Складаємо статут полку =UPA=

Модератори: Денис, Global Moderators

Денис
Member
Member

Складаємо статут полку =UPA=

Повідомлення Денис » 19 січня 2008 18:47

Думаю прийшов час, коли треба нам скласти власний Статут

ДО НЕ-ЧЛЕНІВ полку =УПА=
якщо маєте якусь пораду- допоможіть, будь ласка, чи якщо побачите неточність :wink:

Усі члени полку =УПА= - дописуйте у цю тему свої думки(якщо маєте), щодо положень Статуту полку
Якщо ввжаєте, що щось треба переписати/видалити- заявляйте, поки статут ще пишеться... :wink:

отже...

СТАТУТ ПОЛКУ =Українська Повітряна Армія= (далі =UPA=)

1 Загальні положення

1.1 Цей Статут є обов`язковим до виконнання усіма членами полку =UPA=.
1.2 Статут визначає порядок взаємовідносин між членами полку =UPA=, критерії набору до полку,
міри дисциплінарних покарань та порядок виключення з полку =UPA=.

2 Порядок та критерії набору до полку =UPA=

2.1 Усі бажаючі вступити до полку повинні відповідати таким вимогам:
2.2 Любити і поважати Україну її мову та історію.
2.3 Не бути зарахованими до будь-якого віртуального авіаполку(якщо є бажання вступити до лав =UPA=
потрібно офіційно вийти зі складу попереднього авіаполку)
2.4 Мати елементарні навички да досвід польотів в авіасимуляторах.
2.5 Рекрут, при заповненні анкети-заяви на прийом до полку автоматично зобов`язується виконувати цей Статут,
що і підтверджує у відповідному пункті анкети.
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 24 січня 2008 16:58

Цей Статут написаний Несамовитим. Я прошу модераторів його не коригувати. Єдне що я допускаю це виправлення орфографічних помилок*(їх багато) або додавання індексу УПА. Все інше для мене цензура. Цей статут я ніде не скатував. Писав з голови. Єдине що використано це наробки Дениса. Будь які співпадіння пов\"язані з тим що я мав досвід роботи над Статутом гром. орг., або правильністю самого пункта. Взагалі не в статутах щастя вірпіла але він все одно потрібен щоби все упорядкувати. Статут достатньо гнучкій . Ще потрібна робота над емблемою та додатками. Особливо по поведінці в бою. З суперечливих питань як називати членів УПА .. вірпіли чи стрільці? Звання брати козацькі чи стандартні?
Пропоную також ввести як найвищу нагороду орден найкращого аса-українця Івана Микитовича Кожеду́ба. Трьох ступенів.

А саме головне якось пошвидше треба почати организаційну роботу і не заморочуватись Статутом. Зокрема дуже бентежіть низька активність вірпілів УПА на форумі

Статут полку віртуальної авіації =Українська Повітряна Армія= (далі = UPA = )

Вступ

=UPA= - це об\"єднання віртуальних пілотів, що бажають спілкуватися українською мовою та у взаємодії знищувати повітряного, наземного та морського віртуального противника на базі симулятора \"Іл2 Штурмовик: Забуті битви\"та його доповнень.
Статут визначає символіку та присягу полку =UPA=, порядок набору до полку, права та обов`язки вірпілів полку, порядок взаємодії полку, діяльність та обрання командира полку, порядок накладання дисциплінарних стягнень та виключення з полку =UPA=, внесення змін до Статуту.
Все що написано в цьому статуті відноситься тільки до симулятора \"Іл2 Штурмовик: Забуті битви\"та його доповнень.

1. Загальні положення

1.1 Цей Статут є обов`язковим до виконнання усіма членами полку =UPA=.
1.2 Текст вірпільської присяги полку =UPA=:
\"Присягаю на вірність Українській Повітряній Армії =UPA= та клянусь прославляти її у боях!\"
1.3 Символом =UPA= є...
1.4 Офіційним індексом полку є абрівіатура =UPA= (Ukrainska Povitryana Armiya), на форумах допускається використовувати також індекс =УПА=.

2.Порядок набору в полк =UPA=

2.1 В =UPA= може бути прийнятий будь-який бажаючий, якиий відповідає наступним вимогам:

- любить і поважає Україну, ії історію та українську мову;
- хоче брати активну учать у діяльності полку;
- незарахований до іншіх віртуальних сквадів(полків), або погоджується одразу з них вийти після позитивного рішення
про зарахування до полку =UPA=;
- погоджується виконувати накази командира полку та положення цього Статуту;

2.2 Кандидатом на вступ до полку =UPA= має бути складена анкета-заява. Форма анкети наведена в додатку 1 цього Статуту.
2.3 Рішення про зарахування кандидата до членів =UPA= приймає командувач полку =UPA= чи уповноважена ним особа з членів(вірпілів) =UPA=.
2.4. При зарахуванні вірпіла до складу полку на його нік заводиться особиста книжка вірпіла полку. Ії склад та вигляд визначенні в додатку 2 цього Статуту.

3.Права та обов\"язки вірпілів =UPA=
Вірпіли =UPA= мають право:
3.1.1 Літати на будь-яких серверах під своїм ніком з індексом =UPA=.
3.1.2 Використовувати символіку =UPA=.
3.1.3 Бути поінформованими з будь-яких аспектів діяльності =UPA=.
3.1.4 Користуватись усіма привелеями та допомогою полку =UPA=.
3.1.5 Виносити на обговорення питання та пропозиції, що стосуються діяльності =UPA=.
3.1.6 Вийти зі складу полку подавши заяву командувачу полка.

Вірпіли =UPA= зобов\"язані:
3.2.1. Неухильно додержуватись положень та додатків цього Статуту.
3.2.2. Розмовляти під час польоту в складі скваду =UPA= та писати на форумі =UPA= виключно українською мовою. Виключення допускаються тільки в суворообгрунтованих випадках.
3.2.3. Виконувати накази командувача полку, а під час польоту старшого групи.
3.2.4. Відстоювати честь полку в віртуальному просторі та реальному житті.
3.2.5. Брати активну участь в діяльності полку.
3.2.6. Не менше ніж раз на два тижня здійснювати польоти в складі полку.

4. Командувач полку

4.1. Для керівництва діяльністю полку з складу вірпілів полку обирається командувач полку.
4.2. Командувач полку є найвища посада в полку. Командувачу полку позачергово присвоюється звання полковника.
При усуненні командувача полку з посади йому повертається попередне звання, якщо причиною усунення не було виключення з полку.
4.3. Командувач полку має право приймати рішення у вигляді наказів щодо будь-якої діяльності полку (окрім випадків оговорених в цьому Статуті) або ставити суперечливі питання на голосування вірпілів полку =UPA=.
4.4. Командувач полку визначає структуру полку. Призначає та звільняє з посади (окрім випадків зазначених в Статуті).
4.5. Командувач присвоює звання, відзначає нагородами та заохоченнями , накладає стягнення та виключає з полку, а також веде іншу роботу по организації полку згідно з положеннями цього Статуту.
4.6. Накази командувача полку обов\"язкові до виконання всіма вірпілами полку.
4.7. Усунення командувача полку можливе за умови висловлення йому недовіри двома третинами полку.При цьому відбуваюється обрання нового командувача згідно п.4.8.
4.8. Командувач полку обирається простою більшістю голосів. Якщо ніхто не набирає більшість голосів то проводиться повторне голосування між кандидатами, що набрали найбільше голосів. Якщо в результаті повторного голосування ніхто не набирає більшість голосів, то комундувач вибирається методом жеребкування з числа кандидатів повторного голосування.
4.9. Командувач полку має право відмовитись від своєї посади і подати у відставку в будь-якій час. В такому разі відбуваються позачергові вибори командувача полку згідно п.4.8.
4.10. В разі якщо з якихось причин командувач полку не може виконувати свої обов\"язки проводиться обрання нового командувача згідно п.4.8

5. Звання, нагори та заохочення

5.1. Для відзначення майстерності та субординації в полку існують вірпільськи звання. Перелік та знаки розрізнення звання наведині в додатку 3 цього Статуту.
5.2. Для відзначення особистих заслуг перед полком командувач нагороджує орденами, медалями та заохоченнями. До заохочень відносяться цінні подарунки та подяка. Нагородами та заохоченнями може бути відзначений і не вірпіл полку =UPA=. Перелік та характеристика нагород наводиться в додатку 4.
5.3. Всі звання, нагороди та заохочення заносяться в особисту книжку вірпіла полку.

6.Дисципілінаріні стягнення та виключення з полку:

6.1. Для підтримки дисципліни в полку командувач або уповноважена ним особа можуть накладати дисциплінарні стягнення або виключати з полку.
6.2. До дисциплінаних стягнень відносяться догана та сувора догана.
6.3. Дисциплінарні стягнення накладаються в наступних випадках:

- порушення даного Статуту;
- паплюження своїми діями честі полку;
- порушення наказів командувача полку;
- образа інших вірпілів свовами чи діями;
- відсутня активність в діяльності полку;

6.4. При систематичному або грубому вчиненні дій що зазначені в п.6.3. вірпіл може бути виключений з полку.
6.5. Вірпіл на якого на наклали дисциплінарне стягнення або виключили з полку може подати апеляцію дисциплінарній комісії в двотижневий термін з часу накладення стягнення (виключення).
6.6 Дисциплінарна складається з трьох вірпілів полку. Вона обирається шляхом голосування з числа вірпілів полку. Командувач полку не може бути членом дисциплінарної комісії. Якщо кілька кандидатів набирає рівну кількість голосів, то перевага надається тому хто має більший стаж перебування в складі полку.
6.7. Рішення про оскарження задовольняється якщо з ним погоджуються мінімум двоє вірпілів дисциплінарної комісії. Рішення дисциплінарної комісії остаточне і оскарженню не підлягає.

7 Внесення змін до Статуту

7.1. Внесення змін до цього Статуту відбувається тільки шляхом голосування серед вірпілів полку. Зміни вважаються чинними якщо набрано більше двох третин голосів з числа вірпілів полку.
7.2. Додатки до Статуту можуть бути змінені наказом командувача полку.

8. Прикінцеві положення

8.1. Офіційним днем створення полку є 14 жовтня 2007р.
8.2. Першим командувачем полку є =UPA=Denys
8.3. Порядок поведінки в бою визначається додатком 5

СЛАВА УКРАЇНІ !

ДОДАТОК 1. Форма анкети призовника

1) Ім`я Справжнє
2) Ім`я під яким Ви будете літати Онлайн латинськими буквами
Наприклад- Denys. Індекс =UPA= перед ніком Ви зможете отримати тільки після подання та розгляду Командуванням полку Вашої анкети.
3) Дата народження
4) Місце проживання
5) контактний номер ICQ або адреса поштової скриньки
Тільки не пишіть в адресі символ \"@\"- побійтесь рекламних ботів! Краще напишіть замість нього \"вухо\"
6)Скільки років маєте справу із авіасимуляторами/якими
7)Який стаж польoтів у Мережі
8) Підтвердження відповідності своєї кандидатури УСІМ Вимогами до призовників
Просто напишіть \"Відповідаю усім вимогам та зобов`язуюсь їх виконувати!\"
9)Присяга на вірність Українській Повітряній Армії =UPA=
Напишіть \"Присягаю на вірність Українській Повітряній Армії =UPA= та клянусь прославляти її у боях!\"
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 31 січня 2008 11:02, всього редагувалось 10 разів.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 24 січня 2008 19:41

Прохання до усіх дописувачів Статуту-
Дописуйте у своїх повідомленнях лише нові пункти-

Все-одно в одне повідомлення не влізе- стоїть обмежувач кількості символів :D -
тому статут із готових тез-пунктів ми накатаємо вже в Ворді-
і потім прикріпимо(якщо проголосує за нього більшість попередньо)....
Востаннє редагувалось Денис в 24 січня 2008 22:40, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 24 січня 2008 21:39

я хочу просто викласти своє бачення. Просто мені трохи не подобається твоє впорядкування пунктів Денис. Я в змісті нічого не змінив по суті Давайте так я допишу повністю а тоді обговоримоь проект вцілому. Бо так частинами він виглядатиме кострубато
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 24 січня 2008 22:01

Добре, пиши до завтра, як є бажання,- далі усі інші...так бардаку менше буде.
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 25 січня 2008 15:15

Все написав. :oops:
Слава Україні!

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 17 березня 2008 18:37

Прошу стрільців =УПА= висловитись. Чим підходить чи не підходить цей статут (див. вище). І поставити його на голосування. Це неподобство : висить тут з 25 січня а майже ніхто нічого не пише. МЕНЕ ДУЖЕ ТУРБУЄ НИЗЬКА АКТИВНІСТЬ СТРІЛЬЦІВ НА ФОРУМІ
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 18 березня 2008 02:24

Nesamovytyj написав: МЕНЕ ДУЖЕ ТУРБУЄ НИЗЬКА АКТИВНІСТЬ СТРІЛЬЦІВ НА ФОРУМІ

Аська-зло! :D
А от на рахунок статуту...треба буде вже приймати скоро...
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Re:

Повідомлення Nesamovytyj » 18 березня 2008 11:22

Денис написав:Аська-зло! :D

Аська це приват. А тут потрібна конференція. Звідки я знаю що ви один одному пишете. Треба публічно висловлюватись :?:
Слава Україні!

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість