Просто перлы

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Флейм

kram
Member
Member

Re: Просто перлы

Повідомлення kram » 23 травня 2013 00:35

sinitsa
Менше з тим - все одно красно дякую :)

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 23 травня 2013 00:43

Якщо когось раптом зацікавить, як воно з мітками мулярів "за бугром", можу порекомендувати отаке випадково надибане свого часу маленьке відео: http://phys.org/news195111036.html
ну й статті на кшталт цієї: http://digital.csic.es/bitstream/10261/ ... _marks.pdf

Игорь
Member
Member

Повідомлення Игорь » 01 червня 2013 11:09

ТЕЩА У МЕНЯ, СТАРЫЙ БОЛЬШЕВИК–ЛЕНИНЕЦ, К СТАРОСТИ ЗАИНТЕРЕСОВАЛАСЬ БИБЛЕЙСКИМИ СЮЖЕТАМИ:
— Так что же это получается? Они же там все были евреи?
— Да.
— И Христос был еврей?
— И он тоже.
— А православным тогда какое дело до этих еврейских разборок?
Я попытался пересказать ей новый завет в понятной терминологии.
— Вот представь, была Римская империя, вроде СССР.
— Понятно.
— А в ней была союзная республика Иудея.
— Ну вот, уже по–человечески.
— Там был первый секретарь, по–ихнему первосвященник, Анна, как положено из местных. И зам у него был по оргпартработе – Каиафа. А второй секретарь, как положено, был из центра, назывался прокуратор.
— Это Понтий Пилат который? И что они не могли сразу по–человечески написать! Ну и?
— Ну и вот, был у них большой партийный праздник песах. Все готовятся, там отчетные собрания, торжественные доклады, все как обычно. А тут вдруг приезжает на осле какой–то диссидент. Деклассированные элементы ему осанну кричат. Нехорошо.
— Ага, поняла, это Христос значит. А в чем было его диссидентство?
— Ну, он выступал против формализма и начетничества.
— Ясно, волюнтарист!
— Ну типа того. Общественник Иуда доложил куда надо, Христа повязали, засунули в обезьянник, решили устроить показательный процесс.
— То есть гласность у них была!
— Контролируемая. Анна и Каиафа собрали пленум, стали решать как бороться с чуждыми проявлениями. Распять диссидента у них полномочий не
было, санкция нужна была из центра, вот они и пошли ко второму секретарю Понтию Пилату. Говорят, давай распни диссидента этого, а то мы
настучим, что ты провалил работу с местными кадрами.
— Да, эти баи в союзных республиках вечно так… Хорошо еще хоть спросили. Ну и дальше что?
— Понтий Пилат им говорит: не вешайте на меня своих диссидентов, идите к иудейскому предисполкома Ироду, он исполнительная власть, пусть и
решает. Пошли к Ироду, тот отнекивается, дескать не моя юрисдикция и вообще у меня вон Иродиада хуже Галины Брежневой себя ведет, а тут вы еще.
— Надо же, все как у людей!
— В том и смысл. Ну вот, пошли опять к Пилату, тот дал наконец санкцию, но с оговорками, как обычно: «Я умываю руки, под вашу ответственность, я докладную напишу, перегибы на местах и т. д.» А Христа распяли.
— Ну вот теперь понятно!
— Ну слава богу!
— Нет, стой, непонятно!
— Что непонятно?
— Как это может быть чтобы первый секретарь был еврей!
Не пора, не пора, не пора
Москалеві й ляхові служить!
Довершилась України кривда стара,
Нам пора для України жить.

W jedności jest siła.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 01 червня 2013 12:02

:lol: :lol: :lol: Кінцівка феноменальна :)

А можна сказати, що була "трійка" з Каїфи, Пілата й Ірода Антіпи :) але тут юдейський Понтій Берія влаштував часткову амністію, під яку, як годиться, потрапили здебільша кримінальні злочинці, а вироки політичним залишили без змін :)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 червня 2013 15:03

СУПЕР!!! :Yahoo!: Потягнув далі! :good:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Mykola Chmyr
Member
Member

Повідомлення Mykola Chmyr » 21 липня 2013 21:54

"Через трение к звёздам", или Чудеса современного русского языка...
http://asana-ua.livejournal.com/148717.html
Человек, выдавший на гора «Историю Востока», не написав предварительно десятки статей типа «Административные фунции уделов в Китае в нач. ХУ в.» или «Социальная мобильность землевладельческого слоя общины в Гуджарате в Х1Х в.» – это шарлатан. (С.В.Волков)

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 22 липня 2013 14:13

Mykola Chmyr написав:"Через трение к звёздам", или Чудеса современного русского языка...

Мислителі минулого задавалися питанням, що буде, якщо дати 100 макакам пишучі машинки - з появою Інтернету ми бачимо результати.

Fet
Member
Member

Повідомлення Fet » 01 серпня 2013 14:27

Славяне были вольнолюбивым народом. Их часто угоняли в рабство, но и там они не работали.
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

Fet
Member
Member

Повідомлення Fet » 08 серпня 2013 13:05

Археологи посеред Львова знаходять унікальні артефакти
У Львові археологи працюють на площі Старий ринок. Уже знайдено залишки старої цегляної споруди та рештки свійських тварин.
Поки що знахідки датуються XVII століттям та вже незабаром археологи сподіваються добратися і до ХІІІ віку.
:?
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 серпня 2013 13:23

Мабуть це має свідчити, що у XVII ст. у Львові мешкали не лише українці, але й всякі "тварини": поляки, євреї, німці... :crazy:
Зображення

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 02 вересня 2013 22:36

:o
...Изображение И.В. Сталина, ориентированное в разных направлениях на медалях «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» и «За победу над Японией», это, по сути, трансформированный двуглавый орел, особенно если учесть, что, согласно статуту, медали эти размещаются на левой стороне груди одна за другой.

Впоследствии, когда появились медали, выпущенные в честь различных годовщин со дня победы над Германией, место медали «За победу над Японией» менялось, она уже не располагалась рядом с медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.», а потому замысел художников, разрабатывавших эти медали, все более затемнялся. Причиной этому как изменение внешней политики СССР (в частности, дружба с ГДР), так и уход от чересчур очевидной ассоциации с гербом царской России. Таким образом, дизайнерское решение, рожденное конкретными историческими обстоятельствами, было отменено, когда исторические обстоятельства изменились.

"Техническая эстетика и промышленный дизайн", № 2, 2007

http://varjag_2007.livejournal.com/
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 03 вересня 2013 09:41

Читать "варяжку" — моветон! :no:
Зображення

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 02 січня 2014 23:42

Росія

Выхожу вынести мусор. Встречаю соседку - кандидат исторических наук, дочь член-кора. "Как Вам нравятся эти американцы в Волгограде?, - возбужденно вибрирует она. "Какие американцы"- ошалев, спрашиваю я. "Как же, Таня, а еще интеллигентный человек, а жизнью страны совсем не интересуетесь! Американцы, взорвавшие вокзал и автобус!" - "А с чего Вы взяли, что это американцы?"- изумляюсь я. "Ну, американские евреи, нанявшие басмачей. Завидуют нашим успехам, Олимпиаде, никак не успокоятся. До Сочи дотянуться - руки коротки, так они Волгоград разрушают!!!" - "А какое отношение к Сочи имеет Волгоград?, - уже с любопытством (видимо, заинтересовавшись, наконец, жизнью страны) пытаюсь выяснить я. - "Ну Вы меня поражаете! Волгоград рядом, ведь Волга впадает в Каспийское море! А там - Сочи (!)! И потом это символ! Мы не отдали им Волгоград в войну, так хотят сейчас надругаться!"...После Рождественских каникул эта дама, сотрудник Института Всеобщей Истории РАН, будет участвовать в разработке нового учебника истории. Боюсь, что эффект от него будет, как от теракта...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 03 січня 2014 11:32

А мне понравился один севастополец, член Общества интеллигенции города, который оставил воспоминания о пребывании на Антимайдане и между прочим написал следующее: «К нам приходили люди с Киева...»
Зображення

Мандрівник
Member
Member

Повідомлення Мандрівник » 29 квітня 2014 15:48

З ФБ
Вовк Панібрат
27 квітня · Відредаговане
В порядних галицьких родинах субота вважається десертним днем. Традиції нада поддержувать, от я і повів любиме сущіство сладким побалувацця. Сидимо ото в тій хіпстерській цукерні, шо між Ратушою і пляцом Міцкевича, кофієм ласуємо. І тут благостну тішину провінціальної сієсти розривають тривожні ноти гарделівського танго. Кохана достає телефон, робить страшне ліцо, демонструє мені ім'я абонента ( Гостінніца. Крим) і включивши громку связь підносить трубочку до вушка. Слєдующі 10 мінут - фєєрія з серії #блядськіхахли

- Ульо, здоровенькі були. - гречно вітаєцця кохана. - А хто ви будете?
- Здравствуйте, Митродора Пилипівна, яхонтова ви наша - начінає ворковать трубка. - Це гостінніца. Ви у нас прошлому году зупинялись, казали шо дуже понравилось.
- "Цезарс Пелес" шо лі? - недоумєває Митродора Пилипівна. - А чого ви аж із Гамерики дзвоните?
- Нє, ми це "Мис Ільїча" з Ай-Даніля. Ви у нас в іюлі минулого года з друзьями приїжджали. На конференцію по м'ясному животноводству. Помните?
- Помню - одвіча кохана. Голос її незамєтно втрачає прівичну бархатність і робицця суровим та холодним. - І гостінніцу вашу, голуба моя, тоже харашо помню.
- Щаз усьо помінялося - бодро рапортує тіліфон. - Практічєскі всьо. І ремонт у нас капітальний, і директор новий, і культурна програма, і ціни очінь ліберальні. А яка в нас кухня, ви будете в восторзі.
- Та я в ньому до сіх пор. Як там той ваш суп називався де волоси з соплями плавали? Провансальський овощний?
- Це не соплі і волоси - обіжаєцця трубка. - Це італійські спагетті і болгарський йогурт. Гурмани очінь хвалять.Ви просто до екзотіческіх страв не привикли.
- А отой перепечений чорний хліб, з котрого я перед від'їздом наліпила коників і який Тузік з помойки їсти гнушався, це шо по вашому? Крутон по-лімбургські?
- З хлібом накладочка вийшли, пєкаря вже звільнили, душа моя - жебонить гостінніца. - Приїжджайте, ми вас хорошо кормить будем. Ніякої екзотіки, всьо традіционне. Бульйончик любите? А рибний супчик? А який наш повар борщик готує з сметаною і пампушками. А жарєна рибка, а шашлички, а грибочки. А погрєб у нас який. Луччі кримські вина.
- А настоящі є? Вальдуеро, шаблі, ріоха?Ну темпранільйо ілі негро пуркаре на крайній случай?
- Найдьом. Для вас всьо найдьом. У нас персонал обучений - найде, охладить, принесе. Хоть на пляж, хоть в номер, хоть в басейн.
- Так в Криму ж води нема, який басейн?
- Є вода, не слухайте пропаганду. У нашої гостінніци свій резервуар є. І цистерни. Даже опрєснітєль купили. Води хватить.
- А єслі не одна приїду - тоже хватить?
- Канєшно, мілая моя, бєзусловно. - (заінтєрєсовано) - А скільки ше вас буде?
- Ну - мила хіщно ухмиляється. - Є тут два мальчіка, тоже із животноводства. Но, вони, понімаєте, не такі як всі. В одному номері жити хотять, але чули шо у вас тут опасно.
- Ой та не смотріть ви ті кієвскі канали - возмущається гостінніца. - Там же сплошна пропаганда, кажуть шо у нас фашизм і срєднєвєков'є. У нас тут курорт, ми люди толерантні, всьо понімаєм. У нас папа діректора гей. І шофьор Коля тоже гей. А Дьомушка, наш спеціаліст по десертам вопше на Казантіпі морду краснодарскому діджею набив за якого-та італьянця. Та шо Дьомушка. У нас тут міністр одної автономної республіки два раза в год на нєдєлю з новим мальчіком приїздить. Прєдставляєте?
- Прєдставляю - вздихає кохана. - А потом він оставляє мальчіка в номері і папа діректора з шофьором і Дьомушкою його поочєрьодно жарять і відправляють на шашлик.
- Шо ви, як можна - ужасається трубка. - Чілавєка на шашлик.
- А так-то не та автономна республіка - облігчьонно вздиха кохана. - Тогда не страшно. Але ж у вас там воєнний режим, нє? Чечени з калашніковими, вертольоти, танки.
- То не у нас, то в городах - слєгка нєрвним голосом переконує рецепція. - А у нас тихо, як в мавзолєї. Охрана по периметру пляжа стоїть і перед готелем форпост. Надьожний контінгєнт.
- Огранічений?
- Да, но надьожний. Сплошні ветерани.
- Севастопольської оборони?
- Ага, воєнні. - (сривающімся голосом) - Ви ж приїдете, да?
- А расценкі в вас які?
- Триста гривень - і буде вам оллінклюзів на високий сезон. Хароша пропозиція, да?
- Хароша. Но 300 це як то мало. Як нащот п'ятисот?
- Лєгко, мілая моя. Ми вам такий номер організуєм. Тілівізор на всю стєну, балкон з відом на бухту, лічний масажист, нєдєля бесплатного фітнесу, екскурсія по городу на БееРДееМі...
- Беру - соглашаєцця кохана. - Як нащот задатка? Тища гривень підійде?
- Да, канєшно - радостно верещить тєлєфон. - Внє всякого сомнєнія.
- От і добре. Щаз сообщу вам номер свого щота і можете переводити.
На іншому кінці дроту западає тривожна мовчанка. Через дві хвилини слабий голос потєрянно інтересуєцця:
- Номер ВАШОГО щота?
- Звісно мого - з достоїнством одвіча любімая. - Ви мене тут одриваєте од дєл, зовете в зону воєнних дєйствій, кушати суп з соплями, пить дощову воду, жить под снайперським пріцелом і одним дахом з развратними госчіновніками і ізвращєнцем, котрий не пойми чим взбиває зефірний крем для десертів, платите мені за це жалкі 500 гривень в день і навіть не хочете проавансірувати мені білєти? Так не годицця, ви несамовито непослідовні. Ага, вот моя приватбанковска карточка...

Связь обриваєцця.

- Странні люди - скрушно констатує кохана. - За год еволіціонували з бундючних і наглих кацапів до воспитаних і услужлівих турків, а на дєнєжний вапрос і далі реагірують як зажравшіся совки. Де логіка?
- Нема - одвічаю я по хвилинному размишлєнію. - Це - Восток, о діамант моєї душі. Дєньгі там всігда були больним вапросом ібо за духовність не платять, а більше вони ні хєра не вміють.

Сонце повільно ховається за кам'яниці продовжуючи нєбрєжними мазками розставлять засмагу на дєццкіх личках і цілувать обнажонні руки та плечі панянок. В аромат сухого городського каменю та лежащого на столі букета тюльпанів незамєтно вплітаєцця єлє вловима нотка мокко. З відкритого вікна кав'ярні поволі снуються пурпурові нитки гарделівського танго.

Кохана мєдлєнно допиває кофій і замислено дивицця вдаль, вочевидь розважаючи об загадочній та непостіжимій душі Востока...

Якщо ти готовий допомагати лише ангелам, то ти не допоможеш ніколи нікому.
...держава – це кров і залізо
Свобода – це вістря мечів!

Поперед.Далі

Повернутись до Гумор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість