АРСЕНАЛ. Зброя українського козацтва

Модератор: Global Moderators

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 09 червня 2007 17:59

Ніколаускасс гран мерсі! Цікаві статті. Уявляю слбі таку фразу кинуту козаком, що якогось дідька приймав участь у якійсь гішпанській коцанці: \"Стережися, Семене! Це дон Карлос зі своїми педернальїстами!\"
Як вам така фабула для якогось 157-серійного ремейку \"Богатиє тоже хочуть\"?
Я сам собі Петлюра!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 09 червня 2007 20:25

Гриціане, ну ти-ж мене знаєш... :twisted: І моє ставлення до \"німців \"
Музей тут в Чикаго досить таки цікавий, і матеріалів рзіних багато. (Не тільки рушнички)
А от зброї нема....може тому що німці все у свій час викупили. А що не викупили-то вкрали, як у ваших нових джерсях.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 09 червня 2007 23:37

CAM написав:німці все у свій час викупили. А що не викупили-то вкрали, як у ваших нових джерсях.

Слухай, давай котлети окремо а торганів на ліво. Та Нью Джерсійська авантюра має до українців відношення дуже ... відносне. Наобіцяли купу УКРАЇНСЬКИХ козацьких реліквій, а що там виявилося? І вже хто-хто, а мошки і за 100км не пролітали. Хоча воюючі сторони наввипередки одне-другому виписували свідоцтва на барміцви. Напиши мені у приват, якщо тобі цікаво, то розповім трохи.
Щодо музеїв то, знову ж, мошки мають дуже далеке відношення. Тими музеями заправляють хустинкові родичі "батьків" укр. громад, з компетенцією в далекому мінусі і досить збоченою уявою пр Україну взагалі. Ну скажи, що то не так, що посади по тих музеях займають не пані стефи і пані наталки, родички панів-директорів піддупишиних, які ще 10 років тому рвалися пояснити новим імігрантам, шо "на жарівку не треба дмухати", а люди, що мають принаймні бакалавра історіографії. Я тільки зрадію визнати свою недоінформованість у цій справі! Та жадному мошкові не треба щось із тих музеїв купувати: окрім етнографічного сільського краму туди рідко що потрапляє.
Всі військові історичні прибамбаси були принесені хіроборними хохлами до мошківських антикварних магазинів власноруч і з поспіхом. Я ж сам то бачив, бодай мені повилазило! А що не принесли, було підібрано по СМІТНИКАХ! На ті смітники викидали цілі стоси того добра придуркуваті діти тих українських гобсеків. А мошки підбирали. Відмивали і виставляли по крамницях. І купують той товар, не наші "меценати" з рекламою на цілі Нові Йорики. Ні, їм того не треба. Їм подавай "образи"з Андріївського узвозу та львівського вернісажу. Бо воно велике і файне. А всякі клаптики паперу та якісь побиті цвіллю орденські стрічки їх не ваблять. Отут і приходять інші мошки -- колекціонери, що добре знають ціну таким речам. Ти Аскольда спитай, як це робиться у Торонто, він тобі багато цікавого нарозповідає.
Були б українці займалися власною історією, не було б місця мошкам. А так нема що нарікати. Чи маю тобі нагадувати, як виглядають підручники для шкіл українознавства у Чікаго?
Та ну його до дзябла, тільки настрій собі зіпсував спогадами.
Я сам собі Петлюра!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 09 червня 2007 23:44

Гриціан написав:Чи маю тобі нагадувати, як виглядають підручники для шкіл українознавства у Чікаго?

Поділіться спогадами, пане Гриціяне, дуже прошу!
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 червня 2007 00:45

Приколюйтесь - приколюйтесь. На цих \"перлах\" не одне покоління дітей вивчили. Он можете собі виписати:
http://www.yevshan.com/main.asp?cid=695&pid=21367
http://www.yevshan.com/main.asp?cid=695&pid=21368
Ще є Нова Доба. Підхід простий як двері: всьо хороше від українців націоналістів, всьо погане від ляхів і кацапів (мошків не чіпаєм, бо боїмося). Дніпрогес мало не бандеріцвці будували, зате про Скрипника ніхто й не чув. Цілі кавалки історії просто ігноруються: Скоропадському присвячено ледве 3 рядки, про українізацію 20-х взагалі ні звука. За те про коронацію Лева ціла глава із малюнком на усю сторінку. Закарпаття з бідолашним Коріятовичем десь трохи жевріє. Бульби Боровця і в помині не було. Грушевський геній від політики, а палеоліт є виключно українським явищем. І цей примітив з лубочними малюнками на повному серйозі втюхують підліткам 16-17-ти років.
Зрозуміло. Обмежені можливості, мовні бар'єри і т.п. Але ж часи змінилися, роззуйте очі, панове! Ні, продовжують крутити стару платівку. І при цьому деруть носа до стратосфери: ми тут знаємо історію, а ви там в Україні всі замоскалені. Може й були замоскалені, не казатиму, що підручник з історії УРСР є світочем, але ж його вже понад 10 років як глиною засипано.
Іноді ці титани думки самі себе кидають. 9 років тому у Нові Йорики приперся з Неньки аферист, що ходив і підвивав, мовляв, дайте грошей на книжки, бо в Україні москалі надрукували підручники з портретами Леніна й Сталіна на першій сторінці. І дали. Всі дали, а потім коло церкви вихвалялися, які вони вумні і благодійні. :evil:
А зрештою, що там у Вашім Альбіоні нема жадної громади? Підіть-си й полюбутесь.
Я сам собі Петлюра!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 червня 2007 00:53

До речі, що цікаво, у викладі літератури такої мряки немає. Навіть про ідеологічного ворога Остапа Вишню знають. Ну й також кривитиму душею, якщо не зізнаюсь, що й четверта хвиля добряче додала до ситуації: якщо воно слюсар з Мостиська чи Шепетівки і у школі коровам хвости крутило, то яке йому діло, що у тих книжках, по яких діти вчаться. А ще була тенденція дурників з себе робити й шутів горохових, щоб влізти у емігрантські установи: Ви, стара діаспора, такі вумні і круті, а ми такі темні й замоскалені, не знаєм навіть що то за штука у вашім кльозеті на яку натиснеш і вода булькає. Щоправда, легенди про москалів які з ноцниками у Львові по молоко ходили знають всі.
Я сам собі Петлюра!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 10 червня 2007 06:30

На превеликий жаль мушу з тобою погодитись. Не все так добре як би хотілось.
Але і не є так зле, як би могло бути :D

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 10 червня 2007 15:15

:D :beer:
Я сам собі Петлюра!

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 10 червня 2007 16:48

Гриціан написав:Приколюйтесь - приколюйтесь

Та я не приколююсь, я просто спитав.
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Ніколаускасс
Member
Member

Повідомлення Ніколаускасс » 05 липня 2007 13:53

Чергова порція тут http://io.com.ua/1430960
„Усе те добре, що добре для блага сили і розвитку моєї нації, усе те зло, що цю силу і розвиток послаблює”.
Микола СЦІБОРСЬКИЙ
Ліберастія - збочення!

Anton_ZP
Member
Member

Повідомлення Anton_ZP » 14 жовтня 2008 12:15

Шлайфер - Єврей, а не німець.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 14 жовтня 2008 14:26

Anton_ZP написав:Шлайфер - Єврей, а не німець.
Це Ви до чого? :shock:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 14 жовтня 2008 23:33

Adam написав:
Anton_ZP написав:Шлайфер - Єврей, а не німець.
Це Ви до чого? :shock:
Востаннє редагувалось кювернат Ювяшжт в 17 жовтня 2008 00:06, всього редагувалось 1 раз.

Anton_ZP
Member
Member

Re:

Повідомлення Anton_ZP » 16 жовтня 2008 11:29

CAM написав:...
І на Січі мудрий німець (шлайфер !?)
...!

Вибачте, якщо не до теми, ніяких нідокого претензій, просто зауваження.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 16 жовтня 2008 17:53

Дійсно... дякую за уточнення, Антон. :yes:

Поперед.Далі

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей