Сервер TeamSpeak 2

Модератори: Денис, Global Moderators

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Сервер TeamSpeak 2

Повідомлення Денис » 03 жовтня 2007 17:52

Наразі у полку ще немає свого власного серверу TeamSpeak 2
(Якщо хтось не знає- це програма на зразок Skype, для переговорів між гравцями під час польоту через Інтернет).

Тому, у якості постійного пропоную використовувати кімнату на нижчевказаному сервері(там є можливість створювати власний канал зв`язку).Недоліком є те, що коли гравець від`єднюється від серверу, то і кімната зникає...
Але полку потрібне \"постійне місце проживання\", тому пропоную роквартируватися саме там.

Тому, коли у нас будуть польоти полком(не має значення на якому сервері), ми будемо створювати там канал зв`язку =UPA= із паролем що висилатиметься у приватних повідомленнях членам полку та тим, хто напише про бажання політати з нами у цій гілці форуму(для того, щоб нас не \"слухали\")

Адреса серверу TeamSpeak2:
marge.cnews.ru Паролю нема
А пароль для входу в кімнату розсилається у приватних повідомленнях ЛИШЕ членам поку.

Кого образив- вибачайте :wink: Після заходу на сервер, член полку обирає(або створює власноруч) канал =UPA=
(звуковий кодек- Speex 12,3 Kbit) і пише пароль, який він отримав після реєстрації на форумі у приватному повідомленні. Все.
Зображення

PS Якщо хочете політати разом із полком- реєструйтесь на форумі, пишіть \"заяву\", (що хочете літати із нами та просите вислати пароль) у цій темі,- надішлю пароль у приватному повідомленні... :wink:
Востаннє редагувалось Денис в 22 березня 2008 22:30, всього редагувалось 9 разів.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:27

Завантажити програму можна тут:
ftp://ftp.freenet.de/pub/4players/teams ... 2_2032.exe

Що таке TeamSpeak?

TeamSpeak це програма створена для можливості людей говорити один з одним через інтернет. Вона має клієнтську програму і серверну програму. Клієнтська частина програми необхідна саме для того щоб говорити один з одним, однак для того щоб зробити це, вам знадобиться серверна частина програми, що з'єднує користувачів (так скажемо місце зустрічі). Незважаючи на те що, TeamSpeak 2 має багато опцій, не лякайтеся і використовуйте його. Якщо ви хочете поговорити з вашими друзями ви можете просто приєднатися і говорити, це дійсно просто! Якщо ви учасник команди або співдружності і вам потрібні більш розвиті функції: то TeamSpeak пропонує велике різноманіття функцій для точного регулювання ваших переваг особливо якщо ви маєте потребу в них!
Інше, що заслуговує згадування, особливістю є те, що це межплатформенний додаток. Є в наявності клієнтські і серверні додатки для ОС Linux і Windows. Вони цілком межплатформенно сумісні.

Що необхідно для Team Speak 2?
Мінімальні вимоги для клієнтської частини для ОС Windows
- ОС Windows 98 або старше
- Комп'ютер Pentium 166 мгц
- 64 Мб ОЗУ
- 6 Мб вільного місця на диску
- Direct 8.1 (доступно на http://www.microsoft.com)
- Інтернет з'єднання або ЛС
- Полнодуплексная звукова карта
- Мікрофон (якщо ви хочете говорити, а не тільки слухати)
Мінімальні вимоги для клієнтської частини для ОС Linux
- Дисртрибутивная ОС Linux
- Комп'ютер Pentium 166 мгц
- 64 Мб ОЗУ
- 10 Мб вільного простору на диску
- X сервер (такий як XFree86)
- Інтернет з'єднання або ЛС
- Полнодуплексная звукова карта
- Мікрофон (якщо ви хочете говорити, а не тільки слухати)

З'єднання (Connect)

Для того щоб почати говорити з вашими друзями або колегами вам необхідно приєднатися до сервера. Відкрийте меню “З'єднання” (“Connection”) і натисніть клавішу “Приєднатися” (“Connect”).
Ваша локальна адресна книжка усе ще порожня, але ми можемо додати сервер сюди. Натисніть праву кнопку миші в білій лівій секції і виберіть “Додати сервер” (“Add server”). Ви можете назвати сервер тяк як вам подобається. Після цього “Мітка” (“Label”) покаже вам ваше попереднє, обране ім'я. Тепер заповните, у зазначеному полі, адреса сервера, що може бути в одному з двох видів: IP номер (217.196.165.91:8767). Порт сервера звичайно не потрібно при заповненні. Однак якщо хост сервера має безліч серверів, вам необхідно вказати порт, необхідний для приєднання, після адреси сервера випливає двокрапка і номер порту :portnumber (тому що це показано на прикладі іменованої адреси сервера з номером порту вище). Після цього вам потрібно вибрати ваш позивний у розділі “Позивний” (“Nickname”). Вам необхідно заповнити всі поля. Якщо ви вибрали галочку “дозволити серверові призначати позивні” “allow server to assign nickname”, у цьому випадку ви одержите ім'я наприклад як “guest01”.
Якщо сервер закритий паролем, вам необхідно заповнити відповідне поле “Password”. Коли ви маєте багато тайм-аутів на лінії (небажані роз'єднання від сервера) відзначте галочкою “Автоматич. приєднання” “Auto-reconnect”.
Коли вас заздалегідь зареєстрували на сервері за бажанням ви можете заповнити ваше ім'я (Login Name) і пароль користувача (User Password) (Важливо: нічого не заповнюйте якщо заздалегідь вас не зареєстрували на сервері). Не забудьте відзначити галочкою опцію “Зареєстрований” “Registered” і заповнити позивний (Nickname)! Також ви можете заповнити ваш спеціальний канал або підканал якщо ви бажаєте приєднатися до нього відразу (за бажанням заповните пароль для підканала якщо це потрібно). Після цього натисніть кнопку “З'єднати” “Connect” унизу.
Якщо усі було зроблено правильно, ви з'єднаєтеся із сервером. Ви повинні побачити своє ім'я з із зеленою лампочкою перед ним.
Востаннє редагувалось Денис в 01 листопада 2007 02:35, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:32

Установки Входу/Виходу Звуку (Sound Input/Output Settings)
Рівень виходу (як голосно ви чуєте розмову інших) клієнтської частини програми TeamSpeak може бути встановлений за допомогою повзунка Рівень голосності Виходу (Output Volume). Пересуваючи повзунка вправо ви робите всі звуки голосніше, уліво - зменшуєте голосність.
У програмі Teamspeak2 є 2 способи спілкуватися зі своїми друзями. Перший спосіб називається говорити при натисканні (Push to talk). Це означає що ви натискаєте й утримуєте визначену кнопку, якщо ви хочете говорити з ким-небудь. Інший спосіб - це запуск передачі голосом (Voice Activation). Це означає що програма Teamspeak буде автоматично передавати голос вашим друзям, коли програма “чує”, що ви говорите. Ви можете вибрати один із двох способів передачі голосу. Якщо ви виберете говорити при натисканні (Push to talk), натисніть кнопку Установити кнопку (Set button), щоб призначити клавішу. Клавішу яку ви вибрали, після натискання з'явиться на екрані. Усякий раз коли ви хочете говорити, ви натискаєте на цю клавішу. Якщо ви хочете використовувати іншу клавішу, натисніть кнопку Очистити (Clear) і повторіть попередні кроки.
Якщо ви хочете використовувати Активация голосом (Voice Activation) - виберіть опцію. Нижче цієї опції знаходиться повзунок з Рівнем активації голосом (Voice activation level) яким ви конфигурируете для досягнення оптимальної голосності звуку. Якщо ви передвинете повзунок у крайнє ліве положення, програма Teamspeak буде передавати все як тільки ви зробите який-небудь легкий звук, навіть якщо ви будете шепотіти, ймовірно ви будете передавати своїм друзям увесь час, навіть не знаючи про це. Якщо ви передвините повзунок у крайнє праве положення вам буде потрібно кричати, щоб програма Teamspeak щось передавала.
Ви можете зробити локальний тест, щоб перевірити свої установки і кодеки. Виберіть кодек з меню і потім натисніть кнопку Активізувати режим локального тесту (Activate local test mode). Коли ви щось говорите, те загоряється зелений індикатор передачі. Тестуємий буде чути свій власний текст. Ця функція дуже зручна для перевірки ваших установк Активації голосом (Voice Activation). Ви можете точно відрегулювати установки в режимі кільця петлі входу і виходу. Якщо ви знайшли, що Рівень активація голосом (Voice activation level) занадто активний у Windows (різниця між передачею увесь час і мовчанням увесь час, всего один розподіл по шкалі повзунка) в мікшері Windows зробіть рівень входу вашого мікрофона більше.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:34

Опції (Options)

•Закладка Звукові прилади (Tab Sound Devices)

Програма TeamSpeak автоматично визначить які записуючі пристрої є на Вашому комп'ютері. Вони будуть представлені в списку меню Налаштування (Settings) --> Опції (Options) -->Закладка Звукові прилади (Sound Devices) у рамці Пристрою (Device). Тут ви можете вибрати свій улюблений пристрій. Спробуйте методом проб і помилок, що працює краще у вас. Помітьте, що якщо ви маєте тільки 2 опції (одна з них називається “primary driver....”) це не означає, що одну ви вибирали.
У цьому діалоговому вікні ви також можете побачити який вид запису ви використовуєте. Існують два види запису: Wave або Direct Sound. Перший в основному надає кращу якість звуку і відносно незначні затримки (у залежності від якості вашої звукової карти). За замовчуванням встановлений Direct Sound. Коли ви переключаєтеся між цими двома видами необхідно перезапустити програму TeamSpeak (коли ви одержуєте повідомлення про помилку) для того, щоб вона працювала належним образом.
DirectSound має повзунок, що керує розміром буфера дискретизації. Коли він у крайнім лівому положенні програма має найменші затримки (один може чути іншого за найменьший проміжок часу). Коли повзунок у крайнім правому положенні, ви будете мати ту саму якість і тимчасові затримки, як при Wave виді запису. Коли співрозмовники на вашому сервері скаржаться, що ви передаєте “шум” але чуєте ви їх прекрасно, ви ймовірно використовуєте вид запису - DirectSound. Спробуйте пересунути повзунок до середини або до правої позиції. У більшості випадків це здається вирішує цю проблему (ця проблема виникає, тому, що не всі звукові карти здатні дискретизувати дійсно короткі шматочки звуку, за допомогою повзунка в середньому або в правому положенні, вибірка стає більше і проблема вирішується).
Замітка: користувачам ОС Windows XP в основному бажано використовувати Wave вид запису. Користувачі ОС W98 повинні використовувати DirectSound. Якщо ви маєте звукову карту у вигляді звукового чіпа, (звукова карта вбудована у вашу системну плату) і співрозмовники не чують вас на сервері, але ви чуєте їх прекрасно, найбільш імовірно, це через те, що ваша звукова карта не сумісна з записом у 16 бітній дискретизації (незважаючи на те, що виробник заявляє, що вона може це робити). Звичайно, ми знайшли рішення для цієї проблеми і ви можете поставити галочку у полі, названому Примусити до 8 бітного запису (Force 8 bit recording), для забезпечення сумісності.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:36

•Закладка звукові повідомлення (Tab Sound Notifications)

Програма TeamSpeak має великий набір звукових повідомлень. Усі вони в більшому ступені очевидні і не жадають пояснень. Повзунок голосності праворуч керує, як голосно ці повідомлення будуть відтворюється, коли відбудеться якась подія. Ці звуки стандартні. Якщо ви захочете використовувати свої власні звуки, ви можете просто вибрати подію і заповнити ім'я фалйа, що буде програватися (за допомогою кнопки (...) ви можете продивитись зміст свого комп'ютера для пошуку файлу). Ви можете перевірити файл на цілісність, натискаючи кнопку Перевірити файл (Check File). Якщо ви вирішите, що цей файл не досить гарний, ви можете повернутися до первісних звуків, натиснувши кнопку За замовчуванням (Default).
Якщо вам набридли всі ці озвучені події, ви можете поставити галочку Скасувати всі звуки (Disable all sounds).

•Закладка Пропускна здатність (Bandwidth)

У цій закладці ви можете встановити пропускну здатність, клієнтської програми TeamSpeak. Ви можете установити 6 Кілобит (6 Kilobits) для найменьшей пропускної здатності або необмежене (Unlimited) для неурізаного використання пропускної здатності. Помітьте, що 6 Кілобит це самий необхідний мінімум для роботи клієнтської частини (найменьший кодек, Celp 5.1, використовує близько 6 Кілобайт у секунду; менше або більше). Якщо канал, вашого сервера, використовує 16.4 кілобит вам необхідно буде установити пропускну здатність 17 Кілобит для того щоб клієнтська частина програми могла приймати і передавати звук. Це функція призначена для користувачів з низькою пропускною здатністю, що хочуть урізати свою пропускну здатність. У поточній структурі побудови програми TeamSpeak, якщо безліч співрозмовників на вашому каналі говорять, пропускна здатність буде подвоєна (якщо 2 співрозмовника говорять у те саме час) або потроєний (якщо 3 співрозмовника говорять одночасно). Якщо ви виявляєте лаги під час гри, при запущеній програмі TeamSpeak, ви можете зменшити пропускну здатність. У більшості випадків корисно установити обмеження на пропускну здатність Відправлення (Upload), встановите це поле на першому великому числі кодека, що використовується на вашому улюбленому каналі (для кодека GSM 16.4, поставте значення рівним 17 kbits). Небагато експериментуючи, ви знайдете оптимальні установки для себе.
У двох випадаючих меню ви знайдете стандартні значення, проте ви можете ввести своє улюблене найбільше обмеження попускної здатності. Коли ви вводите значення, пропускна здатність у Кілобайтах буде відображатися праворуч. Клацніть по кнопці Ok, щоб закріпити зміни або кнопку Скасування (Cancel) для скасування операції.

•Закладка Інше (Tab Other)

Ви можете спробувати скасувати пряме введення (Direct input), коли ви виявляєте проблеми з призначенням клавіш у грі. Якщо ви не хочете використовувати функцію “наодинці” поставте галочку у полі Блокувати функцію наодинці за замовчуванням (Block Whispers by default). Ви можете установити Ім'я гостеве за замовчуванням (Default guest nickname).
Якщо ви хочете бачити іконку, ви можете поставити галочку.
Коли ви зштовхнулися з “не ясними” звуками, що клацають, під час гри (на приклад: коли ваш твердий диск показує деяку діяльність) поставте Пріоритет процесу (Process Priority) у положення Найбільше (High) і запустите знову програму TeamSpeak. Якщо ви всі правильно зробили ви більше не повинні зштовхнутися з цими звуками, що клацають. Якщо ви володієте GameVoice, ви можете використовувати її, але для цього поставте галочку навпроти Давати можливість апаратної підтримки GameVoice (Enable GameVoice hardware support). Якщо ви не маєте подібного роду пристроїв, залишіть це поле порожнім. Якщо ви зштовхнулися з проблемами в програмі TeamSpeak ви можете вибрати радіокнопку в клієнтській частині і протоколювати всі дії.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:37

Розглянемо меню Канали (Menu Channels)

•Переключення між каналами (Switch To Channel)
Якщо сервер, до якого ви підключилися, має безліч каналів ви можете скористатися цим пунктом меню, щоб переключатися між підсвіченим, вами каналом. Подвійний клік мишею на найменуванні каналу дає той же ефект.

•Створення каналу (Create Channel)

Якщо сервер наділив вас достатніми повноваженнями, ви можете створювати канали на сервері. Після цього клацніть на відповідному пункті меню представленому в діалоговому вікні. Ви повинні заповнити поле для найменування каналу. За бажанням, ви можете вибрати предмет обговорення (Topic) для свого каналу (який з'являється в правій частині для всіх співрозмовників, що приєдналися до вашого каналу). Можливістю установки і настроювання каналу, а також його створення, визначені ви в повноваженнях на сервері. Якщо ви хочете дозволити це тільки вибраним персонам у своєму каналі, ви можете встановити пароль. Кожен канал який ви створюєте може використовувати різний кодек, виберіть кодек для обслуговування ваших потреб (це в основному вихідна пропускна здатність, для приклада: якщо хост сервера програми TeamSpeak має досить пропускної здатності, ви можете вибрати один з GSM кодеков; якщо ви хост із DSL з'єднанням з 256 кілобітным потоком і ви хостите більш ніж 14 чоловік для того щоб було краще, використовуйте один з CELP кодеков). В області опису ви можете надрукувати повідомлення для свого каналу, до відвідувачів про що і для чого ваш канал. Це можуть бути останні новини (обмежено 4095 символами). У полі Максимум користувачів (Max. Users) ви можете встановити максимум користувачів припустимих у вашому каналі. Якщо ви хочете, щоб ваш канал зареєстрований, поставте галочку навпроти Зареєстрований (Registered) (це означає що він залишиться на сервері постійно, у противному випадку канал зникне після того, як останній співрозмовник залишить зазначений канал). Якщо ви поставите галочку в поле Модеруємий (Moderated), то тільки специфічні користувачі які мають право “Голосу” (“voice”) можуть говорити у вашому каналі, всі інші можуть тільки слухати. Право говорити може бути дано персонам з відповідними повноваженнями.
Якщо ви поставите галочку Під канали (Sub-Channels), ви зможете створювати під канали у своєму каналі. Це стає зручно, коли ви маєте велику команду в грі, що повинна мати більш ефективний зв'язок, якщо вона поділяється на групи. Якщо ви поставите галочку в поле за Замовчуванням (Default) ваш канал стане як канал за замовчуванням, це означає, що це перший канал у який потраплять люди, коли приєднаються до вашого сервера (звичайно якщо вони не вказали вибраний канал при з`єднанні). Коли ви закінчили з всіма опціями, ви можете натиснути кнопку Створити Канал (Create Channel) для того щоб зробити канал або Скасування (Cancel) для скасування каналу.
Зображення
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Повідомлення Денис » 01 листопада 2007 02:38

•Створення Під-каналів (Create Sub-Channel)

Ця функція дозволяє користувачам з достатніми повноваженнями створювати підканали. Ви повинні дати своєму підканалу ім'я. У залежності від встановлених повноважень на сервері тільки особи з відповідними правами можуть створювати підканали. Ви можете встановити тему обговорення для свого підканалу в розділі Тема (Topic). У поле опис (Description) ви можете додати повідомлення для людей, що приєднаються до підканалу. Якщо ви хочете обмежити число співрозмовників що дозволяють приєднуватися до вашого подканалу, встановить кількість у поле Максимум користувачів (Max. Users). Коли ви завершите, натисніть на клавіші Створити канал (Create Channel) для створення під-каналу або Скасування (Cancel), щоб скасувати під-канал.

•Редагування каналу (Edit Channel)

В основному ця функція дозволяє вам редагувати, існуючий канал. Вона в точності така ж як функція Створити канал (Create channel) за винятком однієї речі. Вона має поле Порядок (Order) (праворуч від Максимум Користувачів (Max Users)) який дозволяє вам упорядковувати канали. Якщо каналу дане значення 0, він буде вгорі списку каналів сервера. Канали з однаковим значенням (для приклада за замовчуванням значення 3200) будуть відсортовані за алфавітом.

•Видалення каналу (Delete Channel)

Ця функція видаляє підсвічений (виділений) канал. Перед повним видаленням, з'явиться спливаюче діалогове вікно. Клацніть по кнопці Так (Yes) якщо ви цілком упевнені, і кнопку Немає (No) у противному випадку.

•Відправлення текстового повідомлення в канал (Send Text Message to Channel)

Ви можете відправити текстове повідомлення в канал (прекрасна можливість, коли вам для прикладу необхідно передати складне посилання URL). Спершу, клацніть по каналі в який ви хочете відправити повідомлення, у противному випадку ви відправите повідомлення в канал який підсвічений або в якому ви знаходитеся. Потім клацніть на Відправити текст у канал (Send Text to Channel). З'явиться нове вікно з найменуванням каналу у верхній частині, до якого ви посилаєте своє повідомлення. Ви можете надрукувати повідомлення (до 255 символів) у поле Повідомлення (Message). Якщо ви хочете відобразити своє повідомлення іншим кольором, відмінним від стандартного чорного, ви можете змінити його в пункті Колір (Color). Посилання, які починаються з http:// будуть доступні для переходу. Коли ви закінчите, клацніть по кнопці (Ok) для посилки повідомлення в канал, який ви вибрали, або Скасування (Cancel) для скасування повідомлення. Вам необхідні відповідні повноваження, для того, щоб ви могли зробити це.
Зображення
 

AtamaN
Member
Member
 
Повідомлень: 5
З нами з:
16 листопада 2007 17:48
Звідки: м. Київ

Повідомлення AtamaN » 16 листопада 2007 18:35

Я вже давній користувач форумів Київського ВПК та Харківського Кожедуб. І там дуже ретельно все описано і пережовано ВІРТУАЛЬНИМИ ПІЛОТАМИ. Чому при описі налаштування клієнта не використовуєте скріншоти або ссилки на вже існуючі теми на інших форумах. Це дуже наглядно і полегшує процес.
Мені це нагадує \"винахід веломашини\".
В бой идут одни старики
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Re:

Повідомлення Денис » 16 листопада 2007 21:55

AtamaN написав:Я вже давній користувач форумів Київського ВПК та Харківського Кожедуб. І там дуже ретельно все описано і пережовано ВІРТУАЛЬНИМИ ПІЛОТАМИ. Чому при описі налаштування клієнта не використовуєте скріншоти або ссилки на вже існуючі теми на інших форумах. Це дуже наглядно і полегшує процес.
Мені це нагадує "винахід веломашини".

Ну, по-перше це і є інформацыя з "іншого форуму"
а по-друге...нашо там скріншоти? :D що може бути ще не ясно після такого роз*яснення? :wink:
Дайте, будь ласка, посилання на УКРАЇНОМОВНУ інструкцію із скріншотами! Буду дуже вдячний :wink:
Зображення
 

AtamaN
Member
Member
 
Повідомлень: 5
З нами з:
16 листопада 2007 17:48
Звідки: м. Київ

Повідомлення AtamaN » 17 листопада 2007 02:49

Навіщо Вам зв язок в ТС якщо Ви літаете з зовнішніми видами на полегшених налаштуваннях серверу. Це зайве.
Зв я зок потрібен тій парі яка виконує складну задачу та приміняє якусь тактику. А з зовнішніми видами на необмеженим БК стріляй собі наліво та на право.
В бой идут одни старики
 

Аватар користувача
Денис
Member
Member
 
Повідомлень: 1198
З нами з:
01 травня 2006 13:46
Звідки: Київ

Re:

Повідомлення Денис » 20 листопада 2007 00:07

AtamaN написав:Навіщо Вам зв язок в ТС якщо Ви літаете з зовнішніми видами на полегшених налаштуваннях серверу. Це зайве.
Зв я зок потрібен тій парі яка виконує складну задачу та приміняє якусь тактику. А з зовнішніми видами на необмеженим БК стріляй собі наліво та на право.

нє...ну ви вже нас взагалі за лузерів вважаєте...який необмежений БК? :lol:

Та й хіба Тім спік тільки для тактики-стратегії треба? А поговорити про життя-буття? :wink:
Зображення
 

AtamaN
Member
Member
 
Повідомлень: 5
З нами з:
16 листопада 2007 17:48
Звідки: м. Київ

Повідомлення AtamaN » 20 листопада 2007 22:22

для цього користуйтеся СКАЙПОМ. ТС це виключно для переговорів під час гри.

Я сам пройшов через школу ВПК і колись теж мені незрозуміло було навіщо цей повний реалізм. Мене переубідили поважні пілоти які з часом були мохми вчителями.
Я зараз сам виступаю в ролі інструктора і неможу собі представити гру з зовнішніми видами. Це просто нецікаво і дуже обмежує можливості при стратегічних маневрах.

Я незнаю як Вам пояснити, але повірте мені що з часом ті хто навчиться будуть отримувати задоволення, а ті хто ні.. ЗНАЧИТЬ ТО НЕ ВАШЕ і грайте в контру.
В бой идут одни старики
 

jaga_jago
Member
Member
 
Повідомлень: 2
З нами з:
03 лютого 2008 16:21

Повідомлення jaga_jago » 15 лютого 2008 14:33

зовнішній вигляд, це, як неправильна постановка пальців у піаніста. звикне, перенавчитися буде важко.
 

Аватар користувача
Nesamovytyj
Member
Member
 
Повідомлень: 61
З нами з:
17 листопада 2007 18:34
Звідки: Київ

Повідомлення Nesamovytyj » 15 лютого 2008 19:14

ми вже літаємо без ЗВ. Так що тема вичерпана :twisted:
Слава Україні!
 

Аватар користувача
Nesamovytyj
Member
Member
 
Повідомлень: 61
З нами з:
17 листопада 2007 18:34
Звідки: Київ

Повідомлення Nesamovytyj » 16 березня 2008 12:45

У мене питання по ТС? Я коли говорю то сам себе чую Як це прибрати. Дуже заважає. І ще одне як перевірити чи не фонить у мене мікрофон. бо ост часом кажуть що мене погано чутно.
Слава Україні!
 

Далі

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість