Украинский монархизм

Модератори: Global Moderators, Реконструкція, Флейм

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 09 квітня 2009 23:47

так отож написав:
AppS написав:пропоную обрати монархиню і передавати трон тільки по жіночій лініі. буде оригінально і можна буде традиційність приплести - ну там образ берегині, жінки-матері і все таке.

Себто наступною берегинею буде Євгєнія Карр?

Анна Герман :lol:
Я сам собі Петлюра!

так отож
Member
Member

Re:

Повідомлення так отож » 10 квітня 2009 00:20

Гриціан написав:Анна Герман

В темно синій сукні з яскраво червоною сумочкою в руках, або в темно сірім пальті з яскраво зеленим боа по самі вуха постане серед монархів Європи наша королівна з села Колодруби Миколаївського району.

Мандрівник
Member
Member

Re:

Повідомлення Мандрівник » 10 квітня 2009 06:56

AppS написав:пропоную обрати монархиню і передавати трон тільки по жіночій лініі.
буде оригінально і можна буде традиційність приплести - ну там образ берегині, жінки-матері і все таке.

Гм, епоха українських фараонів? 8-)
А що, свіжачок і досить орігінально!
Якщо ти готовий допомагати лише ангелам, то ти не допоможеш ніколи нікому.
...держава – це кров і залізо
Свобода – це вістря мечів!

Мандрівник
Member
Member

Re:

Повідомлення Мандрівник » 10 квітня 2009 06:57

Гриціан написав:Анна Герман :lol:

:o
Якщо ти готовий допомагати лише ангелам, то ти не допоможеш ніколи нікому.
...держава – це кров і залізо
Свобода – це вістря мечів!

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 10 квітня 2009 07:21

Джур написав:Ну які гетьмани, диктатори, монархи? Виходить, що замість лікування захворювання горла, требя голову відтяти

Не треба жахливих гіпербол і гучних слів. Так, "монархія". Ви казали в нас не було досвіду - і я і Мандрівник Вам гетьманат нагадали. Можу нагадати і плани Хмельницького щодо передачі гетьманської булави насліднику. І в нього вистачило би авторитету це втілити. Але перший випадково загинув, а другий трохи не в собі був.

Джур написав:Ще раз не ображайтеся, але щоб Верховна Рада була нормальною, треба не по форумам базікати, та якусь віртуальну реальність видумувати, а діяти, вимагати, вести роз`яснювальну роботу серед електорату

Я акцентую - свою позицію і роз'яснювальну роботу проводжу не на одному форумі, а на кількох. Та й у реальному житті. Коротше, всюди де можна. Претензії можна висловлювати тільки до тих депутатів, яких обираєш, чиї обличчя фігурували у передвиборчій компаніі, які мають громадські приймальні і працюють. Тобто - на місцевому рівні. А щодо Верховної ради я вже висловився - вона геть не треба. Крапка. Кожні 5 років папірець із 20-ма найбільш гострими загальнодержавними питананнями кожному громадянину від 18 років і - будь ласка до кабінки... Все!

Джур написав:якщо бажаєте, стати сучасним апостолом релігії під назвою "незалежна, заможна й сильна Україна", а не перекладати відповідальність на якогось видуманого монарха чи то диктатора.

"Одна справа вірити в Бога і зовсім інша - слухати попа" © В. Горобець ("Перепльот") Ви гапонствуєте, чи дійсно не розумієте про шо Вам кажуть?

Джур написав:А якщо він не виправдає сподівань, що видумувати новго "героя", хто візьме на себе відповідальність за бездіяльність всіх інших?

З однієї людини легше чогось вимагати, ніж із тисячи... а для нагадування є історія. І відповідальність на законодавчому рівні. І чом би й не з монарха також? :yes:

Джур написав:не треба чекати чогось, сво долю треба брати в свої руки! Я не закликю до революцій чи переворотів, а лише натякаю на те, що треба робити щось, щоденно й малими кроками, але йти, а не вигадувати чогось, що аж ніяк, ну з ніякого боко, не можливо!

От і будь ласка! На місцевому рівні - рілля не орана! Докладайте зусилля. Цей рівень значно ближче до наших осель. Отут дійсно і подивимось хто чого вартий. А в нас розмова про горище... :) Кого лякає чи викликає відразу слово "монарх" чи "гетьман" - будь ласка подумки міняйте його на "координатор", чи "адмін" - спрацює. :lol:

P.S. Усі наші біди від рюмсання і скиглення. Тільки повний дурень не плюнув цим в українців. І саме відсіля в нас проблеми. Кадрова політика від низу і догори.
"Шурік, ето же нє наш мєтод" © "Поймі студєнт, сєйчас с людьмі нада помякше" © От з чого все пішло! Наробив дурниць - звільнили, а то як "шкода", отримав папірець "за власним бажанням" і покотилось... А тре було вовчого квитка в зуби! Те ж саме із смертною карою - от шкода людей, тре відмиінити, а люди нахабніють! Їм не подобається система "батога і праника", їм тільки "праник-праник" подавай... Я не кровожерлива людина, і не пропагую стріляти, але каторга на уранових копалинах - файний замінник! Та й Чорнобиль ремонту чекає...
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

Штабс-капитан
Member
Member

Повідомлення Штабс-капитан » 10 квітня 2009 07:34

Віктор написав: Я не кровожерлива людина, і не пропагую стріляти, але каторга на уранових копалинах - файний замінник! Та й Чорнобиль ремонту чекає...

Думаю, сударь, это также перебор. :no:
Главное в законе не санкция, а объём и качество диспозиции, т.е., как говорил М. Драгоманов, закон не должен рубить, он должен ограждать. :)
Віктор написав:На місцевому рівні - рілля не орана! Докладайте зусилля.

Абсолютно согласен! Есть желание - вперёд!... Другое дело люди не захотеть могут... :oops:
Честь имею, господа.

Віктор
Member
Member

Повідомлення Віктор » 10 квітня 2009 07:41

Штабс-капитан написав:Думаю, сударь, это также перебор.

Ну от знову крайнощі! Хто Вам, шановний, сказав, що я закликаю це робити у масовому порядку, "за трі колоска"? Це вища міра, бо ж ми відмовились від смертної кари. Звісно тре градація і різні види покарань. А "перебор" це - штраф у 17 гривень за людське каліцтво. І до речі, щоб вони працювали треба з карних органів чистку і починати. Отоді вони почнуть шевелитись. І працювати. Ще непогано - "пораженіє в правах". Принаймені "капелюхові злодії" у політику не полізуть...
Пам'ятай про Крути, атакуй першим!

Vold
Member
Member

Re:

Повідомлення Vold » 10 квітня 2009 09:26

AppS написав:пропоную обрати монархиню і передавати трон тільки по жіночій лініі.
буде оригінально і можна буде традиційність приплести - ну там образ берегині, жінки-матері і все таке.

"Юльку на царство!"..)) а щo? от якраз жінки-монархи мають шанс..
"...а мені пофіг де твоя тюбетейка!.."

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 10 квітня 2009 09:36

так отож написав:

В темно синій сукні з яскраво червоною сумочкою в руках, або в темно сірім пальті з яскраво зеленим боа по самі вуха постане серед монархів Європи наша королівна з села Колодруби Миколаївського району.

:lol: :lol: :lol:

Еще нужно было добавить: "...шаркающей походкой кавалериста"! :D
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Штабс-капитан
Member
Member

Повідомлення Штабс-капитан » 10 квітня 2009 17:14

Віктор написав:А "перебор" це - штраф у 17 гривень за людське каліцтво

Не могу не согласиться. Такое можно только у нас...
Честь имею, господа.

Володимир Мороз
Member
Member

Re:

Повідомлення Володимир Мороз » 10 квітня 2009 20:48

так отож написав:

А ось насміхатися з Колодрубів не варто - це ж колишній комарнівський район, Комарнянщина, а традиція гласить:

ЗАСПІВ

Хто з Братства не знає околиць Комарна,
Де села чистенькі і добрі дороги,
Де дівчина кожна, як квіточка, гарна,
А хлопець у хлопця, як явір розлогий!

Де знайде, хто вміє, ліси вікодавні,
Поляни таємні, печери понурі,
Останки окопів, могили преславні,
Розвалені башти, розкинені мури!

В такій то країні, на скелі високій,
Де вітер з орлами веде розговори,
Красується замок, грізний, бистроокий
І пильно сторожить і доли і гори.

Шуміли довкола бурхливі століття,
Татарські негоди, турецькії громи,
Та замок не дався, продержав страхіття
І спас аж донині лицарські хороми.

Який же це замок - спитаєш цікавий,
- Що досі дід Хронос його ще не згладив?
Це славна із сили, а сильна зі слави
Родинна садиба князів Скоропадів.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 квітня 2009 21:10

Десь, я цей опус бачив... а згадав! діаспорні штучки. Там ще лицарі залізної остроги фігурують. Ні це явно не про пані Герман. 8-)
Я сам собі Петлюра!

Володимир Мороз
Member
Member

Повідомлення Володимир Мороз » 10 квітня 2009 21:13

Це міжвоєнний період, в діаспорі трохи перероблено і видано. А хіба Герман на квіточку не тягне? Поки на \"Свободі\" віщала, її за калабанею любили :P

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 квітня 2009 23:04

Я тую Слободу навіть в часи наймахровішого припадку націоналізму слухати не міг. Таке враження, що віщання розраховане виключно на загублені в лісі хутори з партизанами в льосі. Але Герман на фоні коньюктури ше нічо. Принаймні не ріже вухо суржиком.
Я сам собі Петлюра!

так отож
Member
Member

Re:

Повідомлення так отож » 10 квітня 2009 23:37

Володимир Мороз написав:А ось насміхатися з Колодрубів не варто

Ви маєте підозру що хтось зі Скоропадських залишив свій слід у генетичному коді Стецьків так би мовити неправоложно?

Поперед.Далі

Повернутись до Гумор

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість