Волохи

Модератор: Global Moderators

Аватар користувача
кювернат Ювяшжт
Member
Member
 
Повідомлень: 6115
З нами з:
18 червня 2006 18:52
Звідки: Київ

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 02 жовтня 2006 16:42

Lyho написав:Подібні шоломи з дисками зустрічаються на угорській іконографії, та у піхотинця з картини "Битва під Оршею", та на одному зображенні в Кенігсбергському літописі. Тож він не фентезійний.


Мої слова - "трохи фентезійний". Шолом у МакБрайда не з оригінала мальований, а на картині "Битва під Оршею" шолом іншого вигляду - вищий і без ребер і візерунків "а-ля Схід". Тобто тип такого шолому був, але зображений на картинці вигаданий. Це просто стиль МакБрайда, він усюди щось своє додає (згадайте хоча б шолом руського воїна нібито Ярослава Всеволодовича з картинки "Facing the Mongols" у руських арміях 700-1250 :) ), а оскільки він також є ілюстратором "Володаря кілець", середньовічні войни теж виходять "трохи фентезійними".
 

Аватар користувача
Артур
Member
Member
 
Повідомлень: 95
З нами з:
28 липня 2006 13:25
Звідки: Минск, Беларусь

Повідомлення Артур » 05 жовтня 2006 14:38

Шолом у МакБрайда не з оригінала мальований, а на картині \"Битва під Оршею\" шолом іншого вигляду - вищий і без ребер і візерунків \"а-ля Схід\". Тобто тип такого шолому був, але зображений на картинці вигаданий. Це просто стиль МакБрайда, він усюди щось своє додає (згадайте хоча б шолом руського воїна нібито Ярослава Всеволодовича з картинки \"Facing the Mongols\" у руських арміях 700-1250 :) ), а оскільки він також є ілюстратором \"Володаря кілець\", середньовічні войни теж виходять \"трохи фентезійними\".

Згодзен на 100%.
 

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей