Сервер ВСІ

Модератори: Денис, Global Moderators

Nesamovytyj
Member
Member

Сервер ВСІ

Повідомлення Nesamovytyj » 01 лютого 2008 14:42

Так як в гілці для голосування літати з зовнішними видами ( http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4474 ) чи ні розклад становить 5 на 2 на користь літання без ЗВ то постає питання пошуку сервера без ЗВ. В звязку з цим я пропоную сервер київської школи вірпілів VSI (Virtual Sky Insaide) http://www.vsi.org.ua/forum/

Сервер побудований на генерації певної розкладки боїв наземних сил та руху лінії фронта (ЛФ)
Наразі йде карта сталінградської битви. На сервері ведеться статистика бойових вилітів та їх результатів ( це мені подобається)

Риси сервера(в дужках моє ставлення):
1.(+)Сервер українській. На ньому багато українців. Це гарно щоби презентувати сквад в українських теренах
2.(+)Сервер київський. Отже гарний пінг і нема іноземного трафіка.
3.(+) Нема зовнішніх видів
4. (+/-)Нема спідбара. Це я вже обговорював тут http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4474 Хоча без спідбару краще вчишся відчувати літак
5.(-) Нема маркеру типу літака. Без цього дуже важко. Не знаєш де свої . Теж вже висловлювався http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4474
Примітний випадок вчора. Я зайшов в тс але так як там один хлопака не відтискав кнопку ( навіть після прохання) передачі ( чим заважав чути інших. Майже нікого не чув) я перестав з ним говорити. Коли він з товаришем почав бити противника я якраз прилетів на месере , але поблизу десь були кобри і я вирішив не спускатися. Цей бідака почав верещати що в нього на шість кобра. Але то був я :lol: . Врешті він мусив покинути наздоганяти супротивника і розгорнувся на мене. 8-)
Хоча це трошки вчить розбиратися в конструкції та фюзеляжі літака
6.(+) Нема іконки літака на карті. Це вчить орієнтуванню на місцевості та дотримки курса.
7. (+)Є поточний курс в спідбарі
8. (+)Є статистика
9. (+)БАГАТО наземки. І це висуває вимогу наносити наземні удари. Крім того лінію фронти посувають саме танки або їх відстутність в даному квадраті... Скорше треба буде ділитися одні прикривають інші бомблять
10.(+) Рух ЛФ. Дії полку відбиваються на загальній ситуації
11. (+)Обмежена кількість життів на карту і обмежена кількість літаків певного типу в одиницю часу. Це вимагає берегти життя та літак. Як в реалі.

Реестрація та статистика знаходяться тут http://il2.in.ua/stats/

адреса сервера il2.in.ua:21000

особливо перший раз може вантажитись до 10 хв ( вплив кількості наземки)

перед виходом на ЗПС(злітно-посадочна смуга) :
треба створити канал Server
написати <logon<pass (pass це ваш пароль що ви ввели при реєстрації)
і кинути це в канал Server

Коли напише що пароль прийнятий можете виходити на ЗПС
УВАГА! Обирати можна тільки літовища своєї сторони інакше одразу кік

НАРАЗІ ПОЛК ВИРІШИВ ГРАТИ ЗА ЧЕРВОНИХ. АЛЕ ПОКИЩО ЧОМУСЬ НІХТО НЕ ЛІТАЄ :evil:
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 24 березня 2008 13:30, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні!

wing-vo
Member
Member

Re: Сервер ВСІ

Повідомлення wing-vo » 14 березня 2008 13:30

Вітаю всіх, шановне панство!

Про проект ви вже знаете, тому трішечки новин.

Код: Виділити все
В проекте [b]VSI WAR -65[/b] произошли изменения по доступному вооружению.

[u]Запрещены[/u]:
РС на истребителях, ВЯ на ЛаГГах, МК108 и ВК3,7 на мессах, 500 кг бомбы на мессах и подвесные баки на истребителях.

Причины кроются в [url=\"http://vsi.org.ua/forum/viewtopic.php?t=609\"]концепции проекта[/url] [b]VSI WAR -65[/b]

Так же обновлен шаблон текущей карты [b][url=\"http://il2.in.ua/stats/\"]Кубань 1943 год февраль-июль[/url][/b].

[b]Остаются[/b]
1. [b]ЛФ[/b] на текущий период.
2. Номенклатура доступных самолетов.

[b]Обновляются[/b]
1. Прожекторы
2. МЗА
3. Наземная бронетехника
4. +IAR-81c, MC-205
5. Сюрпризы.

Временной сдвиг составляет минус девять часов (-9 )

З повагою,
~W~

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 14 березня 2008 20:45

Яй...шкода...
мені дуже подобалося чіпати РСи на винищуачі :cry:
ну, нічого, спробуємо і так :)
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 16 березня 2008 12:34

Так коли будемо літати? Вчора там було 24 чоловіка. Синіх більше. Може наступні вихідні спробуємо ?
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 16 березня 2008 15:52

Nesamovytyj написав:Так коли будемо літати? Вчора там було 24 чоловіка. Синіх більше. Може наступні вихідні спробуємо ?

так і зробимо...
хто з наших ще не зареєструвався- поспішайте :twisted:
Зображення

Денис
Member
Member

Повідомлення Денис » 22 березня 2008 23:00

Ще раз повторю:

на сервері реєструємося за
ЧЕРВОНИХ
Зображення

Kos
Member
Member

Повідомлення Kos » 23 березня 2008 10:46

На цьому сервері погано тим, що на карті ти небачеш свого маркеру :( І незнаеш куди летиш

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 23 березня 2008 12:21

Це взагалі вчить орієнтуванню. Ось тут дані рекомендації.
http://borada.narod.ru/maps3.html
Там же можна скачати карти для роздрукування. Я наприклад роздруковую карту ( не всю а найбільш важливу частину) на форматі А4 і вішаю біля монітора. Залишається тільки повіряти маршрут. Доречі ще до вильоту треба прикинути курс ( маршрут). Літати треба вздовж річок та доріг.Та завжди тримати в голові курс відходу ( втечі). Взагалі виходить дуже цікаво. Відчуваєш себе справжнім льотчиком, що думає і про курс і знає де в літаку прибори. Хоча коли пікіруєш на фоці спідбар бажаний, але тут ми за червоних.

ОДНАК САМЕ ГОЛОВНЕ НЕ В ТОМУ. МИ НЕ ГОТОВІ ДО ТАКОГО СЕРВЕРА ЯК ВСІ. В УМОВАХ КОЛИ ЧАСТИНА СКВАДУ НЕ МОЖЕ АДАПТУВАТИСЯ ДО ЗОВН. ВИДІВ ГРАТИ НА ФУЛРЕАЛІ ВЗАГАЛІ ВАЖКО. ЄДИНЕ ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ ЦЕ ЯКОСЬ ЗІБРАТИСЯ І ВЗЯТИ ІЛИ ЧИ БОМБАРДУВАЛЬНИКИ І ВІДПРАЦЮВАТИ НАНЕСЕННЯ УДАРУ. АЛЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ РОЗВІДДАНИХ.

ПС. З наступної карти попрошусь за синіх
Слава Україні!

kotygoroshko
Member
Member

Повідомлення kotygoroshko » 23 березня 2008 13:37

В принципі сподобалося :-). Вчора зразу летів за Денисом, а після того, як його викинуло з серверу, довго летів на північ по компасу і зрівнював кривульки річок, щоб знайти свій аеродром. Але ж все ж таки знайшов!!! Трохи не згідний з Несамовитим і вважаю, що ми готові до ВСІ. Нічого складного тут нема

Ще питання: яким чином змінюється лінія фронту на морі?

Kos
Member
Member

Повідомлення Kos » 23 березня 2008 14:04

А як взагалі дізнатись курс на якому треба летіти?Ато я взлетів і вже незнаю куди мені повертати.

І чому ви можете грати тільки у П*ятницю і в суботу(22:00).
Чому не о 21:00? чи по буднях с кимось політати.

Карти там чомусь некачаються :(

kotygoroshko
Member
Member

Re:

Повідомлення kotygoroshko » 23 березня 2008 14:27

Kos написав:А як взагалі дізнатись курс на якому треба летіти?Ато я взлетів і вже незнаю куди мені повертати.

я можу і в 21.00

В мене виникла ідея ввести посаду штурмана в скваді.
Обов*язки:
- Намалювати і добре орієнтуватись по курсу заходу та відходу на ціль штурмовки чи бомбардування
- Підказувати в польоті командиру курс

Пропоную на цю посаду Несамовитого.

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 23 березня 2008 15:03

Kos написав:А як взагалі дізнатись курс на якому треба летіти?

Це залежить від того, яка в нас ціль.ЇЇ уточнюємо в ТС

Kos написав:

Можемо літати і в будні, однак не всі- на роботу треба зранку вставати, тому більшість просто хоче виспатися..

а в 22:00..ну, трохи пізнувато(для мене)
не знаю. як для інших...
але 21:00- зарано ...
дилема :)
Зображення

Kos
Member
Member

Повідомлення Kos » 23 березня 2008 15:08

Алеж можна на форуми написати, що ми сьогодні о 21:00 починаємо грати на сервері ВСІ.
І пішли грати,а народ згодом буде приходити, ато чекати всіх якось довго :) :wink:

Nesamovytyj
Member
Member

Re:

Повідомлення Nesamovytyj » 23 березня 2008 16:56

Kos написав:А як взагалі дізнатись курс на якому треба летіти?Ато я взлетів і вже незнаю куди мені повертати.

Карти там чомусь некачаються :(

1. Я ж якраз і писав що куди летіти треба визначатися до взльоту. Гра пише де атакує противник наші позиції (квадрат) і де приблизно його війська знаходяться. В будь-якому разі потрібні розвіддатні. Від цього залежить яким курсом летіти після злітання. Курс пишнеться в спідбарі( зліва внизу червоним) бо його погано видно на приладах.
2.Одразу видно, нарід не користується форумом. Я спеціальну тему відкрив http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4656 щоби обмінятися інфою хто коли літає. Я літаю після 23-00 до приблизно 24-00.
3. Я сталінград скачав, кубань ще не скачував бо вистачає компьютеної карти. Тим більше що сідати можна на будь-якому літі (літовищі) на своїй територіїї.
Карта нормально зберігається. Це малюнок в форматі gif
4. За пропозицію дякую, але штурманом може бути кожен. І вміти орієнтуватися повинен кожен вміти. У зсилці яку я давав раніше радили політати на цій карті в оффлайні ( тобто на своєму компі). В принципі так і робили реал. пілоти коли
перебазувалися на інше літовище (літ) облітали район дислокації і запам"ятовували орієнтири, щоби за будь-яких умов відшукати дорогу до дому.
Слава Україні!

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 24 березня 2008 13:39

Доречі Kos мені на тебе жалівся адмін ВСІ.

Казав що ти заходив за синіх і гробив їм літаки.

1. МИ ГРАЄМО ЗА ЧЕРВОНИХ. Принаймні покищо

2. КІЛЬКІСТЬ ЛІТАКІВ ОБМЕЖЕНА. Тому учасники проекту будуть болісно сприймати якщо хтось буде \"гробити\" літаки на зльоті. Якщо ти не вмієш злітати, то заходь на якісь нейтральний сервер(без ЛФ) типу Кожедуба (195.69.244.102:21000), під іншим ніком ( щоби не псувати собі статистику) і брати літаки і злітати з ЗПС. Чи вчитись злітати в оффлайні. Сам недавно перевчався з непропатченого іла тож я знаю що це таке.

3. ТАКИЙ СЕРВЕР ЯК ВСІ ЗАНАДТО СКЛАДНИЙ ДЛЯ НОВАЧКІВ. Тож сам там не літай. І не ламай літаки червоним також. ЦЕ ПОГАНО ВПЛИВАЄ НА РЕПУТАЦІЮ =УПА=.

ПС. Літати треба, але починати вчитись літати треба з малого.
Слава Україні!

Далі

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість