ДЕ ВИ ВІРПИЛИ УПА?

Модератори: Денис, Global Moderators

Nesamovytyj
Member
Member

ДЕ ВИ ВІРПИЛИ УПА?

Повідомлення Nesamovytyj » 02 квітня 2008 18:02

Мене дуже турбує низька явка в п\"ятницю і суботу. Постійно бачу тільки Дениса, Олега , Котигорошка та Редса
Де всі інші?
Дааавно небачив Юрка, Юргена, Паладина, Сокола, Рейтара, Беркута
Взагалі небачив ( крім нових)Юнкерса, Коса, Генерала
У Генерала більш-менш поважна причина. А всі інші?

1. Звичайно, приємно що стільки людей зголошується літати з нами. Але Нам натовпу не треба, нам потрібна команда!!!

2. Це прекрасно літати і говорити українською мовою. Може як і випадку з Орестом ввести щось на зразок асоційованого членства. Тобто буде надаватись право літати разом з УПА в одному ТС, але до складу УПА зараховано не буде.

3. Потрібно вже вводити інститут курсантів. Принаймні перед прийняттям до складу сквада вимагати кілька випробувальних польотів з сквадом. Тим більше можливо комусь не подобається як ми літаємо. Можливо хтось чекає більшого.

4.Якщо для деяких важко літати без зовнішних видів (ЗС), то може поділитись на дві ескадрілії. Скажімо Юрок міг би очолити ескадрилію без ЗС

ВЗАГАЛІ ПРОШУ ВІДПИСАТИСЯ ПО ЯКІЙ ПРИЧИНІ ВІДСУТНІ ЗГАДАНІ ПІЛОТИ?

ЯКЩО ВИ ЛІТАЄТЕ БЕЗ СКВАДУ, АЛЕ З ВИКОРИСТАННЯМ =УПА= , ТО ДЕ ВИ ЛІТАЄТЕ?
Востаннє редагувалось Nesamovytyj в 03 квітня 2008 10:43, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні!

Kos
Member
Member

Повідомлення Kos » 02 квітня 2008 18:20

Для мене 22:00 це вже пізно :(
Да і мікрофону немає покищо!
Погано, що ми літаемо тільки у суботу і неділю. :(
Хочу щоб хтось зі мною пішов на тренувальний сервер, і розповів різні цікаві речі і показав їх,а я (поки нема мікрофону) дивився і повторював.Навчивсяб хоч трохи тримати стрій,ато з ботами погано :(

Nesamovytyj
Member
Member

Повідомлення Nesamovytyj » 03 квітня 2008 10:40

Стрій це не саме головне. Принаймні в скваді зараз ніхто цим не мастить голову. ГОЛОВНЕ ЦЕ ЗНИЩУВАТИ ПРОТИВНИКА І ДОПОМОГАТИ СВОЇМ У БОЮ. :P

Те що нема мікрофону не страшно. Я наприклад можу говорити тільки тихенько після 22-00. Котигорошко часто теж не може говорити пізно. Але принаймні можна слухати інформацію і виконувати нескладні команди ( типу включити АНВ, зробити розворот тощо, взалежності від ситуації).

Якщо ти зовсім починаючий пілот то повір, що тренування в офі це не скуно. Проходь кампанії. Починай з іла та взагалі з літаків червоних. Вони менш чутливі до звалювання. Якщо не подобаються кампанії або не тягне комп, то став в простому редакторі скажімо 4 ЛА-5ФН проти 4 Bf109-g2 і тренуйся. Записуй треки і виключивши кабіну аналізуй. Чому ти не влучив! Тільки не забувай що боти завжди йдуть в лобову. Не ходи з ними в лобову- ухиляйся.

Для того щоби навчитись стріляти гарна наступна вправа. Стравиш в простому редакторі свої бомбардувальники і заходиш ім на 6 і розстрілюєш. Це вчить тримати напрямок вогню і взагалі попадати в літак.
Потім ставиш літаки противника. Але ставиш собі невразливість і для початку необмежений боєкомплект. А бомбардувальники ставиш в складність \"АС\".

Повір що так майже всі починали. Я взагалі теж починаючий пілот. РІк до того не грав в іл2. Зараз опановую фоку. Одразу скажу не пробуй ії поки не опануєш основи пілотування та стрільби. Так от тактику я зрозумів відмінно але з виконанням у мене погано. Мажу. На швидкості понад 750 влучити складновато. Але за то літання на фоці нагадує полювання. Доводиться заходити в оффлайн і вигадувати собі завдання в складному редакторі для тренування. Так не люблю це, бо літати з ботами дійсно не хочеться, А ТРЕБА. Бо інакше в онлайні робити нічого.

Якщо є питання то заведи на форумі тему \"Питання від новачка\" і задавай там питання. Думаю всі із задоволенням допоможуть.
Слава Україні!

SpY
Member
Member

Повідомлення SpY » 22 квітня 2008 15:51

Nesamovytyj
та взагалі з літаків червоних. Вони менш чутливі до звалювання.

Спробуй потягнути ручку в пуп на кобрі, яку, особливо ранньому, чи спітфайрі, а ще краще сталлфайт на них, будеш приємно здивований :D

Nesamovytyj
Member
Member

Re:

Повідомлення Nesamovytyj » 22 квітня 2008 23:00

SpY написав:Nesamovytyj

Спробуй потягнути ручку в пуп на кобрі, яку, особливо ранньому, чи спітфайрі, а ще краще сталлфайт на них, будеш приємно здивований :D

Я не сказав що не чутливі. Просто менше чим літаки синіх ІМХО звичано :wink:
Слава Україні!

Повернутись до Віртуальні пілоти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість