Шабельний турнір на Terra heroica 2009

Модератор: Global Moderators

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 26 червня 2009 03:31

Жарти жартами, але якщо хочеш мені щось сказати то завтра на МД.
Якщо розмовляти щиро, то цікаво, ТГ це реконструкторський фест. Рос, скажи нам - ти реконструктор? В тебе було вже багато років, щоб зайнятися реконструкцією, люди були готові допомагати тобі, але ти цього не робив. То може це взагалі не твоє? Без образ, просто скажи правду. Бо вже багато років ніхто, з поваги до тебе не критикував твій татарський комплект, але ти на відміну від нас не продемонстрував свою чемність до кам'янецьких братів і до польських колег створивши шторм спочатку на купі, а потім на міл юа (яке взагалі нідочого, не в курсі і не при справах). В чому справа? Чи ти думаєш, що у Кам'янці люди дурніші і не розуміють в чому сіль?
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Rosland
Member
Member

Повідомлення Rosland » 26 червня 2009 03:54

Ну от, сразу в кущі(пардон на МД), а мені думка про оглоблі почала подобатись.
Тобі я казати нічого не хтів, завів розмову ти, що до реконструкції, то всім і завжди важко розуміти погляд на одну річ з різних боків, але продовжувати розмову в цей бік не буду, бо тема була трошки інша, а як зустрінемося на МД, чи в іншому місці, то радий буду розмові!

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 26 червня 2009 08:56

Сьогодні на МД можеш виказати мені своє незадоволення.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

дмитро
Member
Member

Повідомлення дмитро » 26 червня 2009 23:34

В принципі цікаво все в нас виходить-це я про взаємні образи.Панове може не будете нас так шпиняти що до реконструкції.бо це вже не смішно.наша група працює і дороблює недоліки, наш шлях важкий і тернистий і головна в цьому причина відсутність інформації по татарах,а та що є не завжди достовірна.І якщо в деяких виникають певні думки то прошу -висловлюйте.порадьте.А критикувати я і сам вмію- робота в мене така.
Мир неверных провалился вниз
Их совсем покинула радость
Ввысь взметнулись знамена ислама
Многобожье без опор осталось.

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість