У якого майстра придбати шаблю

Модератори: Global Moderators, News

kostik
Member
Member

Re: У якого майстра придбати шаблю

Повідомлення kostik » 07 травня 2010 21:05

я розумію, що шаблі свого виробництва можна рекламувати за допомогою фотографії одежі, але, погодьтесь, це не дуже "убєдітельно" і не сприяє збільшенню кількості замовників. :Search:

поки що всі ці слова, вибачте, схожі на художній свист. Хоч і сказані безапеляційним тоном :pardon:

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 07 травня 2010 23:10

Та вас хтось надурив. Яка до біса реклама. Якщо реклама "Сталевої грані" - то я перекажу Гребєнщиковій,- кавою мене пригостить. Реклама використовується в середовищі де може привести до результату, тобто до співпраці замовника і виконавця. Шановний , надання інформації про існування Спілки Зброярів, не є рекламою. Ознайомлення з продукцією майстерні мого чоловіка ведеться в іншому розділі- Ринок, наголошую, ознайомлення, оскільки на різних фото цього сайту жодного разу не бачила козаків з шаблями з дамаськой сталі - тобто це завідома не наш сегмент ринку.
Якщо уважно прочитаєте попередне, то зауважете, що "одежа" дає розуміння співрозмовцю про наше відношення до реконструкції.
Заспокойтеся, я людина доросла, розумію звідки вітер віє. Цар луснув, хай живе демократія!

ПиСи Звісно якщо маєте поважний намір озброїтися солідною шаблею с дамаску й диспонуєте для цього як мінімум 2 000 американських грошей- запрошуємо до особистих перемовин. Втілення такої мрії потребує достойної атмосфери.
За сбычу мечт!
https://www.facebook.com/irena.pogorzelska?ref=tn_tnmn
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

SAY
Member
Member

Повідомлення SAY » 13 травня 2010 09:20

Pogorzelska написав:ПиСи Звісно якщо маєте поважний намір озброїтися солідною шаблею с дамаску й диспонуєте для цього як мінімум 2 000 американських грошей- запрошуємо до особистих перемовин. Втілення такої мрії потребує достойної атмосфери.
За сбычу мечт!

так вы предлагаете купить у вас за более чем $2000 некое изделие, которое и оружием ходлодным не является, а скорее просто сувенир? %)

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 травня 2010 09:50

SAY написав:
Pogorzelska написав:ПиСи Звісно якщо маєте поважний намір озброїтися солідною шаблею с дамаску й диспонуєте для цього як мінімум 2 000 американських грошей- запрошуємо до особистих перемовин. Втілення такої мрії потребує достойної атмосфери.
За сбычу мечт!
так вы предлагаете купить у вас за более чем $2000 некое изделие, которое и оружием ходлодным не является, а скорее просто сувенир? %)

Я Вам предлагаю купить подержаный Boeing-737 за $ 45 млн. Теперь Вы тоже будете размазывать слезы рукавом, утверждая, что Вас обманули в ожиданиях?

"Не нравится — не бери!< Следующий!.." (с)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

SAY
Member
Member

Повідомлення SAY » 13 травня 2010 10:06

Adam написав:
SAY написав:
За сбычу мечт!

Я Вам предлагаю купить подержаный Boeing-737 за $ 45 млн. Теперь Вы тоже будете размазывать слезы рукавом, утверждая, что Вас обманули в ожиданиях?

"Не нравится — не бери!< Следующий!.." (с)

Если мне понадобится подержанный Боинг - буду иметь Вас в виду, но думаю что найти продавца будет не сложно. А вот сабля меня интересует. Но именно сабля , а не сувенир за баснословные деньги, пусть даже красивый...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 травня 2010 13:27

SAY написав:А вот сабля меня интересует. Но именно сабля , а не сувенир за баснословные деньги, пусть даже красивый...

Еще раз: Вы считаете, что Вас бессовестно обманули, всучив дорогущий сувенир? Вы в ювелирном магазине тоже возмущаетесь, что бижутерия на рынке стоит в разы дешевле? Вам не кажется, что Вы оскорбляете мастера? Он делает ТАКИЕ вещи и продает из по ТАКОЙ цене! Вас не устраивает качество и цена? Ищите приемлимый вариант, зачем быковать в чужой теме?!! Даже не Вы вопрос подняли...
Зображення

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 13 травня 2010 13:42

SAY написав:
За сбычу мечт!

Да действительно, мы категорически не занимаемся ни производством, ни реставрацией, ни ремонтом ХО. Поскольку данный процесс подпадает под измененную недавно статью "Ст. 263 Ч.2 Кримінального Кодексу України". Как пример, одним из признаков по которому проводят экспертизу ХО является наличие заточенной кромки изделия. Таким образом, заранее учитывая это, мы не затачиваем предмет и заказчик получает абсолютно ликвидное изделие, но легальное для использования. Опять же. имея в нашем распоряжении опытного юриста и прочох экпертов можно заранее найти один из параметров, заведомо его обойти, и получить нужный предмет с необходимыми для заказчика характеристиками.
Как пример: поданый ниже кинжал из дамасской мозаичной стали с твердостью 60 единиц по заключению эксперта "... Выходячи з конструктивних особливостей наданого кинжалу- відсутність утику чи обмежувача, імітація заточки з притупленою кромкою, він не має технічної забезпеченності для ураження і призначений для колекціонування...."
Приєднані файли
кин.jpg
кин.jpg (5.5 Кб) Переглянуто 6994 разів
Востаннє редагувалось Pogorzelska в 13 травня 2010 14:01, всього редагувалось 2 разів.
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 13 травня 2010 13:46

Предполагая следующий возможный вопрос.
Даже если у заказчика есть разрешение на ХО (такое часто встречалось в нашей практике), мы все равно не изготовляем ХО. Т. к.заказчик имеет иммунитет перед ККУ, а мы нет.

kostik
Member
Member

Повідомлення kostik » 13 травня 2010 21:48

Adam написав:
SAY написав:А вот сабля меня интересует. Но именно сабля , а не сувенир за баснословные деньги, пусть даже красивый...

Еще раз: Вы считаете, что Вас бессовестно обманули, всучив дорогущий сувенир? Вы в ювелирном магазине тоже возмущаетесь, что бижутерия на рынке стоит в разы дешевле? Вам не кажется, что Вы оскорбляете мастера? Он делает ТАКИЕ вещи и продает из по ТАКОЙ цене! Вас не устраивает качество и цена? Ищите приемлимый вариант, зачем быковать в чужой теме?!! Даже не Вы вопрос подняли...

так как тема моя, попрошу принять во внимание, что фактов "быкования" в двух постах SAY я не нашел. К чему эти вопли?
Все это дурно пахнет, однако: модератор, потакая нарушению п. 2.2.6. (комерційна реклама та пропозиції (окрім розділу \"Ринок\", де це дозволяється, якщо вони стосуються тематики форуму)), скатывается к п. 2.2.4. (особисті образи чи погрози учасникам форуму). На кіл! :evil: невзирая на п.2.2.7. :D к тому же, топик назвается "У якого майстра придбати шаблю". Поэтому, папрашу не пытаться коллективно (бо, похоже на разводку) впарить честным людям "дорогущий сувенир" по фоткам костюмов, ножей и пушек. :twisted:

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 13 травня 2010 23:20

kostik написав:модератор, потакая нарушению п. 2.2.6. (комерційна реклама та пропозиції (окрім розділу \"Ринок\", де це дозволяється, якщо вони стосуються тематики форуму)), скатывается к п. 2.2.4. (особисті образи чи погрози учасникам форуму).

Ви пропонуєте "виписати" Вам "червону картку" за те, що Ви, в порушення п. 2.2.6. у невідповідному розділі розмістили питання з "куплі/продажу"?!!.. :shock: Самокритично! Можливо Ви самі собі призначити покарання? А я виконаю...

kostik написав:Поэтому, папрашу не пытаться коллективно (бо, похоже на разводку) впарить честным людям "дорогущий сувенир" по фоткам костюмов, ножей и пушек.

Ви впевнені, що я можу примусити якусьневідому мені людину під ніком "костік" й невідомо звідки, придбати щось за 2000 баксів? Хм... Однак, я — могутня сила!
:roll: O:-) :D :good: :Rose:
Зображення

kostik
Member
Member

Повідомлення kostik » 13 травня 2010 23:39

Adam написав:
kostik написав:модератор, потакая нарушению п. 2.2.6. (комерційна реклама та пропозиції (окрім розділу \"Ринок\", де це дозволяється, якщо вони стосуються тематики форуму)), скатывается к п. 2.2.4. (особисті образи чи погрози учасникам форуму).

Ви пропонуєте "виписати" Вам "червону картку" за те, що Ви, в порушення п. 2.2.6. у невідповідному розділі розмістили питання з "куплі/продажу"?!!.. :shock: Самокритично! Можливо Ви самі собі призначити покарання? А я виконаю...

Хазяїн барин. Якби ви це зробили тоді, коли я порушив, це було б зрозуміло. Тепер це схоже на помсту. Знову дурно смердить :Yahoo!:

Adam написав:
kostik написав:Поэтому, папрашу не пытаться коллективно (бо, похоже на разводку) впарить честным людям "дорогущий сувенир" по фоткам костюмов, ножей и пушек.

Ви впевнені, що я можу примусити якусьневідому мені людину під ніком "костік" й невідомо звідки, придбати щось за 2000 баксів? Хм... Однак, я — могутня сила!
:roll: O:-) :D :good: :Rose:

Я писав не "примушуєте", а "намагаєтесь". а хто зна? може ви - Кашпіровський а я - впєчатлітєльний

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 14 травня 2010 10:10

kostik написав:Знову дурно смердить

Тиждень на ковток свіжого повітря та вивчення п. 2.2.7 Правил Форуму! :evil:
Зображення

antiquegallery
Member
Member

Повідомлення antiquegallery » 13 серпня 2013 20:06

я перепрошую, что вторгся в ваш спір, алє хочу порадуйте учаснику форуму
в Україні можна прідбаті шаблю, та багато iншого за для детальнишоi інформації звертайтесь в лс
Продаж Антикваріату, Антикварна зброя ексклюзивні подарунки на замовлення, пошук подарунка зброї на замовлення
http://www.antiquegallery.pp.ua http://www.oldarsenal.ru http://www.shahmaty.tk

Nucu
Member
Member

Повідомлення Nucu » 18 жовтня 2015 17:05

А чому не купити справжню. :beer:

Nucu
Member
Member

Повідомлення Nucu » 20 червня 2016 20:59