Тільки для пілотів =UPA=! Зовнішні види чи без них?

Модератори: Денис, Global Moderators

ГОЛОСУВАННЯ АНОНІМНЕ. Хто і як голосував- не видно. Перед тим, як голосувати- читайте повідомлення нижче! Отже, як будемо літати ПОЛКОМ? (по-о

Рано. Ще кілька місяців політаємо із зовнішніми видами! Як знайдемо гарний сервер- будемо без.
4
36%
Пора переходити на сервери без зовнішніх видів!
7
64%

Всього голосів : 11

Nesamovytyj
Member
Member

Тільки для пілотів =UPA=! Зовнішні види чи без них?

Повідомлення Nesamovytyj » 20 січня 2008 11:46

Додав від себе опитування у повідомлення Несамовитого.
Це нагальне питання , яке потребує вирішення.
Полку потрібно розвиватися далі!Щом могти брати участь на рівних у чемпіонатах...
Тому варіант \"не переходити ВЗАГАЛІ на сервери без зовнішніх Видів\"- не розглядається
По-одинці можемо літати, де душа захоче :wink:
ДЕНИС

Ця тема вже зачіпалася ось тут http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=3713 і час від часу звучить в перемовинах між пілотами =УПА=. Тож прошу в цій гілці висловити свою думку. Чи потрібні(непотрібні) нам зовнішні вигляди і чому?

Моя думка: зовнішні вигляди нам не потрібні бо потім дуже складно перевчатися. Я наприклад почав грати в іл на компі (без інету) без зовнішних виглядів і не шкодую. В принципі як не смішно мені при включених зовнішніх виглядах важче орінтуватися :roll: Крім того якщо брати те що при зовнішніх виглядах відтреновувати спаяність полку, то поки що взагалі цілеспрямованої роботи не ведеться. Просто всі літають і вчаться почуттю локтя .. а зовнішні вигляди потрібні для інструктора які вчить новачків. Також зовнішні вигляди відбирають цілу кнопку на джої (клавіатурі) причому це має бути зручна кнопка.Натомість якщо без ЗВ то ця кнопка йде на якусь корисну функцію, що необхідно для виживання в пов. бою. Крім того я вважаю що якщо малий досвід літання в ілі то треба грати у себе на компі. Ставити простий редактор місій або проходити камапанії. Просто якщо будеш грати одразу в інеті то поб\"ють . Треба підняти рівень (і бажано одразу без зовнішніх виглядів) а потім дивитись що треба підкоригувати в інеті. Наприклад я цим і займаюся, бо останій рік трохи відійшов від іла, а з появою інета знову взявся

В моєму розумінні фулреал це всі налаштування за виключенням:
1.Спідбар (пілотам достатньо було просто повернути очі а мені фактично доводиться повертати голову, + коли пікіруєш то треба знати швидкість(щоб не перевищити граничну), тримати курс та цілитись, а без спідбара це дуже важко)
2.Маркер: тип літака.( на відстані 1 км). Ніяких ніків просто тип. На такий відстані і так має все бути видно але в грі буває різне. %) У пілотів все таки був дисплей з необмеженою роздільною здатністю та диагоналлю. А у мене 17 \" :twisted: Нащо псувати собі очі.
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 29 січня 2008 11:16, всього редагувалось 5 разів.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re: Тільки для пілотів =UPA=! Зовнішні види чи без них?

Повідомлення Денис » 20 січня 2008 20:54

Ось чудова школа, як навчитися гарно літати без зовнішніх видів!
схеми бою, пояснення, усе, що потрібно!
http://www.armedassault.org/il2/
Зображення

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 22 січня 2008 02:02

Значить так, громадяни пасажири- опитування тримаю ще 10 днів-
або доки всі не проголосують.
хто не встигне за цей час- рішення буде прийняте за фактичними голосами!
Усі хто не встигне проголосувати- фактично \"утримуються\"
Дякую за увагу! :wink:
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 23 січня 2008 11:57

Денис написав:Ось чудова школа, як навчитися гарно літати без зовнішніх видів!
схеми бою, пояснення, усе, що потрібно!
http://www.armedassault.org/il2/

Коли буде український переклад 8-)

І ще одне пропоную створити в розділі "Цікаві посилання" посилання на конкретні підручники та посібники чи інші подібні матеріали. Щоби нарід не шарив даремно по сайтам. :?:
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 23 січня 2008 21:30

Nesamovytyj написав:І ще одне пропоную створити в розділі "Цікаві посилання" посилання на конкретні підручники та посібники чи інші подібні матеріали. Щоби нарід не шарив даремно по сайтам. :?:

Запропонувати -добре.А почин де? :D
Зображення

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 28 січня 2008 22:22

+1 від Редса за перший пункт- проблеми зараз з І-нетом просив написати за нього...... :)
Зображення

SoKill
Member
Member

Повідомлення SoKill » 29 січня 2008 00:03

Nesamovytyj написав:[color=green]
Моя думка: зовнішні вигляди нам не потрібні бо потім дуже складно перевчатися. Я наприклад почав грати в іл на компі (без інету) без зовнішних виглядів і не шкодую. В принципі як не смішно мені при включених зовнішніх виглядах важче орінтуватися :roll: Крім того якщо брати те що при зовнішніх виглядах відтреновувати спаяність полку, то поки що взагалі цілеспрямованої роботи не ведеться. Просто всі літають і вчаться почуттю локтя .. а зовнішні вигляди потрібні для інструктора які вчить новачків. Крім того я вважаю що якщо малий досвід літання в ілі то треба грати у себе на компі. Ставити простий редактор місій або проходити камапанії. Просто якщо будеш грати одразу в інеті то поб"ють . Треба підняти рівень (і бажано одразу без зовнішніх виглядів) а потім дивитись що треба підкоригувати в інеті.

Повністю згодний з Несамовитим, особисто я вже давненько не користуюсь зовнішніми видами, ІМХО вони тільки заважають
Вважаю що нам як колективу потрібна скоординована робота в групах, це дуже вагомий фактор для нас всіх.

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 31 січня 2008 12:13

ЗНачить так завтра спливає термін для голосування. ТРЕБА ВИЗНАЧАТИСЯ. Крім того чого така низька активність пілотів =УПА= на форумі? :evil: Хоч би висловилися в тих темах що підняті. А то так важко . Не знаєш що думає громада. Чи важко кілька речень скласти.? 8-)
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 01 лютого 2008 13:34, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 31 січня 2008 17:36

Nesamovytyj написав:ЗНачить так завтра спливає термін для голосування. ТРЕБА ВИЗНАЧАТИСЯ. Крім того чого така низька активність пілотів =УПА= на форумі.

Моя думка така- раз не голосують- значить таке співвідношення голосів усіх влаштовує. 8-)
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 01 лютого 2008 16:06

Як один з можливих серверів без ЗВ пропоную сервер ВСІ
Детальніше я написав тут http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4567

Денис написав:
Nesamovytyj написав:І ще одне пропоную створити в розділі "Цікаві посилання" посилання на конкретні підручники та посібники чи інші подібні матеріали. Щоби нарід не шарив даремно по сайтам. :?:

Запропонувати -добре.А почин де? :D

А ось і почин http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4570 :oops:
Слава Україні!

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість