Эскизный проект памятника гетману Пилипу Орлику

Модератор: Global Moderators

Askold
Member
Member

Эскизный проект памятника гетману Пилипу Орлику

Повідомлення Askold » 10 березня 2007 01:53

Эскизный проект памятника гетману Пилипу Орлику на бульварной части улицы Липской. Печерский район г. Киева.

Заказчик: памятника: Министерство культуры и туризма Украины
Проектная организация: ПП Кущ А. В.
Главный архитектор проекта: Кущ Анатолий Васильевич
Докладчик: Кущ Анатолий Васильевич

Проектируется установка памятника гетману Пилипу Орлику на бульварной части улицы Липской, расположенной перед Кловским дворцом. Предлагаемый к сооружению памятник состоит из двух идейно объединенных частей. Работа одобрена и принята Градостроительным советом при условии учета замечаний и предложений, полученных при обсуждении.

Зображення

Зображення

Зображення

Рідкісний випадок що памятник мені сподобався. Більше реалізму, менше шароварної халтури. Єдина заувала правда, саме в шароварах - треба було зробити нормальні чоботи, ато виглядає що сидить в спідниці :)

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 березня 2007 02:37

Одне не розумію: чого усі нові монументи в Києві \"сидять\"????
Я сам собі Петлюра!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 10 березня 2007 02:43

Askold написав:Рідкісний випадок що памятник мені сподобався

Я навіть здогадуюся чому ;)

Що ж, гарний пам"ятник прикрасить рідну вулицю Чекістів :) І алея вздовж Рози Люксембурґ вестиме від одного українського псевдолідера до другого, від Орлика до Мануїльського. Кр-расота :)
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 10 березня 2007 16:02

Хоча мені й нагадало \"чернильницю\", але мені до вподоби!!! Супер! Гарно, що не на високому постаменті, гарно, що всі будуть перо чипати й скоро народиться легенда, що це на вдачу, гарно, що діти будуть лазати, а птахам буде байдуже!

А бчому він \"сидить\"?... Так він \"Конституцію\" пише! Хоча, здається, він її писав у перуці та камзолі...
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 березня 2007 17:47

Щось у нас у столиці самі письменники: і Ольга (знаю, зараз почнете вказувати на історичний оригінал) і Грушевський і гайдамака на Хрещатику. Навіть кінь його (чи кобила -- не видно бо латка) і той норовить на дупу всістись. Просто якась цивілізація \"утомленных солнцем\"(с) пам'ятників аданака :P
Ну та Дідько з ним, аби лишень дітлахи замість лапати теє перо не відламали, як шаблі на гробівці Пілсудського у Кракові. Бо нація у нас не менш практична від поляків: на холєри пертися у дощ до пам'ятника, коли можна цей талсман під ліжком тримати :D
Я сам собі Петлюра!

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 10 березня 2007 21:11

Гриць:

Ти ще забув додати сидячого Монгол-Шудана...тьху, Ярослава! Я би за такий памятник би посадив в тюрму.

Адам:

Так він \"Конституцію\" пише! Хоча, здається, він її писав у перуці та камзолі...

Абсолютно з тобою згідний. Нажаль псевдо-історична підсвідомість (як залишок по Совку) одна за найбільших проблем в нашому суспільстві. Якщо козаки то мусять бути на конях, в вишиванках, в сто метрорих шароварах і з висячими вусиками (хоча на гербі Саг. в козака вуса хвацько закручені догори ). Ми закрилися в такому колі що відкедуємо любі західно-европейські елементи і Боронь боже їх десь додати, навіть якщо ми їх дійсно мали. Козацька старшина взагалі під кінець 18 ст. вдягалася в перуки, але де про це можна почути?

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 10 березня 2007 21:59

До речі, на першому фото, на вішалці зліва -- то там не \"сокира Богдана Хмельницького\" часом?

А взагалі нічого так статуй, симпатишненький.

Є пару питань:

1. Ні в кого часом нема патрета діяча, щоб порівняти?
2. Коли пишуть про Орлика, ще й досі згадують, що на його честь названо аеропорт Орлі? :lol:
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 11 березня 2007 20:14

Коли пишуть про Орлика, ще й досі згадують, що на його честь названо аеропорт Орлі?

- Ти питаєшся, чи просто константуєш факт? ;) Взагалі аеропорт був названий в честь його сина якщо не помиляюся.
Доречі чи вживали луки в 18 ст? Мені здаєтся що підбір зробї не відповідний.

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 11 березня 2007 20:17

Askold написав:Взагалі аеропорт був названий в честь його сина якщо не помиляюся

Помиляєшся, ні він, ні його син жодного відношення до Орлі не мають, "названий в часть" -- це черговий дуже патріотичний міф

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 березня 2007 23:24

Й що цікаво! Один знайомий француз-парижанин також впевнений в цьому!
;)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 12 березня 2007 15:05

Ось карта Іль де Франс 1620 року, і на ній гарненько собі значиться Орлі

http://gallica.bnf.fr/ark:/12148/btv1b7710735g :oops:

Так що чекаю на визнання від Аскольда, що він таки справді щиро вірив і у цю брехню про Орлі, що начебто назване на честь графа Григорія Орлика (схоже, що пішло це від Ілька Борщака, знатного міфотворця)
Приєднані файли
Orly.JPG

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 12 березня 2007 20:54

А що тут визнавати? :D Раніше про це що Орли від Орлика часто писали. І все таки - хіба син Орлика не служив в Франціі при дворі короля?

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 12 березня 2007 21:05

Askold написав:І все таки - хіба син Орлика не служив в Франціі при дворі короля?

А з цим хтось сперечається?

Askold написав:Раніше про це що Орли від Орлика часто писали

А ще писали, що Григорій Орлик був маршалом Франції :wink:

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 13 березня 2007 01:37

Ну-ну... Одна з веселих прикмет нашого балаганчику: їдно з усіх сил старається прикапчати Україну до західної Європи, а друге тратить не менше зусиль щоб її звідтіль відчепити :?
Я сам собі Петлюра!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 13 березня 2007 02:23

Та ж вона ціком достатньо причеплена так, як є. Нащо їй ще кудись щось дочіплювати чого не було? Результат-бо виходить смішний і жалю гідний

Далі

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей