Козацькі булави.

Модератор: Global Moderators

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 05 серпня 2009 14:44

AppS написав:Втім Ви праві - відредагував-

Ну от, а тепер скажуть, що я незаконно займаюсь модерацією :cry:
:D
Щодо предмету можу сказати, що у лісі валятися на поверхні (саме це випливає зі слів inter@) давня річ не може, речі часів козаччини зазвичай викопують з немалої глибини.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 05 серпня 2009 14:47

кювернат Ювяшжт
ну дивлячись, що за ліс.
під Берестечком на козацьких могилах спеціально садили ліс в минулому столітті, щоб не розорювали селяни ті ж могили.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 14:59

AppS написав:е що Ви ніби-то перекупник з великим стажем, що "знається" - це аргумент хіба на базарі(див ролік в попередньому повідомленні)
Ви дорогенький тичете мені цього "перекупника" в очі так, ніби купували в мене або продавали мені матеріал. це просто несерйозно.
а назбиравши "верхів"їв із старих ліжок все рівно побігли б радитись до професіонала (яких до речі, одиниці).
перечитайте ще раз мої пости і найдіть де я кому пропонував купити предмет, або рекламував би його. повторюсь, зараз купив би його, але вже не дорожче як 500$
тез я не висуваю, тому що добре розбираюсь в темі.
аналоги цього предмета можете знайти, якщо цікаво, на багатьох ресурсах, наприклад на германських аукціонах, в зброї Отоманської імперії - повірте, там верхів"їв ліжок не виставлятимуть - не той контингент.

і ще. Ваш тон спілкування вважаю неприйнятним. я людина з репутацією.
Слава нації!

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 05 серпня 2009 15:16

hugo
Ви зможете довести, що це пірнач (буздиган) , татари, 17-18ст ?
окрім Вашого \"чесного слова\", є якісь докази?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 15:28

AppS - для Вас особисто - постараюсь знайти аналоги, такі як і прийнято на форумах - по ссилках. розгрібусь трішки з роботою і знайду.
крім мого \"чесного слова\", за яке я до речі, відповідаю сумою в 500$, повторюсь - я тримав предмет в руках - хотів купити. продавця незнаю і знайомитись бажання вже не було, так як предмет був засвічений на іншому форумі а я списавшись з продавцем довідався, що дають - 500. далі як получилось - я вже описував.
так ось. предмет - функціональний. тим хто займається старою зброєю не треба роз\"яснювати що це таке. є така особливість сторої зброї. профісіонал, взявши в руки предмет зразу бачить - це бойова сокира чи робочий предмет, це кистень чи привіска, це пірнач чи верхів\"я до ліжка.
Вам як, як людині, яка сумнівається можна запросто вирішити свої сумніви (може мені ще й пиво поставите).
Просто в найближчу суботу візьміть фото предмета і підійдіть в клубі до Недяка В.В.
тільки доказів з нього не вимагайте - прошу просто повірте на його \"чесне слово\".
хто не в темі - нагадаю - Володимир Володимирович - видавець,упорядник і співавтор книги \"Україна козацька держава\", за яку і отримав Шевченківську премію.
а якщо знайдете лишніх 600 $, можете й придбати книгу - рекомендую.
з повагою Віктор.
Слава нації!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Re:

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 05 серпня 2009 16:52

hugo написав:профісіонал

Це звучить майже як "проффесор" :D
(не ображайтеся, Вікторе, я поки що просто жартую).

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 17:04

кювернат Ювяшжт написав:(не ображайтеся, Вікторе, я поки що просто жартую).
я не ображаюсь. в журналістів такі помилки проскакують постійно. справляти їх - це вже робота іншого рівня - коректора)))).
- атакуйте мене (якщо це для когось стало зненацька принциповим) в одному напрямку, а то на всіх не встигаю :P
Слава нації!

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 05 серпня 2009 17:09

Я не буду Вас атакувати, а лише дам пораду: вище писалося модератором, що ціни у нас обговорюють у розділі \"Ринок\", так що всім буде краще, якщо Ви будете доводити свої аргументи аналогіями з іншими артефактами, а не пропонованою Вами чи іншими людьми цінами за цю штукенцію. :wink:

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 17:19

кювернат Ювяшжт дякую, прийнято.
за ціни писав як підтвердження серйозності своїх намірів у бажанні придбати предмет за ціною, близькою до озвученої продавцем. сам же ні Вам, ні іншим купити не пропонував. та і не буду пропонувати.
хоча, якщо звернетесь за консультацією по атрибутиці або ціноутворенню - не відмовлю нікому.
аргументи, як і обіцяв знайду, тому і впевнений - недавно бачив предмети такого плану на західних аукціонах. просто потрібен час
Слава нації!

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 22:18

кювернат Ювяшжт
AppS
дорогенькі, хочу вас вшанувати увагою:

http://otlichnik.tripod.com/medmace4.html

http://otlichnik.tripod.com/medmace0.html

відпишітся.
з повагою....
Слава нації!

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 05 серпня 2009 22:46

hugo
на Ваших картинках частина, якою насажується на держак довша.

заодно просвітіть, хто такий Shawn Michael Caza і чи він не колега Отаман-Америки?

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 23:06

AppS написав:на Ваших картинках частина, якою насажується на держак довша.
це щось міняє в принципі?
а другого запитання я зовсім не зрозумів.
Дорогенькі, мені дуже подобається цей форум. і підняті теми. і патріотичне спрямування. читаю з задоволенням. але.
багато ссилок на незрозумілі і доволі слабенькі ресурси. багато недовіри, зачіпок до слів, замість конструктиву. наприклад я повинен доводити очевидне. задумаємось - з моїх опонентівхтось висловив власну думку? з мене вимагають аргументи. я їх знайду.
і не буду спорити із-за характеру, або задля того, щоб довести, переконати, побороти.....

AppS наприклад в нашому випадку..... наданий мною ресурс - один з небагатьох. можна наприклад знайти аналогію з "довшими" або коротшими частинами, "якою насаджується на держак" на "херман хісторіка". але це титанічний труд, день роботи....замість того, щоб пошукати , тут "гуглять мейл цього товариша"......

до речі, "гуглящому мейл" - чого тут гуглити - спитайте прямо - відповім - в неті - сотні моїх матеріалів (не форумних, але публікацій)....але це вже з іншої опери.

так сталось, що за один день моєї реєстрації на форумі мені в основному опонували одні і ті ж люди. причому неаргументовано.
"всі на новенького" ???? мені це подобається! справді. і як адекватна і компромісна людина я вам вдячний. і в подяку за цей день хочу влити "свіжу кров". просто гукнути спеціалістів практиків. also, допоможем один одному!
з повагою.....
Востаннє редагувалось hugo в 06 серпня 2009 22:40, всього редагувалось 1 раз.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 05 серпня 2009 23:33

hugo
Як би Вам пояснити.
Я НЕ являюсь знавцем ні пірначів, ні булав, так читав-листав загальні книжечки. Ви прийшли й висловили твердження, причому в, фактично безкомпромісній формі.
Тому зрозуміло, що від Вас я сподівався вичерпної відповіді на запитання \"чому?\" - щось на зразок
\"аналогічне можемо побачити в музейній/приватній колекціїї такій-то каталозі такому то, опис також зроблено тим і тим в таких працях, а ще така форма просліджується на живописі там і там.\"

Ви ж дали лише посилання на якийсь сайт якогось колекціонера, можливо й відомого в певних колах, але визначити наскільки він(Shawn Michael Caza- це ім\"я власника колекції судячи по сайту) сам це все точно ідентифікував і взагалі чи не є він черговим збирачем \"сенсаційних знахідок\" мені особисто неможливо.

поділіться тоді посилання на \"герман хісторі\"

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 23:50

AppS з Вашого дозволу я трішки відпочину. стомився вже старенький..... а то може підтянуться свіжі сили....
при нагоді дам ссилку на цю тему братам- москалям, в колекціях яких бачив подібні предмети.
особисто для Вас - http://www.hermann-historica.com/ - перегляньте при нагоді. десь мабуть в 48-му аукціоні, року так 2007-го....
Слава нації!

hugo
Member
Member

Повідомлення hugo » 05 серпня 2009 23:58

AppS написав:hugo, якщо судити по форуму "кладоискатель", - копач-перекупщик. Його рід занять зобов"язує переконувати людей в цінності предмету.

в мене до Вас питання. Чому ви забрали з теми ссилку на моє оголошення про покупку предметів на www.kladoiskateli.com ?
напишіть будь - ласка, чим визваний тон цього повідомлення.
і останнє, якщо це не є великим секретом - Ваш вік і соціальний статус?
можна в л.с. (пп)
абсолютно беззлобно, просто з цікавості...
з повагою....

Поперед.Далі

Повернутись до Козаччина (XVI-XVII ст.)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість