Белорусские казаки?

Модератор: Global Moderators

kram
Member
Member

Re: Белорусские казаки?

Повідомлення kram » 14 листопада 2013 14:46

AppS написав:kram
Сучасна історична пам’ять для мене різновид пропаганди. Хмельниччину давно ніхто не пам’ятає, а що пам’ятали витіснено. Вже давно дідусі й бабусі увечері при світі керосинової лампи не оповідають приїхавшим з Києва унукам історії своєї молодості та перекази своїх дідусів-бабусів.

Ваші предки звідки?

По лінії матері є німецькі євреї, чехи, кияни, по лінії батька - росіяни та селяни з Півдня України (як там опинилися, не знаю).

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 14 листопада 2013 14:53

kram
Багато Вам доведеться каятись.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 14 листопада 2013 15:15

Ну, я так розумію, на цьому все.
Хоч ніяких розумних пояснень нема, все одно за українцями залишається темна сторінка.
Ось так і створюється образ українця - насильника і вбивці.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 14 листопада 2013 19:45

AppS написав:kram
Багато Вам доведеться каятись.

Не в порядку заперечення, а з чистої цікавості: за що? :)

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 14 листопада 2013 20:00

Та ні. Судячи з генеалогії можна розслабитися.
Українців в роду не спостерігається, а значить можна з чистою совістю, не обтяженою злочинами всяких наливайківців, мазепинців, петлюрівців, бандерівців та інших УБН, бути новоукраїнцем.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 14 листопада 2013 20:26

Krutywus написав:Та ні. Судячи з генеалогії можна розслабитися.
Українців в роду не спостерігається, а значить можна з чистою совістю, не обтяженою злочинами всяких наливайківців, мазепинців, петлюрівців, бандерівців та інших УБН, бути новоукраїнцем.

Чому ж. Частина включених у категорію "кияни" - початково селяни з Київської губернії, а отже... :)

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 14 листопада 2013 20:53

kram
Ну кожен народ когось свого часу геноцидив, тож чим більше національностей, тим більше провин. У Вас їх вже на старті доволі.
Krutywus не дуже в темі, за українців теж доведеться, причому концентровано, адже Південь ~= Лівобережжя. А Київська губернія, якщо сучасна Черкащина, то ще й ща 1768 рік. :D
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 14 листопада 2013 20:56

AppS
Все-таки я себе більше з українцями асоціюю, ніж з кимось іншим :) Слава Богу, не Черкащина - сучасна Київська область :)

igor1989
Member
Member

Повідомлення igor1989 » 14 листопада 2013 22:05

Ну з українцями треба асоціювати тільки хороше і тоді будемо жити щасливо :D

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 14 листопада 2013 22:57

Я вас прошу, геноцидили вони.
Геноцидить за визначенням той, хто сильніший, у кого держава, армія і всі інші необхідні інструменти.
А тут просто відвели трохи з душі, що накипіло, та й пішли далі до плуга, хто не на палю.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 14 листопада 2013 23:26

Krutywus
Ви так кажете, ніби це щось цілком нормальне...

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 15 листопада 2013 12:38

Я говорив, що це нормально?
Я просто хочу знати, що було, а чого не було.
Ви ж роздаєте оцінки:
випадки мародерства з боку козацького війська - це темна сторінка в історії за яку українцям потрібно каятися щодня,
а "вы б послали в ... уезды, села и деревни выжечь без остатку" и ""желецких людей побить всех на голову" - це світла сторінка в історії за яку треба співати "Осанна!" на недільних богослужіннях в усіх церквах,
тому що попередньо було видано указ белорусцев не бить и не грабить, авось будут служить с государевыми людьми.

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 15 листопада 2013 17:24

проблема ще в тому ,що ми сучасні люди які мислять зовсім по-іншому..І Борменталь,і Крутивус,і Крам і т.п це все люди які просто не можуть мислити так як мислили люди того часу..це мислення або абстрактно-гуманістичне..або націоналістичне або інше..нп.під час нападу козаків і молдаван на Буджак і в 1595 нп.татарських жінок змушували їсти власних дітей принаймні так писано..і разом з тим маємо купу випадків співпраці козаків з татарами.(!). Це моральне збочення? нам це важко зрозуміти..От поляки й досі шаленіють від Волині 1943. хоча пройшло 70 р. тобто люди тоді відрізнялися..,,ну так,не пощастило,вирізали козаки-кяфіри мій улус, сестер посікли ..батька.Але така воля Аллаха.зараз треба козакам допомогти,а там може полякам допоможемо проти козаків.Щось ясиру малувато .погано..,, приблизно так мислили люди.Крам і інші форумчани це просто не може зрозуміти.нам дивно це..

Батареецъ
Member
Member

Повідомлення Батареецъ » 15 листопада 2013 22:48

Да, панове! Бачу "заїхали" ви далеко. В принципе, если рассуждать с точки зрения современного нормального человека, лично мне, если бы пришлось попасть в то время, пожалуй ближе всего по душе-пойти в казаки. Но... время идет... Если голову принес, да еще деньжат- надо и хозяйством обзавестись и семьей.А вот потом наступает время "Ч"... Ограбили и разорили казаки-резал бы со шляхтой казаков. Москали-тоже самое. Шляхта-резал бы с казаками шляхту. Ось такі справи.

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 24 листопада 2013 20:33

Франк Сисин про єврейських жертв Хмельниччини:

http://www.ukrhistory.narod.ru/texts/sysyn-1.htm

Поперед.Далі

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей