Президентський полк бачили?

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Флейм

pustomelyk
Member
Member

Re: Президентський полк бачили?

Повідомлення pustomelyk » 25 червня 2012 12:01

Adam
То ми з Вами ще й сусідами були? Довелось якось стадіон Металіст від снігу чистити. А от на матч на другий день вже не потрапив :cry:
Слава Богу, у Харкові я лише в учебці був. Служив у Шепетівці. У цивільному потреби не було, і так кожна собака один одного в обличчя знала і патрулі свої, не сховаєшся, впізнають.
Коли весь час у казармі за парканом, будь-яка різноманітність, навіть таке "свято" - в радість. У Харкові я б такій розвазі зрадів би.
А коли і так все навкруги обгасав і на одноманітність жалітись не доводиться, на свято організоване згори вже не хочеться. Саме через заорганізованість.
Волі хочеться! :D

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 25 червня 2012 12:29

Ну, майже сусідами: я прозодив службу на військовому аеродромі в Чугуєві. В самоволоку їздив до Харкова у прихованому цивільному, але дуже ризикував — між містами був лише одни автобусний маршрут, а багато офіцерів та прапорів мешкали в колишній столиці. Одного разу майже не схопили...
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Petro Bagmet
Member
Member

Повідомлення Petro Bagmet » 25 червня 2012 22:31

Та ще й безкоштовно реклямувати вкрадений риго аналами у народу "Укртелеком". Шо там вони кричали? "ОГО-ОГО!" ? :-)

Поперед.

Повернутись до Гумор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість