Бойові ножі

Модератори: Global Moderators, News

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 25 листопада 2007 19:07

Яка ваша думка про книгу Дитмара Поля \"Боевие ножы.Ножы спецподраздилений\"?

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 26 листопада 2007 01:06

CICHOVUK написав:Яка ваша думка про книгу Дитмара Поля "Боевие ножы.Ножы спецподраздилений"?

Книгу не читав і не чув про неї. Існують тонни компілцій на цю тему і за всіми не встежит навіть запеклим фанатам "ножезнавства" до я ких не належу.
Хотів би ще раз підкреслити, що у західноєвропейських та американських військах цей вид зброї має примінення не більше ніж шаблі. Тримають всяку холодну зброю дві категорії солдатів: салаги у відпустці та завідуючі складами. Спец підрозділи не обмежуються казенними засобами, а купують/виписують все що до ока впаде (Богу дякувати не Україна з Росією, де навіть на ніж тра дозвіл мати).
Я сам собі Петлюра!

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 26 листопада 2007 12:40

Наскільки я зрозумів ви стверджуєте що всі ті фото з зображенням джі-ай з бойовими ножами є поставними? І використання бойових ножів або багнетів є неактуально в наш час?

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 26 листопада 2007 18:03

Добре зрозуміли. Всі подібні фотографії це театр. А німецьких КSK з бойових частин на фотографіях можна взагалі побачити тільки після їх смерті. Закон такий є.
Багнетний курс у західних арміях давно вже став суто символічним, як зрештою і рукопашний бій. Якщо раніше за них давали кваліфікаційні пункти, то тепер їх відмінили. Якщо стрілець не склав іспит зі стрільби, його не переводять на наступний етап навчання. А якщо не склав багнетний залік чи рукопашний бій, то (в тих військах де ці заліки ще не відфазовані) просто ставлять нічого не означаючу помітку у навчальній картці.
Вийняток складають спец формування, де активно проходить тренування з рукопашного бою, що включає й володіння ножем. Але ці підрозділи мають вільний вибір зброї і можуть вибирати як КМ2000 так і кухонний ніж з клуні баби Глахи. Якщо вмієте перерізати горлянку клієнту то не дуже дбатимите чим то робити. При нагоді й кавалок шкла згодиться.
Я сам собі Петлюра!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 26 листопада 2007 18:50

CICHOVUK написав: "Боевие ножы.Ножы спецподраздилений"?

це дві різні книги.
першу читав. другу листав.
перша просто чудова. впринципі Д. Поль відстоює думку, що бойовий ніж це більше інструмент ніж зброя.
якщо у 1СВ це просто необхідність, 2СВ бажано було мати, то зараз тільки у якості інструменту і зброї останнього шансу.
от як інструмент - просто незамінна річ.

у 2СВ у американських і англійських спецпідрозділах ножовому бою приділяли досить багато уваги.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 27 листопада 2007 16:36

По-перше звідки така інформація про те, як там на Заході? По-друге я вас правильно зрозумів що всі фото на сайті:militaryphotos.net ,це грубо кажучи непотріб? По-третє ви читали працю Т.Ріплі \"Штык в бою\"? :(

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 28 листопада 2007 03:28

CICHOVUK написав:По-перше звідки така інформація про те, як там на Заході? По-друге я вас правильно зрозумів що всі фото на сайті:militaryphotos.net ,це грубо кажучи непотріб? По-третє ви читали працю Т.Ріплі "Штык в бою"? :(

Якщо це питання мені, то 10 років служби у армії США включно з двома роками служби у бойових умовах, 4-ма роками змішаного німецько-американського батальйону у Вюрцбурзі та кількома місяцями при Голандських ВПС є моїм єдиним джерелом. Книжок по ножам не читав, бо воно мене цікавить більше у розділі: "Як селепкові вчасно прищепити тетануса після того як він порізався власним багнетом, якого придбав у воєнторзі, бо прочитав пару книжок з того ж воєнторгу"
На сайті militaryphotos.net виставлена сила-силенна фотографій від Анголи до Монголії, оглядати всіх тих крутих хлопців на халявця якось в облом (коли в них поранення чи понос, то мені хоч гроші платять) отже судити про якість матеріалу не беруся.
Ну й щодо Ріплі того, звиняйте теж не читав. Я більше люблю аргументи на користь безконтактного бою. Наприклад щось такого:

http://www.youtube.com/watch?v=4vwhXKfz99A
Я сам собі Петлюра!

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 29 листопада 2007 16:16

Вибачте точна назва книги : Тим Рипли \"Штыки к бою! Штык на полях сражений XX века.\" Эксмо. Москва-2006. Ваша думка, як діяти піхотиньцям,коли доведеться зіткнутися з ворогом у лісі (джунглях),горах або бій в місті?

CICHOVUK
Member
Member

Повідомлення CICHOVUK » 29 листопада 2007 16:24

Тобто впритул. :shock:

Гриціан
Member
Member

Re:

Повідомлення Гриціан » 29 листопада 2007 16:42

CICHOVUK написав:Вибачте точна назва книги : Тим Рипли "Штыки к бою! Штык на полях сражений XX века." Эксмо. Москва-2006. Ваша думка, як діяти піхотиньцям,коли доведеться зіткнутися з ворогом у лісі (джунглях),горах або бій в місті?

Так як вони це робили до сьогоднішнього моменту: перевести селектор на автоматичну стрільбу і не підпускати ворога на відстань тривіального махалова. До речі, повстанці у Іраку дуже довго вчили цю істину і все поривалися влаштувати "дуелі на ножах". Зазвичай їх вбивали на відстані максимум 3-х метрів. Зараз ніби порозумнішали і почали вчитися користуватися снайперськими гвинтівками (без багнетів).
Я сам собі Петлюра!

Assa
Member
Member

Re: Бойові ножі

Повідомлення Assa » 05 лютого 2011 15:24

А як щодо бойових метальних ножів? Здається вони можуть рішити проблему як на відстані так і в притул (в крайньому випадку), також не забуваймо що будь-яка зброя у руках майстра по тій же зброї може стати смертельно-небезпечною.

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 05 лютого 2011 17:25

Для этого умные люди еще сто лет назад придумали глушитель, а сейчас для спецов бесшумное оружие - один из вариантов штатного. а мастеров метания есть - но крайне мало, и я уверен - между метательным ножом и "Винторезом"/MP5 SD они выберут нож только если патронов нет вааще, и не намечается :)

Это как в том анекдоте
"Что бы вступить в рукопашную схватку,боец спецназа должен прое..ть автомат,пистолет,гранаты,нож,саперную лопатку,каску и ремень,найди абсолютно ровную площадку,без камней и палок,после чего отыскать на ней второго такого же распи..дяя..." (с) :D
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Assa
Member
Member

Повідомлення Assa » 06 лютого 2011 09:50

З однієї сторони ти правий! Но з другої ти по місту з собою будеш носити винторез?

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 06 лютого 2011 12:33

Assa, Вы пионэр-теоретик?
Но з другої ти по місту з собою будеш носити винторез?

Что мешает, если оружие штатное?
ЗЫ. Рекомендую к незнакомым людям обращаться на Вы.
Зображення

Gildor
Member
Member

Повідомлення Gildor » 06 лютого 2011 14:29

Assa Вообще ножей у меня есть (как у члена киевскогог ножевого клуба), но ни одного из серии "умри от зависти Рэмбо". И фикседы и складные - все сугубо утилитарные, начиная от маленького перочинногог мультитула "на всякий случай" и заканчивая 12ти дюймовым "Боуи" для тяжелых лагерных работ, так что в холодном железе малость разбираюсь

те, у кого "винторез" штатный, в городе носят "Вектор" или ПСС, скрытно и не привлекая внимания :)
Была бы цель в жизни - а патроны найдутся

Далі

Повернутись до Холодна зброя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість