СЛОВНИК ТАЄМНОЇ МОВИ УКРАЇНСЬКИХ ЛІРНИКІВ ТА ШАПОВАЛІВ

Модератор: Global Moderators

Іван Богун
Member
Member

Повідомлення Іван Богун » 24 березня 2009 16:48

Поперше я добре сприймаю критику, коли вона аргументована. Я не пишу так, ніби-то видаю істину в останній інстанції, але виклав таку собі гіпотезу, яку взяв в того ж Каляндрука, і яка мені особисто здалася ймовірною. Якби у відповідь я почув щось на кшталт \"лірники та бандуристи не були ..., бо на цей рахунок є такі-то історичні дані, це підтверджується тим-то та тим-то...\", то це б скидалося на нормальну відповідь професійного історика аматору. Але якщо всі докази зводяться до того, що \"ви, пане доповідачу, клоун і всі книжки, які ви читаєте - теж клоунські, тому все, про що ви пишете, або напишете в майбутньому - це безглуздя та дурниці, бо ви апріорі не можете написати нічого розумного, на маючи історичної освіти...\", то виникає питання, а чим моє \"писання\" гірше від того, хто дає акі \"грунтовні\" відповіді?

AppS

Ну, на рахунок наведеного відривку є більш влучне у \"історичному\" фільмі \"1612\", якщо бачили. Там коли самозваного \"гішпанця\" номінують на Московського царя, то йому складають родовід. Його друг-татарин дає якомусь ченцеві капшук грошей та каже: \"напиши, що його родовід йдеться від Рюрика... та обов'язково щоб там був Чингіз-Хан!\" :D
\"Те, що не вбиває нас - робить нас сильнішими!\" (с) Ф.Ніцше

AppS
Member
Member

Re: СЛОВНИК ТАЄМНОЇ МОВИ УКРАЇНСЬКИХ ЛІРНИКІВ ТА ШАПОВАЛІВ

Повідомлення AppS » 30 вересня 2009 01:11

КОБЗАРСТВО та ЛІРНИЦТВО НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
(науково-допоміжний бібліографічний покажчик)
Васюта О. Чернігів, 2001
http://www.siver-litopis.cn.ua/pokaj/Kobzarstvo.doc (6мб)
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей