій стороні, де "пєчєнькі" :D.

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 08 червня 2013 22:18

У мене своя специфіка. Згадую анекдот про тест з фізики для курсантів:
"Чи не у вольтах вимірюється напруга:
а) так!
б) так точно!
в) єсть!"

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 08 червня 2013 22:54

atez
Бог милував: хоч і "народився в армії", але батько - з цивільною освітою (інженер) (втім, аж ніяк не хочу "піддіти" тих, хто сумлінно отримав військову освіту; зокрема, щодо Вас з побіжних даних розумію, що Ви - кадровий військовий саме з військовою освітою, досвідом служби з лейтенантських посад і лише згодом - викладач у військовому ВНЗ).
Але "я Вас чудово розумію" (с), грань між "гризунами граніту" з присягою напередодні першого курсу і після четвертого курсу натепер практично стерта :D. Баха і Феєрбаха, рівно як кобеля та кабеля розрізняють одиниці... "Может в консерватории что-то не так?" (с). Вчора мав нечуваний випадок для сучасності (в контексті "запостченої" Вами фотографії :D), на другій фразі відповіді дитина сама "сказала чєловєческім голосом": "Давайте я прийду, коли хоч щось вивчу. Ви будете в понеділок?" (спроба скласти вчора була третя).

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 08 червня 2013 23:57

sinitsa
Я ні дня в армії не служив - просто в ній працюю :)

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 09 червня 2013 00:13

atez
Я вже збагнув, що "наклав" Вас на пана Feta :oops:, "сплавив" двох персонажів :oops:. Тож пробачайте, раптом що не так :pardon:.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 09 червня 2013 03:17

sinitsa
Контамінація, о! :)

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 09 червня 2013 09:04

sinitsa
Та нічого страшного :)
Заради справедливості треба сказати, що й серед курсантів трапляються толкові. Приймав у четвер соціологію в групи інженерів-інженерів - з 9 чол. 5 "відмінно" і 4 "добре".
kram
В майом присісутствіі папрашу нє виражаться! :)

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 09 червня 2013 14:23

atez
Та діти як завжди - надзвичайно різні, але тенденція, відзначена в останньому пості пана Михайла, нажаль "має місце бути": середній рівень "котиться" вниз, а не хоч потроху "шкрябається" уверх :(. Щоб там не "бухтіли" з приводу слушності скасування вступних іспитів у ВНЗ - фігня це. Так, цей "фільтр" був вкрай недосконалий, але він худо-бідно працював. Маю нагоду щорічно порівнювати Універ і Могилянку. 7-10 років тому різниця була разюча, а за останні 3-5 років - практично зникла (і не можу сказати, що це гарна тенденція :( ). Що ж казати про "чисті" комерційні ВНЗ... Загалом, ситуація, коли ВНЗ "змагаються" за абітурієнта, а не абітурієнт - за право навчатися у певній конторі на певній спеціальності - абсолютна маячня. Приміром, чимало колег вікової групи "від мене ("під 40") та старше вступали у "виші" з 2-го - 3-го разу (часто-густо - хоча б на "заочку" чи "вечірній", через "низову" роботу за фахом). Тож і мотивація була цілком наочна, й ставлення до навчання відповідне, цінність "призу", здобутого "потом і кров*ю", спонукала :pardon:.

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 09 червня 2013 14:50

sinitsa
А це таки правда. І коріння проблем нашої вищої освіти, як на мене - у її загальнодоступності. Ненормально, коли кількість місць у ВНЗ перевищує кількість випускників школи.

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 09 червня 2013 15:31

atez
Ой щось у нас з Вами якісь-то "невеселые беседы при свечах" (с) :oops:. "Гумор", все ж таки, то пропоную "згорнути" "про сумне" :oops: :D. І "для затравочки", аби не так різко "зістрибувати" пропоную цитату з заяви вступника (золотого медаліста й переможця всеукраїнської олімпіади), що здійснила фурор у приймальній комісії кілька років тому (орфографія оригіналу збережена, і це, нажаль, не "баян"):
"Прошу зарахувати мене /.../ б'ют джет /.../" (вуаля! :crazy:).

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 09 червня 2013 21:07

sinitsa
А що незрозумілого? Пан абітурієнт скромнісінько попросив надати доступ до особистого літака Юлії Володимирівни :)

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 09 червня 2013 21:19

sinitsa
Так хто про що - а педикульозний про лазню :) Але гаразд, більше не буду!

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 09 червня 2013 22:07

atez
Та я Вас дійсно "чудово розумію"(с) :D. Ця довбана робота - 24 години на добу, навіть уві сні, гадюка, сниться :D. Втім, відверто радію розумним і зацікавленим дітям, котрі явно будуть "робити наВуку", коли я вже давно "коні двину", тож заради них і стараєшся.

kram

Асоціації схожі на мої :D, але невпевнений у настільки глибинних пізнаннях "пацієнта" в англійській (тим більше, що слово питоме слово - а не два!!! - якийсь "германо-романський байстрюк" початково :oops:).

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 01 жовтня 2013 20:38

З ФБ:

"Я після інституту хочю піти у армію і кожен хто це почює задає питання "нашо?".
Ну відповідаю, що хочю віддати честь Батьківщині!!! А на мене дивляться як на дурня!
А одного разу сказав, що іду для того, щоб створити в контакті новй альбом "я в армії", то кажуть "да, тоді можна іти"..."
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Поперед.Далі

Повернутись до Гумор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість