Татарськы \"бодігуарди\" в ОіМ

Модератор: Global Moderators

NoioN
Member
Member

Татарськы \"бодігуарди\" в ОіМ

Повідомлення NoioN » 14 червня 2009 18:42

Доброго!
В чудовому фільмі \"Огнем і мечем\" в сцені де показано шатро хана, на задньому плані видніються два його \"бодігуади\" (охоронці ?) з дуже \"прикольним\" \"пірсінгом\".

От, власне, у мене питааня - чи може хтось поділиться інформацією, звідки це взялося? Чи це, як часто буває, авторське фєнтєзі?

Дякую.

Зображення

П.С. По татарам не спеціаліст, от по раннім монголам навіть схожого нічого не зустрічав... :(
П.П.С. Соррі, якщо це питання десь уже піднімалось. Якщо так, то видаліть цю тему, будь-ласка.
П.П.П.С. Додане фото знайдене десь в і-неті, копірайтів не пам'ятаю :(

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 14 червня 2009 20:01

Блін, ще-м такого не видів.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

гумань
Member
Member

Re: Татарськы \"бодігуарди\" в ОіМ

Повідомлення гумань » 14 червня 2009 20:21

NoioN написав:Доброго!
В чудовому фільмі "Огнем і мечем" в сцені де показано шатро хана, на задньому плані видніються два його "бодігуади" (охоронці ?) з дуже "прикольним" "пірсінгом".
От, власне, у мене питааня - чи може хтось поділиться інформацією, звідки це взялося? Чи це, як часто буває, авторське фєнтєзі?
П.С. По татарам не спеціаліст, от по раннім монголам навіть схожого нічого не зустрічав... :(
П.П.С. Соррі, якщо це питання десь уже піднімалось. Якщо так, то видаліть цю тему, будь-ласка.
П.П.П.С. Додане фото знайдене десь в і-неті, копірайтів не пам'ятаю :(

прикольне фото, хвентезі напевно; це якесь бусурменське садомазо :shock:, давно кіно Вогнем і мечем не дивився, але це фото - не скріншот із кінофільму, а фото зняте цифровіком, якщо воно дійсно із кінострічки, то напевно правий воїн обліпляний скотчем із меНтальними ножами :lol: , лівий воїн - із меНтальними цвяхами; ну із перначами теж якась заковирка. Треа читать кримську татарву.

NoioN
Member
Member

Повідомлення NoioN » 14 червня 2009 21:40

2_гумань
Ви, шановний, мене дивуєте ?-(

гумань написав:але це фото - не скріншот із кінофільму, а фото зняте цифровіком, якщо воно дійсно із кінострічки, ...

Мда...? Ну, знаєте, напене, це мені зрозуміло... Я приліпив саме це фото, тому, що воно краще відображає сутність запитання, ніж безпосередній "скрін" із фільму. Але якщо є якесь питання НЕДОВІРИ до відношення цього фото до ОіМ, то мушу вас запенити, що як офіційний "фан" стрічки "ОіМ" (я навіть приймав участь в розробці компутерної іграшки по мотивам ОіМ) я впевнений, що ці "персонажі" саме звідти. (Шкода, правда, що на мої запитання на офф. мейлі фільму не відповіли, адреси Гофмана я не знаю, а з пана Сенкевича не спитаєш :( ). Якщо у вас і після цього є якась недовіра щодо представленої інформації - пишіть. Я особисто вам вишлю скрін з фільму.

гумань написав:то напевно правий воїн обліпляний скотчем із меНтальними ножами :lol:

Ну те, що в данному випадку скоч, це мені зрозуміло... Мене цікавить не це, а історичні джерела.

гумань написав:ну із перначами теж якась заковирка. ...

Ну... я теж сумніваюсь в ФІЗИЧНІЙ можливості цього...

гумань написав:Треа читать кримську татарву.

Власне це і було запитанням.

2_Модератор, що "прикріпив" картинку.
Дякую. Але оскільки не знаю хто це зробив, то незнаю, до кого звернутись безпосередньо. Хотів би запитати - це була одноразова проблема? Чи мені постійно треба буде скидати десь інфу? Чи це залижить від статусу учасника?
Просто цікаво. Дякую.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 15 червня 2009 10:35

Не будем скидывать со счетов возможность \"режисерского фейка\", как это произошло с крыльями у гусар (говорили ему: не было такой конструкции и в таких случаях!, а он ответил, что, мол, это часть польского мифа). Хотя традиция \"уродовать\" себя всяческими предметами и наколками не только сохранилось до сегодня (лично меня аж трусит, когда я вижу молодЕж с \"тунелями\" в ушах), но и является древнейшей со времен, когда человек понял, что себя надо украшать.

NoioN
Придется постоянно пользоваться сторонними пинакоархивами - пользуйтесь тегом img и используйте полный адрес с обязательными в конце точкой и трехбуквенным разрешением графического файла.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

гумань
Member
Member

Повідомлення гумань » 15 червня 2009 12:38

NoioN написав:2_гумань Ви, шановний, мене дивуєте ?-(

дуже поважаю ваш інтерес до ВІМ.... та ніяк не хотів образити чи принизити. Так, джерел покищо таких не зустрічав. Просто в очі кидаються такі речі, що одразу не сприймаються, як історична правда. Дуже маю сумніви, що татарські охоронці мали пірначі. Якшо припустити, що були, то чого б їх не затнути за паса? Та й взагалі, оті проштирхані наскрізь бусурмени не відповідають духу мусульманства, хіба шо вони не татари, а наприклад ацтеки чи інки.

А Гофман хіба не шоумен? Чи може я шось не знаю, чи може він провів десятки років в історичних архівах та написав дисертацію про РічПосполиту та порубіжні землі?

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 15 червня 2009 12:43

і цікаво як той пірнач не розриває пасок шкіри....
а ножі чомусь не прорізують її....

художнику по костюмам треба було як не дослідити, то хоч головою подумати чи міг пірнач фізично втриматися там
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 15 червня 2009 13:19

Хє !!!!!!!!!а от момент з проштреканням цікавий, не знаю що до такого як на фото, як на мене це стьоб масовки, а от найсправді е в мене гравюра яка зображуе ТУРЕЦЬКИХ вершників,Дели та компані,так от в одного з них на лобі є такий собі пірсінг з цвяхами , а на грудях так само методою пірсінга закріплена підкова!! :? .так що джерело є а на фото звичайно перебільшення.

NoioN
Member
Member

Re:

Повідомлення NoioN » 15 червня 2009 22:30

Rogala написав: ...а от найсправді е в мене гравюра яка зображуе ТУРЕЦЬКИХ вершників,Дели та компані,так от в одного з них на лобі є такий собі пірсінг з цвяхами , а на грудях так само методою пірсінга закріплена підкова!! :? ...

Буду дуже вдячний, якщо її можна буде якось побачити.

2_Адам
Зрозумів. А шкода.

Якшо припустити, що були, то чого б їх не затнути за паса?

... я теж думаю, що пернач мав би порвати шкіру...

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 16 червня 2009 00:15

NoioN написав:
Якшо припустити, що були, то чого б їх не затнути за паса?

... я теж думаю, що пернач мав би порвати шкіру...

Чого б це порвала? Різні знущальники над власним тілом можуть простромити її гаками і висіти на них, а вага їхнього тіла ніби більша за пернач!

Lyho
Member
Member

Re:

Повідомлення Lyho » 16 червня 2009 01:12

Rogala написав:Хє !!!!!!!!!а от момент з проштреканням цікавий, не знаю що до такого як на фото, як на мене це стьоб масовки, а от найсправді е в мене гравюра яка зображуе ТУРЕЦЬКИХ вершників,Дели та компані,так от в одного з них на лобі є такий собі пірсінг з цвяхами , а на грудях так само методою пірсінга закріплена підкова!! :? .так що джерело є а на фото звичайно перебільшення.

Опа! Пірсінг в студію! :)
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 16 червня 2009 09:48

Ось дивитесь.на лобі кісткі або цвякі, підкова на гачках ,на грудях.руки всі порізані(наркоман) :D
Зображення

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 16 червня 2009 12:03

до теми пірсингу(сучасн.)
http://monk.com.ua/article.php/ekstrima ... a#comments
Зображення
для тих хто не вірить в реальність протикання ножами чи булавою.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 16 червня 2009 19:10

Rogala написав:на грудях.руки всі порізані(наркоман) :D

Емо! :lol:
Востаннє редагувалось кювернат Ювяшжт в 16 червня 2009 22:26, всього редагувалось 1 раз.

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 16 червня 2009 20:19

Цей эмо не плачить копирсаючись в собі коли вбиває людей. Порівняння невдале.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Далі

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість