КОЛИ БУДЕ СТАТУТ???

Модератори: Денис, Global Moderators

kotygoroshko
Member
Member

КОЛИ БУДЕ СТАТУТ???

Повідомлення kotygoroshko » 12 березня 2008 11:06

Коли буде остаточна версія статуту? Багато пілотів питає в онлайні, що ми за сквад такий. Називають нацистами...
Хотілось би самому почитати і комусь в ніс сунути :)

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 12 березня 2008 12:57

Проєкт статут лежить тут http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=4472
Доволі давно лежить. Все тому що активність стрільців маленька. Думаю статут може бути прийнятий в такому вигляді. Зокрема, там написано:
2.1 В =UPA= може бути прийнятий будь-який бажаючий, якиий відповідає наступним вимогам:

- любить і поважає Україну, ії історію та українську мову;
- хоче брати активну учать у діяльності полку;
- незарахований до іншіх віртуальних сквадів(полків), або погоджується одразу з них вийти після позитивного рішення
про зарахування до полку =UPA=;
- погоджується виконувати накази командира полку та положення цього Статуту;

Якщо всіх хто любить і поважає Україну, ії історію та українську мову називати нацистами, то 90% населення України нацисти. :D Це скорше \"україноненависники\" пишуть. Для яких всі хто боровся за волю України вороги
Слава Україні!

kotygoroshko
Member
Member

Повідомлення kotygoroshko » 12 березня 2008 13:06

Де додаток 5?
якщо зміни не плануються, пропоную взяти за статут цей. викласти його на видному місці( поки сайту власного нема )

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 12 березня 2008 14:44

Додатки в проєкті. Система додатків задумана для зручності. Щоби кожен раз не збирати загзбори. Додатки змінюються командувачем.Слово за Денисом. Хоча кожен може викласти своє бачення в тій же гілці. =УПА= це сквад передусім україномовних вірпилів. АЛе і від прихильності до слави УПА ми не відхрещуємось. А ті хто вважають УПА нацистами як мінімум погано знають історію.

На випади в наш бік пропоную по можливості не реагувати. Як правило хочеться літати а не виясняти стосунки чи пояснювати чим була УПА Якщо хтось десь робить їх навмисно і регулярно то треба ІМХО занотувати його нік затЙти раз за його ж команду і не дати йому грати. Хоча звісно це крайні заходи.
Слава Україні!

kotygoroshko
Member
Member

Повідомлення kotygoroshko » 12 березня 2008 15:46

Пропоную написати окремим пунктом:
\"пілоти скваду =UPA= не належать до жодної військової формації.
співпадання назви скваду з УПА (Українська Повстанська Армія) - випадкове\"

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 12 березня 2008 16:24

kotygoroshko написав:Пропоную написати окремим пунктом:
співпадання назви скваду з УПА (Українська Повстанська Армія) - випадкове"

Твердження не відповідає дійсності, а навіть ябки і відповідало, то все-одно б не написали :D
Хай знають у світі віртуальних пілотів наших :P
Зображення

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 12 березня 2008 16:54

Ну не знаю. Для мене честь літати під таким брендом. А про військову формацію то я в жодному статуті не зустрічав такого. Тим більше ми теж по суті вояки тількі віртуальні. Єдине що я зустрічав це те що сквади які літають на літаках синіх писали що це не є пропагандою нацизма. Але нам в такому формулюванні не підходить.

Крім того ну чому це має бути нашою проблемою. Котигорошко це проблема тих хто зашорений антиукраїнською пропагандою. Мене тільки раз на оптімі назвали \"бандерою недобитою\". На відповідь не було часу і бажання... дитина відволікла.

ПРАВДА щоби дійти до умів людей має пройти тернистий шлях камнезакидательства. Треба мати християнське терпіння..

І ще одне треба наголошувати що у нас є пілоти і із Франківської області І із Донецької і із Вінниці і із Києва із інших міст

МОЯ ПОРАДА: Якщо вас назвали нацистом. Спитайте чому. Нехай напружують свої пальці. Коли скажуть що тому що УПА. Просто напишіть що вони помиляються

Треба бути вище за тих хто опускається до особистих образ на національно-патріотичному грунті!!
Слава Україні!

Денис
Member
Member

Re:

Повідомлення Денис » 13 березня 2008 00:52

Nesamovytyj написав:Крім того ну чому це має бути нашою проблемою. Котигорошко це проблема тих хто зашорений антиукраїнською пропагандою.

+1
Зображення

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість