Матюки

Модератори: Денис, Global Moderators

Nesamovytyj
Member
Member

Матюки

Повідомлення Nesamovytyj » 17 січня 2008 13:44

Я хотів би зауважити одразу, що якщо ви будете матюкатися в ефірі то я буду ставити питання про виключення таких з полку. Ми це зібрання культурних людей, що люблять літати та говорити українською мовою. Полк це не сумнівне збіговисько. В такий спосіб ви авторитету не здобудете. Авторитет здобувається тільки в майстерності польотів.Поки що ніхто нематюкався але спроби я вже чув. Коли ви натискаєте клавішу для переговорів ви відповідальні за те що говорите в ефір. Коли відтискаєте .... це вже на ваш розсуд та рівень культури.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re: Матюки

Повідомлення Денис » 17 січня 2008 21:16

Nesamovytyj написав:Поки що ніхто не матюкався але спроби я вже чув.

Я особисто нічого не чув...поки що :)
В принципі матюкатись- то не є гут.. але іноді у реальному житті та польтах без цього нікуди... :(
наприклад, коли інструктор з землі буде вговорювати льотчика:
"вистрибни, будь ласка, з парашутом, бо я бачу, що до того як літак зустрінеться із землею залишилось 7 секунд", то толку буде набагато менше, ніж якщо разок і по-дружньому... :oops:

але повторюю ще раз- це реальне життя, а не "віртуальне" у нас є "нова спроба"... :wink:
добряче вибатькуватись, звісно, нікому не заборонено, але
бажано відпускати кнопку "передачі в ефір" :wink:
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 28 січня 2008 14:16

Так і я про те саме. Головне щоби не в ефір. Доречі хто хоче добре посміятись ось інструкція по пілотажу в стилі подеревлянського. Перший раз читав реготам так що ледве з стільця не впав :lol:

http://il2.mega.kg/forum/index.php?s=e2 ... #entry2787

Попереджую вантажитись може довго . Це середня азія а не північний Гондурас :lol:
Слава Україні!

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість