Джойстики та клавіатура

Модератори: Денис, Global Moderators

Nesamovytyj
Member
Member

Джойстики та клавіатура

Повідомлення Nesamovytyj » 03 грудня 2007 23:19

Слава Україні! Після перших польотів у інететі зрозумів обмеженість своїх пристроїв вводу :cry: . І в звязку з цим прошу обмінятись досвідом і відповісти на такі запитання:
1.У кого якій джойстик? Які налаштування джойстика та кнопок на ньому? В чому його переваги та недоліки? Якій би джойстик ви би порадили (або хотіли) придбати? (Може хтось знає де подешвше придбати в Києві)
2. У кого яка загалом розкладка клавіатури-миші? В чому відміність від стандартної?

Наприклад у мене зараз Логітех Атак3 . немає обертаючого момету у джойстика в цьому його головний мінус. немає хатки
Клавіатура загалом стандартна тільки тримера поставлені на стрілочки. роздивляюсь навколишній простір мишею на кнопках миші наближення, віддалення та центрування огляду ( під час гри з ШІ (штучн інтел) там було керування педалями , зараз перевів на кнопки джойстика) %)
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 04 грудня 2007 23:17

Моя порада:
почекати місяць-другий, назбирати грошей і купити девайс, який прослужить 5 років не менше!
Серед таких я можу порадити:

Thrustmaster Top Gun Afterburner II ціна-350грн.
користуюсь цією моделлю із 2003 року! машина-звір
Є ручка керування двигуном, на якій є педалі-качалка керування рулями напрямку.
Кнопки програмуються(шифт)
таким чином можна керувати літаком, не відриваючи рук із джойстика!

ПОРАДА- не спішити, помучитися, і взяти РІЧ!
Тим більше, з такою гарантією...

http://hotline.ua/pr/193-8-343-339/?q=t ... burner&w=0
http://www.sis-tema.com.ua/index.php?ty ... r_id=14854

сайт виробника:
http://www.thrustmaster.com/product.asp ... atformID=5
Зображення

SpY
Member
Member

Повідомлення SpY » 07 грудня 2007 14:26

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 08 грудня 2007 13:46

Спай, а який у тебе?
Зображення

SpY
Member
Member

Повідомлення SpY » 11 грудня 2007 11:53

Привіт, в мене Х-52 на МАРСах :) Зараз майже закінчив боротьбу з всякими люфтами (4 штуки в корпусі РУСа і ще 1-2 в штоці і самій ручці), деякими невеличкими недоліками механіки і твістом (став якимось занадто легким, а це падіння % попадань).
Перед цим була звичайна Ева, але ліва рука інстинктивно просила РУД, бо була практично не зайнята, або бігала то на клаву, то на кнопи джоя :) А перед Евою літав в офлайні пару років на відстійному Ф-23 Genius

А в вас які джої?

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 14 січня 2008 00:23

Хотів придбати на початку січня такий джойстик як порадив Денис. Але виявилося що саме такої моделі немає в інтернет магазинах Києва. Можливо буде через місяць. Є тільки вариант без ручки газу . Але якщо купувати то думаю треба вже те що хочеться а не половину.

Отож, може хто знає може де продається Thrustmaster Top Gun Afterburner II в Києві, то напишіть будь ласка. Може хто де побачить. Тільки не дорожче принаймні 450 грн.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 14 січня 2008 19:26

Nesamovytyj написав:Хотів придбати на початку січня такий джойстик як порадив Денис. Але виявилося що саме такої моделі немає в інтернет магазинах Києва. Можливо буде через місяць. Є тільки вариант без ручки газу . Але якщо купувати то думаю треба вже те що хочеться а не половину.

Отож, може хто знає може де продається Thrustmaster Top Gun Afterburner II в Києві, то напишіть будь ласка. Може хто де побачить. Тільки не дорожче принаймні 450 грн.

так...з цим на жаль в Україні проблема....коли я брав свій у 2003 році- таких джойстиків було лише 2 на всю Україну- в Києві та Одесі....також чекав десь кілька тижнів... :D
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 17 січня 2008 13:55

Вчора нарешті здійснилося . Купив омріяний джой. Thrustmaster Top Gun Afterburner II Привезли ось з цього посилання www.forsale.com.ua . Правда з доставкою 25грн. він обійшовся в 437грн. Але я обшарив увесь гугл. На тих посиланнях де він нібито дешевше його нема дефакто.

І ще одне кому треба джой Логітек Аттак 3 в гарному стані (3 роки юзав але не активно) і в плані зовні і роботи продам за 50 грн. Він гарно підходить щоби спробувати сили на перший час в іл2 . Прекрасно для космосимуляторів. Хто хоче такий джой пишіть на мило
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 23 січня 2008 18:27, всього редагувалось 2 разів.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 17 січня 2008 17:02

SpY написав:Привіт, в мене Х-52 на МАРСах :)

а в якій конторі ти його брав?
Може, комусь з полку знадобиться? :)
Зображення

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 17 січня 2008 21:37

А хтось юзає педалі ? Бо без них повноцінна імітація керування літаком НМСД неможлва, а обертати ручку джойстика навколо осі це хіба що для гелікоптера \"Команч\"... В перспективі просто хочу купити комплект для гри в Іл-2 :D і, можливо, приєднатися до ескадрилії...

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 18 січня 2008 01:26

Педалі це класно але для симулятора годиться і те що є на тому джої що я купив. Можна плавно керувати педалями. Причому на вибір або крутити джой навколо осі або є щось типу педалі на ручці газу. Працює плавно. Я задоволений
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 18 січня 2008 14:57

Erelion написав:А хтось юзає педалі ? Бо без них повноцінна імітація керування літаком НМСД неможлва, а обертати ручку джойстика навколо осі це хіба що для гелікоптера "Команч"... В перспективі просто хочу купити комплект для гри в Іл-2 :D і, можливо, приєднатися до ескадрилії...

А такий девайс нема бажання придбати?
ставиться на підлогу- справжній штурвал...
http://www.valiant-studio.eu/tarmac/html/en/hangar.php

правда загальна ціна комплекту- 700євриків :D
Зображення

SpY
Member
Member

Re:

Повідомлення SpY » 18 січня 2008 15:53

Денис написав:
SpY написав:Привіт, в мене Х-52 на МАРСах :)

а в якій конторі ти його брав?
Може, комусь з полку знадобиться? :)

Мені друг купив на e-bay, коли був в Америці, трохи б\\у, але від нового відрізнявся хіба подряпинами, обійшовся приблизно в 80$ :D
Потім, Віктор Коржик поставив МАРСи (взагалі обов'язкова процедура для всіх 52-их, імхо). Його можеш знайти на форумі ВПК.
Думаю через і-нет магазини 52-ий дістати не велика проблема, хоча його на прилавках вже витісняє неоправдано дорогий Х-52Pro. На Лімпопо точно має бути.
А хтось юзає педалі ? Бо без них повноцінна імітація керування літаком НМСД неможлва, а обертати ручку джойстика навколо осі це хіба що для гелікоптера "Команч"... В перспективі просто хочу купити комплект для гри в Іл-2 Very Happy і, можливо, приєднатися до ескадрилії...

На рахунок твіста не треба бути таким категоричним. Може чув і бачив ролики пілотажної групи "Fighting Woodpeckers" з Іркутська, так от в них чудовий пілотаж і юзають вони саме твісти.

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 18 січня 2008 16:15

SpY написав: На рахунок твіста не треба бути таким категоричним. Може чув і бачив ролики пілотажної групи "Fighting Woodpeckers" з Іркутська, так от в них чудовий пілотаж і юзають вони саме твісти.

За твіст, по- моєму, він узагалі нічого не казав...казав, що крутити ручку джойстика по трьох осях незручно... :)
Зображення

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість