Новий погляд на козацтво (3)

Модератор: Global Moderators

Lyho
Member
Member

Re: Новий погляд на козацтво (3)

Повідомлення Lyho » 05 серпня 2010 12:39

Тему на 23 сторінки повністью "неосилив". Осилив тільки тему з Гриціаном, та і вона цікавіша. Думаю не слід кидатися в крайнощі, а крайнощі - то вважати січовиків піратською бандою або православним рицерським орденом. Зарано роздавати ярлики тисячам чи десяткам тисяч людей за раз історія людей - (якщо це не марксистська радянська історія) не підлягає роздачі ярликів. Гриціан правий - це не матиматика, матиматику з неї намагаються робити ті кому це вигідно для чогось.
Але просто не так давно зрозумів, що витрачати свій час на суперечки в неті просто не хочу. Є стільки цікавого, на що можна витратити вільний час, неймовірно багато.
PS.
Хаха, таке відчуття що більшість учасників суперечкі безробітні, ведуть празне життя та весь час в інтернетах :)))
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 09 серпня 2010 13:40

Lyho написав:Тему на 23 сторінки повністью "неосилив". Осилив тільки тему з Гриціаном, та і вона цікавіша. Думаю не слід кидатися в крайнощі, а крайнощі - то вважати січовиків піратською бандою або православним рицерським орденом. Зарано роздавати ярлики тисячам чи десяткам тисяч людей за раз історія людей - (якщо це не марксистська радянська історія) не підлягає роздачі ярликів. Гриціан правий - це не матиматика, матиматику з неї намагаються робити ті кому це вигідно для чогось.
Але просто не так давно зрозумів, що витрачати свій час на суперечки в неті просто не хочу. Є стільки цікавого, на що можна витратити вільний час, неймовірно багато.
PS.
Хаха, таке відчуття що більшість учасників суперечкі безробітні, ведуть празне життя та весь час в інтернетах :)))

Lyho повністю Вас підтримую :good:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 09 серпня 2010 21:33

CAM написав:Який з вас толк, як з істориків? Яка користь для України / суспільства?

Цены бы Вам не было в комсомольском прошлом! :Rose:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

тугай
Member
Member

Повідомлення тугай » 11 серпня 2010 13:20

Lyho написав:Тему на 23 сторінки повністью "неосилив". Осилив тільки тему з Гриціаном, та і вона цікавіша. Думаю не слід кидатися в крайнощі, а крайнощі - то вважати січовиків піратською бандою або православним рицерським орденом. Зарано роздавати ярлики тисячам чи десяткам тисяч людей за раз історія людей - (якщо це не марксистська радянська історія) не підлягає роздачі ярликів. Гриціан правий - це не матиматика, матиматику з неї намагаються робити ті кому це вигідно для чогось.
PS.

та й то так...

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 11 серпня 2010 22:56

не знайшов підходящої теми.
цікавий факт, в ревізії Чернігвського полку 1738 року є жінки. Як я зрозумів, вдова до повноліття свого сина.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [Bot] і 3 гостей