Козацькі булави.

Модератор: Global Moderators

Lis
Member
Member

Повідомлення Lis » 05 серпня 2009 23:59

Так, це дійсно пірнач. Така штукенція потрапляется доволі рідко... Я не можу дати ссилань на якісь ресурси, але неодноразово бачив речі такого типу :wink: .
AppS,
Я НЕ являюсь знавцем ні пірначів, ні булав, так читав-листав загальні книжечки. Ви прийшли й висловили твердження, причому в, фактично безкомпромісній формі.

Я вважаю що hugo вже все довів і обгрунтував, доречі, я підтверджую, що hugo дійсно знавець у цих речах, експерт!
Повірте, ніхто нікого дурити не намагается..
Вибачте якщо я кого образив!
З повагою Lis! :wink:

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 06 серпня 2009 09:23

hugo написав:багато ссилок на незрозумілі і доволі слабенькі ресурси. багато недовіри, зачіпок до слів, замість конструктиву. наприклад я повинен доводити очевидне.

задумаємось - з моїх опонентівхтось висловив власну думку?

Народ вимагав підтвердження Ваших тез. Що Ви відповіли? "Вірте на слово"... Висловлення думок зазвичай повинно бути належним чином аргументоване. Якби Ви виставили фотографію якогось пірнача із власної колекції, а Вам би відповіли "Фуфло! вірте моєму слову!", Ви б теж вимагали аргументації. А тут Ви почали ображатися, що Вам ніхто не вірить. Це і зрозуміло, бо пошук аргументації для Вас - "титанічний труд", причому до "незрозумілих і слабеньких ресурсів" своє посилання Ви явно не зараховуєте :no:
так сталось, що за один день моєї реєстрації на форумі мені в основному опонували одні і ті ж люди

Так сталося, що у день вашої реєстрації на форумі ці люди весь день висіли на цьому форумі! :D
"всі на новенького" ???? мені це подобається! справді. і як адекватна і компромісна людина я вам вдячний.

Всегда пожалуйста.

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 06 серпня 2009 19:19

не буду чіплялися за слова і розбивати Ваш пост по деталях- набридло
кювернат Ювяшжт - Вам особисто моє питання. У Вашому профілі вичитав - військовий історик. цікавлюсь - це справді так? чи бажання видати бажане за дійсне?
і ще.
чому Ви при всіх намаганнях видати себе за серйозну людину сховались за таким \"бєзобразним\" ніком?
без образ - просто цікаво.
цікаво з яким рівнем я маю справу і чи варто взагалі.....
напишіть.
вірте - багато народу вже прочитало тему і багатьом цікаво.
Наприклад - наша з Вами переписка для багатьох шановних людей стала сьогодні Топ - темою.
з повагою......
Слава нації!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 07 серпня 2009 08:56

Мені теж набридло спілкуватися не по темі, і якщо Вас дійсно цікавить моя скромна персона, і Ви написали попередній пост не як попередні, щоб просто похизуватися, то ласкаво прошу до пп. Але одразу попереджу, що хоча Ваша персона цікавить мене значно менше, Вам теж доведеться представитися.
Додам ще, що на нашому форумі присутні насправді відомі і професійні історики, і якщо Ви продовжите і з ними такого роду \"дикусії\", як зі мною чи AppS, то у Вас просто \"понтів\" не вистачить :D

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 07 серпня 2009 12:24

Вітаю! представився Вам в пп. шануймося!
Слава нації!

Поперед.

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей