диво-комікс

Модератор: Global Moderators

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 09 липня 2008 09:33

Чорношличник написав:
Slavko_Trush написав:а що ми шукаємо?
Спогади Пуддубного, танці, пісні, етографічні записи, описи боїв у епосі. тоді можна про шось справжнє говорити

О! А ще на початку сторінки були "архіви"! Вже нема архівів? Куди ж зникли? Тепер у нас "провідні гопакісти" Піддубний та Моісеїв? І в яких піснях оспівується: "І тоді я стрибнув, і ногою вдарив у його шамболу, і понизив його життєвий тонус на два цюаня!"?

"Вы знаете, Корейко? Вы произошли не от обезьяны! Вы произошли от коровы!" (с)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 10 липня 2008 17:20

Ну, по-перше, САМ ніколи не був членом Федерації Бойового Гопака на Україні і ніколи нею не виховувався-це раз так, що ваше \"умозаключєніє\" про патріотизм Гопаківців хибне.
По-друге, Адаме, я помітив, що коли у вас бракує аргументів в дискусі, ви постійне переходите на брехливі особисті образи, висмоктані з пальця. Я вже висловлював вам своє ФЕ з цього приводу.
Отож, якщо не маєте сказати нічого по-суті, будьласка, не говоріть нічого.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Slavko_Trush
Member
Member

Re:

Повідомлення Slavko_Trush » 10 липня 2008 17:52

haiduk написав:Різниця не в назвах а в базі, карате, дзюдо, айкідо, тхеквондо захопили весь всіт не тому, що там хвацькі східні назви, а тому, що під техніку цих мистецтв підведено дуже серйозну теоретичну та філософську базу.

Знаєте, haiduk, я так думаю, що захопили вони світ значною мірою завдяки економіці. Гарний такий бізнесовий проект. Це добре описано в останій главі відомої книги Доліна та Попова "Кэмпо. Традиция воинских искусств". Японець чи там кореєць міг добрячи заробити у Європі чи Америці на викладання екзотичної боротьби. До цього долучилися й магнати від спортивної індустрії "наполнив рынок каратэ-ги, набивными мешками и макиварами", а ще й (це вже про нас) - кіноіндустрія. Думаю, що більшість краян відкрили для себе східний рукопаш саме через відеосалони чи касети.
А стосовно філософської бази - то на Заході, якщо я не помиляюсь, мало приділяють уваги філософським працям Моріхея Уесіби, Дзігоро Кано чи Гітіна Фунакосі. Якось бачив заповіді карате стилю кьокусинкай у японському й польському варіантах. У японців - пишеться, що ми будемо слідувати нашим богам та Будді", а в польської федерації - ніяких богів нема, а щось про спортивний етикет чи щось подібне.
Та й у кого та східна філософія присутня (маю на увазі Захід)? Карате розглядається суто як система рукопашу. Купа знайомих вивчала водночас і карате, і вільну боротьбу, качалася й не переймалася світоглядними питаннями. Чак Норріс і той баптист консервативного напрямку)))

І різниця між маваша-гері та бандал-чагі не лише в назві, а в різних виконаннях дуже схожих зовні ударів.

Ну не знаю стосовно бандал-чагі, бо на тхеквондо ходив мало, лише ап-чагі вивчив)))) :D . Але те, що купа стилів карате не відрізняються майже нічим між собою - це факт. І взаємовплив систем - теж річ доведена. Не лише східних (вплив дзюдо, дзюдзюцу й ушу стилю павука на айкідо). А як вам кікбоксинг? Східна техніка, але нічого східного. Мабуть зараз багато важить реклама.
\"Рабів до раю не пускають\"(Іван Сірко)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re:

Повідомлення Adam » 10 липня 2008 20:45

CAM написав:По-друге, Адаме, я помітив, що коли у вас бракує аргументів в дискусі, ви постійне переходите на брехливі особисті образи, висмоктані з пальця.

Тобто Ви не втікли від армії в іноземну країни? Тобто Вас не можна переслідувати за Карним кодексом за ці дії? Тобто це я все придумав!

І ще раз - я чхав на "ФЕ" людини, яка ГАНЕБНО втікла від захисту Батьківщини, а тепер навчає інших, як треба її любити! Ви - зрадник! Злочинець! Мій ідеологічний ворог!
Зображення

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 10 липня 2008 21:44

Ну, той хто пише
\"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!\" %) дійсно є моїм ідеологічним ворогом.

Доречі, де вас навчили навішувати ярлики? В Совецкой Армії? Ким ви там були?
Можете додати до списку буржуазний націоналіст і шанувальник гопако-шаоліня.

P.S. Так, ви це все придумали :yes:

Bohdan
Member
Member

Re:

Повідомлення Bohdan » 11 липня 2008 10:26

Slavko_Trush написав:...Купа знайомих вивчала водночас і карате, і вільну боротьбу, качалася й не переймалася світоглядними питаннями.
...Але те, що купа стилів карате не відрізняються майже нічим між собою - це факт...

Ну, на рівні означених знайомих це напевно і справді незаперечний факт :)

А щодо гопака...
Так святе ж місце пустим не буває. Мав нагоду років більш як з 20-ть тому познайомитися з таким собі паном Кастровим.
Він вже тоді створив в Києві Русскоє Кемпо, і присвоїв собі 12-й (!) дан.
Плідно працює він і донині. http://www.kostrov.org/pages1.html?id=1047

Зверніть, до речі, увагу на кольори його поясу. Там на сайті і історія є. Аякже!

Slavko_Trush
Member
Member

Re:

Повідомлення Slavko_Trush » 11 липня 2008 12:14

Так святе ж місце пустим не буває. Мав нагоду років більш як з 20-ть тому познайомитися з таким собі паном Кастровим.
Він вже тоді створив в Києві Русскоє Кемпо, і присвоїв собі 12-й (!) дан.

та чув за нього. Клініка та й годі.
\"Рабів до раю не пускають\"(Іван Сірко)

Chestnut
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Chestnut » 11 липня 2008 12:29

CAM написав:Ну, той хто пише
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!" дійсно є моїм ідеологічним ворогом.

Я так розумію, що проти патріотизму Ви нічого не маєте. Чи можна тлумачити Ваші слова як визнання того, що Вам бракує здорового ґлузду, і Ви цим не лише не переймаєтесь, але й пишаєтесь?
\"На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.\"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 липня 2008 17:05

Chestnut
Андрій! Облиш! А то \"товарісч\" вже намагається представити поєднання патріотизму й здорового глузду, як подвійні стандарти. Хоча, виходячи з його дій, не має а ні першого, а ні другого!
Зображення

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 11 липня 2008 22:22

Мовчу, мовчу, а то в баню полечу....:yessir:
Слідом за Нахтігалем... O:-)

Лютый
Member
Member

Re: диво-комікс

Повідомлення Лютый » 18 вересня 2010 20:06

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 18 вересня 2010 20:33

Дуже чути фофудією і російськими системами типу В'юна
Перше враження з фоток - не наші люди. Але цікаво би подивитись відео, послухати як говорять.

Лютый
Member
Member

Повідомлення Лютый » 26 вересня 2010 21:33

CAM написав:Дуже чути фофудією і російськими системами типу В'юна
Перше враження з фоток - не наші люди. Але цікаво би подивитись відео, послухати як говорять.

Если єто про нас, то там есть виде. Немного. Проще прийти. Мы не относимся к стилям "шороварщины". А ваши это кто?

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 27 вересня 2010 02:22

Наші - українські. У всіх розуміннях цього слова.

Лютый
Member
Member

Повідомлення Лютый » 27 вересня 2010 11:38

Ага. Понял. Вам решать. Так как у каждого свои критерии. :)

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість