Козаки XVIст.

Модератор: Global Moderators

Rogala
Member
Member

Re: Козаки XVIст.

Повідомлення Rogala » 20 листопада 2014 20:37

так досі пласт фактично непророблений. але ж я досить прозоро натякнув що невдовзі на цю тему з вляться видання. з реконструкціями, вони неперекриють тему повністтю, але невдовзі наступна публікація це виправить.

Shatun
Member
Member

Повідомлення Shatun » 20 листопада 2014 21:58

Velizariy написав:
Мене честно кажучи завжди дивувало відношення саме українців до таких речей як от наша розробка.

Дивлячись на обговорення на Толоці та рівень проробки матеріалу, це мене не дивує.
Shatun, що саме Ви робите? Шось маленьке і "побыстрячку", чи щось вартісне на що справді варто витрачати свій час на зусилля.
Якщо перше, то це мені нецікаво... Якщо друге, то це потребує значно більших зусиль. І скоріш за все, як на мене, Вам треба буде відмовитися від концепції 16 століття.

Ну по поводу маленького і великого можна посперечатись, в M&B в більшості випадків маленькі моди ліпші за глобальні.
По бистрячку ніхто робити не буде. Ми до цього робили мод подій 1708 року і ми його так і не випустили, там ще багато чого треба переробити і доробити.
Відмовлятися від 16 століття ніхто не буде, це тупо відмовлятися від цікавої тематики тому що про 17-18ст більше інформації і більше ресурсів. 16 ст. цікаве і чому б хоча б не спробувати зробити про цю епоху мод.

Velizariy написав:
непророблений пласт

Ключеве слово.
Створення гри не схоже з реконструкцією чи написанням книги. Двигун гри має свої особливості та обмеження, класи повинні відрізнятися і їх повинна бути певна кількість, рівні розвитку юнітів та одяг/озброєння для них тощо... І я вже не кажу про битви, тактику, укріплення.
Все це потребує до біса інформації - і бажано шоб вона вже була. І художнику показали що така річ була така, а такої не було. І моментів типу "тема досліджується - чекайте матеріал через півроку" при розробці гри треба уникати. 16 ст. дуже поступається у цьому плані 17 ст.
Якщо хлопцям треба майданчик для розвитку та акумулювання інформації то правильніше буде переробка МБ ВіМ у бік збільшення реалізму моделей та введення нових особливостей. Як на мене.

Так двигун має свої особливості, але у МнБ немає тактики, це першочергово RPG, ти граєш за перса і в тебе є мінімальні команди керування військом, це не стратегія, є моди які додають різні формації та наче тактику але вони дуже далекі від досконалості і багів в них безліч.
Будемо робити, будуть помилки, але і їх будемо виправляти і з часом дійдемо до ще більш якісного продукту.
Зображення

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 21 листопада 2014 00:36

Спеціалізованих ігрових форумів (українських) я не знаходив достойних, тому базуємось на Гуртом і на нашій сторінці в вк.

я не зрозумів причино-наслідковий зв'язок. Ну в цьому році ясно, що все не просто з міжнаціональним спілкуванням. Але три попередніх? Гра ж не про Полтавську область в вакуумі, а про цілу Східну Європу.

в команду потребували:
-люди, які тямлять хоч трохи в 3Д
-люди, які грали в Mount and Blade і хоча б щось розуміють в модингу цієї гри (хоча б найбанальніші речі)
-люди, які просто хочуть допомагати інформацією
-Ще нам потрібна людина яка б допомогла в 2д арті

логічно, що таких людей знайти простіше на спеціалізованих форумах.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 21 листопада 2014 13:06

Відмовлятися від 16 століття ніхто не буде, це тупо відмовлятися від цікавої тематики тому що про 17-18ст більше інформації і більше ресурсів. 16 ст. цікаве і чому б хоча б не спробувати зробити про цю епоху мод.

Тупо... я так не думаю. Ви так і не змогли закінчити мод 1708, а серед ваших наробок є і досить "халявні" моделі. З таким відношенням діло не піде.
Зображення
Зображення
І вал критики при обговоренні моделей одягу, зброї та обладунків буде дуже значним. Не кажучи вже про обговорення класів та розвитку юнітів.
Вчитися, вчитися і ще раз вчитися - ось що Вам зарез необхідно. Читати, шукати, питати, збільшувати свою колекцію моделей правильними речами, та обмізковувати яким чином можна змінити тактику керування групою.
Так двигун має свої особливості, але у МнБ немає тактики, це першочергово RPG, ти граєш за перса і в тебе є мінімальні команди керування військом, це не стратегія, є моди які додають різні формації та наче тактику але вони дуже далекі від досконалості і багів в них безліч.

Але це і є те що необхідно для порохових модів по 16-18 ст. Реальна тактика тих часів дуже відмінна від того на що розраховували розробники МіБ спочатку. Тому я і чекаю на 2 частину розраховуючи на більш гнучку систему управління групою під час бою.
ЗІ. Спробуйте спочатку створити щось невелике в 2-3 фракціями та невеликою картою. Якусь невелику кампанію на якій можна набратися досвіду і для якої можна створити якісні моделі.

Shatun
Member
Member

Повідомлення Shatun » 21 листопада 2014 17:43

обмізковувати яким чином можна змінити тактику керування групою.

Для цього потрібна людина яка зі скриптами пітона на ти. І найкращі розробники модів МнБ, пробували щось зробити але нічого не вийшло і не вийде.
МіБ2 там система управління тактикою такаж сама як і в варбанд, вперед, назад,стій ітд.
Там буде новий двигун і можливо щось можна буде придумати.
Зображення

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 21 листопада 2014 18:04

Одже ми повертаємося до:
то правильніше буде переробка МБ ВіМ у бік збільшення реалізму моделей та введення нових особливостей.

Якщо написання скриптів на даний момент недоступне, то варто працювати на полі покращення реалізму моделей і створення бази предметів для них на 16-17 ст.
Але це окрема велика тема. Для цього повинні бути сформовані окремі теми по зведенню інформації по окремим типам предметів: архітектура, одяг/фракція, озброєння/фракція. Необхідно знати скільки різних типів предметів для кожної фракції потрібно зробити, яка градація ціна/ефект повинна бути. Треба глянути що вже було зроблене в ОіМ і що можна залишити, а що треба змінювати. Коротше - ціла купа таблиць, малюнків та 3д моделей.
Маючи цю базу на 17 ст. можливо вже рухатись далі до більш малодослідженого 16 ст.
Як на мене.

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 22 листопада 2014 23:18

Я в іграх взагалі не знаюся (не граю і в очі ні разу не бачила). Но на одязі трохи так. Жупани в тестаментах 16 століття (рукописні такі хароші джерела) навіть на теріторії теперішньої Польщі датуються від 1570-х років.
https://www.facebook.com/irena.pogorzelska?ref=tn_tnmn
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 01 грудня 2014 13:28

якщо по першій пол.16 ст. то нічого особливого і вигадувати не треба..купіть або скачайте якщо є у інтернеті праці по одягу і озброенню козаків 17 ст. того самого С.Шаменкова піхота укр.гетманов або дослідження просто по одягу укр.того часу.з озброєння додайте більше луків..і самопали з гнотами переважно..списи, рогатини..коси сокири і т.п. що було й пізніше..ото і все...

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 01 грудня 2014 18:33

ну я б не погодився, різниця між навіть другою половиною 16 та 17 сторіччям існує ,але щераз скажу що невдовзі це питання буде опрацьовано .

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 02 грудня 2014 16:33

Жупан зустрічав в описах справ, на теренах Волині в 1560х роках.

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 06 грудня 2014 17:33

Rogala написав:ну я б не погодився, різниця між навіть другою половиною 16 та 17 сторіччям існує ,але щераз скажу що невдовзі це питання буде опрацьовано .

і в чому вона ? свитки ті самі ..вільчури і інше робили так само..штани теж..ширше чи вужче не стали я думаю..по зброї то вже інше питання..

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 06 грудня 2014 20:38

ну свити були короче, а вільчури? а ви їх в джерелах бачили? а гермякі, а декор ,а шапки, зброя, взутя, все інше .

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 06 грудня 2014 22:16

Ну добре і доведіть мені чим же таким козак Підкови принципово відрізнявся від козака Кішки ..?? зброя та сама, тільки більше луків..ніж за Конашевича..рогатина не змінилася..Щодо тих угорського стилю шмоток про які Ви вочевидь думаете то це могло мати локальний характер..основна маса люду козакуючого носила що і раніше..

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 06 грудня 2014 23:20

о тиц , а що це ? як так доведіть? узагальнено бо нема часу розписувати..казак Підкови носив гермяк з строкою чи без,, а козак Кішки в 1600р, жупан, делію, різницю ви я сподіваюсь розумієте? і зброя трохи інакша.ну й вже зінювались вогнепальна зброя., ну й угорськ іречі принаймні в реєстровців.

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей