Лицьвынызм головного мозку

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Флейм

Алесь
Member
Member

Re: Дискусія про Литву/Білорусь

Повідомлення Алесь » 05 травня 2013 18:55

Прочитал на одном из форумов такую заслуживающую внимания мысль, название Вильни произошло от полабского Волина. Все согласные буквы в обоих случаях совпадают, -Вильня -Волин. Про то кто основывал этот город и кто был его хозяевами практически вплоть до передачи его Сталиным в 1939г. летувисам думается дискутировать особо и нестоит.

Изучая многочисленные документы о средневековой истории Вильни, польский исследователь Вацлав Студницкий вынужден был признать славянский характер столицы Литвы с момента её основания, хотя первоначально "ничтоже сумнящеся" расценивал свои выводы как нонсенс.
Он пишет:
"Может показаться парадоксальным, что место, известное своим польским патриотизмом и получившее название "умножитель польскости", выросло на руской этнографической почве, отличной от польской, но когдато более близкой к ней, чем к великороссийскому племени, называемому ранее московским. Трудно поверить, что этнографической основой города Вильны, литовской столицы, были не "литовцы", а элемент славянский."
Со своей стороны, нам остаётся напомнить о славянском характере(по крайней мере для того времени) самих исторических понятий Литва и "литвины", -в этом случае такие "парадоксы", имеющие субъективную природу, исчезают сами по себе.

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 06 травня 2013 14:21

Алесь

«Ох-ох-онюшки!» (с) :cry: :cry: :cry: . Істину глаголив Ян Флемінг: «Never say never» (с). Було в мене сподівання, що Ви, шановний пане Алесю, лишили форум у спокої, але ж ні. Тож доведеться і мені повернутися, бо Ви вже занадто велику порцію чергової фігні навикладали. З приводу літописів Вам вже добрі люди вказали, що не варто перекручувати їх «на користь тріумфу литвинізму». Але ж дещо лишилося начебто не «оскарженим», тож:

По-перше, скажіть, будьте ласкаві, де в цьому надзвичайно складному «берестяному» тексті з чотирьох (!!!!! :o) слів: http://gramoty.ru/index.php?act=full&id=602 вказівка на те, що згадана в ньому литва – це слов'яни?!?!!! А тим більше, вказівка на те, що йдеться про похід полоцького князя (щоб там академік Янін, за всієї поваги до нього, з цього приводу не думав)?!?!!!

По-друге, наведіть мені хоча б кілька прикладів слов'янських рунічних текстів/епіграфіки й т.п. «Велесова книга», даруйте, не розглядається (в ту саму піч, що й такі милі Вашому серцю «татіщевські джерела» :evil:). Мені просто цікаво, на підставі чого руни з печатки Міндовга ідентифіковані саме як слов'янські.

По-третє, «Список міст руських» датується аж ніяк не серединою ХІІІ ст. (знов відверта брехня :evil:), а кінцем ХІV – початком ХV ст., тож і «литовські міста» в ньому – міста в юрисдикції ВКЛ. І логіка Ваша (чи якогось з Ваших цитатників) – хибна, що демонструє віднесення в цьому самому списку подністровських «руських» міст до Болгарських та Волоських, себто таких, що знаходяться в юрисдикції Молдавського князівства.

Ну і традиційне, по-четверте, Ваша чергова «давня карта», де Полоцьке князівство = Літуанія як датується? Знов часом «усталеного ВКЛ»?

На цьому вкотре бажаю успіхів у трудах праведних на безмежній ниві воювання із вітряками :YesSir:. А може, таки, почати «вчити матчастину» (с), аби відвертим клоуном не виглядати в очах добрих людей?

Алесь
Member
Member

Повідомлення Алесь » 07 травня 2013 21:04

[quote="sinitsa"]Алесь

«Ох-ох-онюшки!» (с) :cry: :cry: :cry: .

Ну што вам "пераапранутаму" ва украінца другасу сказаць, павучыцеся спачатку у украінцаў мастацтву весьці дыялог калі на украінскім форуме. Абразы і іншая брыдота, -вас летувяеў звычайна лёгка пазнаць.

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 08 травня 2013 00:37

Алесь
Параноя, шановний пане, є страшна штука :yes:! Біда в тому, що чимала кількість людей, які «тусять» на цьому українському форумі, знає мене «в реалі», і навіть – уявіть собі – читали написані мною щирою українською мовою статті та книжки :P. Тож «мальчики кровавые»(с) литовського походження, котрі Вам всюди ввижаються – це симптом, даруйте :pardon:.
Ви вважаєте мій пост образливим :shock:?! Провів ревізію «брудних та лайливих слів» - результат невтішний: забрати назад із вибаченнями можу хіба що «клоуна» :pardon:, та й то – вкрай неохоче. Бувають ситуації, коли я забуваю про те, що мама з татом мене гарно виховали, і вживаю по відношенню до «опонентів» куди більш образливі визначення (зокрема, декотрих з «місцевих мешканців» мав нагоду називати ідіотами, олігофренами і такими іншими діагнозами з області клінічної психіатрії :sorry:).
На що ще Ви образилися? На слово «фігня»? Але ж воно - найбільш цензурне визначення того «контенту», котрим Ви старанно засмічуєте форум. «Відверта брехня»? Дик так воно і є. Знов «ругал ругательски» «татіщевські джерела» заразом з «Велесовою книгою»? А як же ж їх не лаяти :? ?!?!!! Ви із захватом цитуєте якогось «знавця» ХІХ ст., котрому що слов*яни, що етруски – однаково. А я маю це «проковтнути» :?? Вам взагалі відомо, що рунічна писемність – германська та тюркська – дві паралельні традиції (автору ХІХ ст. незнання цього можна пробачити, а от Вам – зась!)?
Втім, дозвольте зупинитися, бо знов наговорю «образливих та брудних слів». Ви на поставлені в попередньому пості питання відповідати будете? Чи обмежитеся черговою констатацією «підступів литовських спецслужб» :D? (До речі, Ви не оригінальні, моє «непатріотичне» ставлення до певних історичних та археологічних фантомів певні товариші вже розцінювали як співпрацю із іноземними спецслужбами, щоправда, не литовськими, а румунськими та болгарськими. Із такою кількістю "роботодавців" - тільки встигай крутитися :lol: :lol: :lol: )

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 08 травня 2013 01:12

Алесь
певна категорія українців, враховуючи певні ж особливості біографії полковника Коновальця, може сприйняти "звинувачення" в роботі на литовські спецслужби як "компліман" :)

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 08 травня 2013 12:22

Алесь

Офіційне попередження за засмічування форума й флейм. Без занесення до особистої справи поки що
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Алесь
Member
Member

Повідомлення Алесь » 09 травня 2013 01:15

[quote="sinitsa"]Алесь

Ну і традиційне, по-четверте, Ваша чергова «давня карта», де Полоцьке князівство = Літуанія як датується? Знов часом «усталеного ВКЛ»?

ГРАНИЦЫ САМОГИТИИ-ЛЕТУВЫ
И ЛИТВЫ-БЕЛАРУСИ
НА СРЕДНЕВЕКОВЫХ КАРТАХ
http://dodontitikaka.ucoz.com/index/gra ... akh_1/0-61

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 09 травня 2013 09:26

Алесь
Дякую. :beer:
На провокації, щодо Вас, не звертайте уваги. Не всі, що пишуть українською на цьому форумі, це українці. Беріть поправку на це.

Поясніть мені, звідки взялися поляки на цій території:
Зображення
Зображення
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 09 травня 2013 09:50

Случ написав:Не всі, що пишуть українською на цьому форумі, це українці.

Між іншим, це цілком відноситься до Вас! :D
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

один
Member
Member

Повідомлення один » 09 травня 2013 11:08

.
Востаннє редагувалось один в 24 травня 2013 17:28, всього редагувалось 1 раз.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 09 травня 2013 12:27

один

Це не флейм, це констатація факта. До речі, дуже характерно що один альтернативно розумово обдарований учасник форума потягнувся до іншого - ідіотизм не має національності :)
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 09 травня 2013 16:34

Chestnut
я все ж схильний думати, що справа таки в спільному ворогові, якого пан Случ пропонує в особі поляків

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 10 травня 2013 20:00

Chestnut
Та я дивлюсь, що не один я схиляюсь до народної мудрості з приводу "рибак рибака..." :D

kram

Та варіантів купа. Там ще німців і євреїв було повно, коротше - повний "Kill'em all" (с)

Алесь

"ПредчуЙствия меня не обманули" (с). ХVІ cт. Ок, все чудово, лишилася дрібничка: довести, що в ХІV-ХV "все було точно так" :D

Що з рунами-то слов*янськими? Бо з "берестою" та "Списком міст руських" все доволі очевидно :pardon:

Виталич
Member
Member

Повідомлення Виталич » 10 травня 2013 21:41

один написав:Про всяк випадок для п.Віталіча: такий підхід - це не націоналізм, це націонал-дебілізм. :bad:

Термин, единожды "испачкавшийся", стоит ли "стирки"?

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 10 травня 2013 22:40

Виталич
А как же "патриотизм - последнее прибежище негодяя"? При том, что Джонсон имел в виду нечто совершенное иное, чем нонешние эпигоны :)

Поперед.Далі

Повернутись до Гумор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість