Ще одна цікава книга

Модератор: Global Moderators

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 01 липня 2006 20:04

Гриціан написав:бо побіг я до шпиталю швидко-швидко медитуючи на тему "чи стану схожим на Айсмана"..

Ой, до болі знайома картина! На моєї другої "імпрезі" У Гнєвськму
замку два роки потому, мені якись польский молодик шпагою розсік
бров (але вийшло чудове фото!), та й я, власне, шаблю тримав, як оту дровиняку... Біда в тому, що молодики взагалі лізуть "самостверджуваться" та й роблять лихо. Люди мого віку таких
дурниць уникають, хоча... В тому році в Кам'янці по пальцям теж отримав (і не я один, власне), тому й пішов на тренування. Але мені
там сподобалося тим, що ніхто нікого не лупцуює, а починаеться
все з розробки власного вміння правильно рухатися, "тримати конструкцію" та тренувати суглоби та м'язи які відповідні за цей процес. Слава Богу, що хоч навчився "відчувати" шаблю...

[/quote]Обійшлося, правда потім довго червонів у війскоматі, коли ті читали мою медичну картку. [/quote]

А що там було таке соромицьке? :wink:
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 01 липня 2006 21:44

Hvygura написав:А що там було таке соромицьке?

Cоромицьким був мій рапорт (поданий задовго до інциденту) до школи офтальмології. Ну і школу не затвердили з інших причин, але все одно два майора добре побалділи дивлячись на "потенційного офтальмолога" при фінгалі радіусом на версту довкола ока та записом у картці, як мені мало не металошукачем у орбіті рилися. Справа в тім, що колм на травмопункті спитали чим подушегубило, я відповів: "foil", що у перекладі означає і фольга до печива і рапіра. Ну вони й вирішили що був якийсь нещасний випадок на кухні, і лише вкінці зрозуміли, що то було насправді. Все детально задокументували. Висновок одного з майорів був :"тобі синку пригод з конкістадорським ухилом забракло? То прошу дуже, нам треба фельдшера до Гондурасу". А в тих якраз населення однієї з провінцій вирішило, що час вже змінити хефе політико у традиційний спосіб. Богу дякувати минулось.
Я сам собі Петлюра!

Hvygura
Member
Member

Повідомлення Hvygura » 01 липня 2006 22:49

Чудова гра слів! :D :D :D

А що до Гондурасу... Був за радянськи часи такий анекдот:

Сидять два чукчі на березі океану. Один другого питає:

- Чой -то ты беспокойный, однако?!
- Шибко меня беспокоит Гондурас!
- Так не чеши его, однако!
Козацькому роду нема переводу? Отож, добродію, переведіть, будь ласка, трохи грошей козакові, поки він не забрав в вас
геть усе!

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей